Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

на теория е добре всичко да е професори и да  да рабоят за държавата но на практика са 2 милиона пенсионери 1 милион цигани 1 милион наркомани 1 милион алкохолици  2  милиона безработни и тнт.

просто държавата хвърля  пари   на тъмно в образованието и квото излезе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Публикувани изображения

преди 1 минута, adler88 написа:

Мога да намеря поне 100 поста на това същество, които призовават за нетърпимост към Русия и руснаците. Има ли някой, който да го арестува за ксенофобия?

Давай. :)

И на теб да повторя нещо което никак няма да ти хареса. Поне тук, определено съм най големия русоФИЛ. но русофил не означава путинист.

И определено няма да намериш нито един мой пост с вулгаризми, цинизми и обиди  като твоите.

КАкво стана с отговора на моя прЕател ?

Чакам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хазард  със шанс за  загуба над 90%

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

на теория е добре всичко да е професори и да  да рабоят за държавата но на практика са 2 милиона пенсионери 1 милион цигани 1 милион наркомани 1 милион алкохолици  2  милиона безработни и тнт.

да, практическото състояние на нещата, и тягостната тенденция мировците да станат мнозинство, а нормалните интелигентни хора- малцинство такова майката на теорията, па и на практиката. и като стана дума за забрадки- ей, същество, помниш ли повече от 5 минути? да ти напомня все пак- преминаваш в отрязъка на втория ден. когато удари камбаната на третия ден, ще трябва да си избереш някоя галактика. Коя галактика ти харесва?

ПС. Може да се окажеш в компанията и на други твои приятелчета, да не си самотна забрадка, аз не обичам да си оставям кафето изпито до половината. На Славейков ли се събирате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, adler88 написа:

ей, същество, помниш ли повече от 5 минути? да ти напомня все пак- преминаваш в отрязъка на втория ден. когато удари камбаната на третия ден, ще трябва да си избереш някоя галактика. Коя галактика ти харесва?

Да ти припомня въпроса ми отпреди 5 мин

- Един прЕател си хареса ИРан, той е от смесено семейство, живее там, но презира иранците, не ги брои за човеци, мрази системата им, ще убива всеки против неговите галактически разбирания за нещата... Та тоя прЕател пита.. какво ще стане ако каже всичко това в ИРан ?

Само с пръчки ще му се размине ли , или направо на бесилото ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Я виж ти кви роднини си бил имал ти, ха ха ха ...
е не, тия на мен не са ми никакви роднини, аз съм славянин на външен вид.
На някои наши сънародници с по-изпечена кожа, в стил прабългарин или тракиец, може и да ти мине номера да им пробуташ еранците за роднини, ама на светлокожите няма да им хареса подобно "роднинство".

Сега ти тука пробутваш едно типично джендърско определине за нормалност.
Какво джендър чудо е това - хем нормална и хем ислямска ???
В Иран те бесят двигайки те те високо с един кран на площата да риткаш колкото искаш или можеш преди да издъхнеш.
Ще пътърся и линк на английски да ти покажа как го правят.

Говоря за времена, когато там е било Персия и Вавилон. Може и да е голям шок за теб, но повечето съвременни европейци са дошли точно от там, дори преди българите, някои и от северна Индия (германи). И по принцип са ти доста объркани представите и за славяни и за (пра)българи и за траки (шумери/кимери), но няма да правя офтопици. А и съм имал контакти и на живо с иранци и напълно безпрострастно мога да ти кажа, че повечето бяха доста бели и трудно различими от българи, ако за раси ще си говорим. Но доколкото знам там е и до географски райони, имало дори области където се раждат руси и синеоки, в други са с изразени, арабски черти. Само, че от тогава е изтекла много вода, много движение на народи и етно-културно-религиозни процеси. Казвам най нормалната държава в Близкият изток, защото има и доста светски характер и нормално и стабилно, държавно устройство. В сравнение със сунитите и техните извращения, са като будисти.

преди 2 часа, Aumi написа:

Да обичаш родината си е хубаво нещо.  Но не мисля, че има някаква мъдрост в това да мразиш останалите, само защото не са от твоя етнос,  раса, националност, религия, партия или футболен отбор.

Ето един типичен пример за предрасъдъци и омраза към различното. Знам, че така се пропагандира в модерните мулти-култи, джендър науки, но как реши, че обич към родината и патриотизъм са непременно еквивалент на тези неща? За това си има друго определение - шовинизъм, национализъм също няма такова значение. Аз примерно съм хуманист и не мразя нищо различно, дори проявявам искренно любопитство. Просто си държа на своето и на здравият разум. А разделението и съпричастността към определена структура са напълно и биологично нормални неща за човешкият вид. Все пак сме стадни животни. И две махали могат да се мразят по хиляда признака, а да намират общо по други хиляда. Неестествео е да се правиш, че това не важи за теб, а в същото време проявяваш същата съпричастност и съответно - неприязън към обратното, но на други нива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Aumi написа:

Всички противоречия и всичкото зло на този свят идва от тези противопоставяния и разделения.

Бъркаш, Aumi, принципните разделения са много по-добро нещо от безпринципните обединения. Дискриминацията е добро нещо, защото да дискриминираш значи да правиш разлика, да не ти е все едно, което е белег на интелигентност. Зло е когато глупостта, простотията и безумието се противопоставят на това, което е смислено и разумно, и когато воюват против осветляването им.

Не знам кой инженер-глобалист ви ги втълпи тия работи за разделенията?! Народите са разделени на база език, култура, уникални - това не е лошо нещо. Аз разбирам хората по света да се обединяваха около някакви дълбоки общи ценности, а това, което ни се пробутва са много повърхностни форми на единение, принизяване на човешкото, за мен изкуствена и скалъпена работа. Може да звучи грубо, но фактът, че мнозина не виждат заплахата в приемането на юридически чудовища като въпросната конвенция, мен ме тревожи най-много. Щото онези си имат своите цели, но защо хората не разбират, не се трогват... защо не разбират, че не разбират? Това е страшно. Неразбирането е страшно, защото за начало човек трябва да разбере колко не разбира... и оттам да почне да разбира.

Между другото, Адлер, ти нарочно ли подмина въпроса ми за твоя произход и българския, който владееш? Не че е по темата, но все пак ми интересно кой и откъде си, и какво те води толкова в някакъв български форум? Към кой етнос се причисляваш? И на колко си години?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Разбира се че чета. Забавлявам се с такива като теб :)

Само да те светна че когато блокираш някого, блокираш само себе си :)

Чакам отговор за моя прЕател... ? Ще отговориш ли ?

Радваш ли се на свободата си в Калдата? Радвай се, радвай се. Заради такива като теб, няма и кой да те чете, още по-малко да ти се радва на пълноразмерните глупости, дето явно още си пишеш. Мислиш, че си променил мнението на някой? Променил си ***еца ми. Долен трол. Ще ви хванем цаката, споко. Няма вечно да се радваш на комфорт. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Няма вечно да се радваш на комфорт. 

На мен пък игнорирането за въпросното същество ми е много комфортно и здравословно. То бива зловония, чак се чудя онези, дето го лансират, как имат нос за такава миризма като неговата. Щото той е доказал, че да се спре - няма. Някой трябва да му помогне. Преди време се кле в живота си, че не работи за американски интереси... ама очевидно му е дадено някакво време, току-виж се опомнил. Но проблемът си е негов, както и на онези, които очакват да прочетат нещо полезно в писаниците му. Аз съм се убедил, че няма НИКАКВА полза, нито за мене, нито за него. Единствено понякога гледам да го скастря, да не би да си помисли някой четящ, че са много силни "аргументите" му тролски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, RagnerBG написа:

но няма да правя офтопици

убягва ми какво си казал напоследък по темата. Вдигни бурката и погледни заглавието на темата.

преди 26 минути, RagnerBG написа:

Аз примерно съм хуманист и не мразя нищо различно, дори проявявам искренно любопитство. Просто си държа на своето и на здравият разум

Хуманист, здрав разум, и само "любопитство" .:lol6:

В пълния си блясък :

преди 4 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Радваш ли се на свободата си в Калдата? Радвай се, радвай се. Заради такива като теб, няма и кой да те чете, още по-малко да ти се радва на пълноразмерните глупости, дето явно още си пишеш. Мислиш, че си променил мнението на някой? Променил си ***еца ми. 

ОЧевидно не те притесняват бесилки, крайни ирански промити мразещи българите  ислямисти, та казваш , аз съм ти проблема ? :)

Е.. аз може да не те променя, това не е моя цел. Но пък виждам иранеца ислямист ще ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Lumberman написа:

На мен пък игнорирането за въпросното същество ми е много комфортно и здравословно. То бива зловония, чак се чудя онези, дето го лансират, как имат нос за такава миризма като неговата. Щото той е доказал, че да се спре - няма. Някой трябва да му помогне. Преди време се кле в живота си, че не работи за американски интереси... ама очевидно му е дадено някакво време, току-виж се опомнил. Но проблемът си е негов, както и на онези, които очакват да прочетат нещо полезно в писаниците му. Аз съм се убедил, че няма НИКАКВА полза, нито за мене, нито за него. Единствено понякога гледам да го скастря, да не би да си помисли някой четящ, че са много силни "аргументите" му тролски.

Извинявай, не бях срещал това същество в тоя форум и изобщо от ноември 2017-та. Честно да ти кажа, отвращавам се. То е тъпоглаво и каквото да му говориш, знае само едно. В момента аз съм в ролята на трол, ама трола трябва да се бие само с тролски методи. Съжалявам ви, че ви писна от него, де му опонирате де не, но реално тоя човек изгони много хора от темите за политика. Отделно други идиоти гонят хора от други теми. Целта му е не само защитата на американските интереси, но и оглозгването на тоя форум. Щото в един момент на всеки му писва да отговаря на пълните тъпотии, които пише всеки ден по поне 10 пъти. 

преди 26 минути, miro20 написа:

убягва ми какво си казал напоследък по темата. Вдигни бурката и погледни заглавието на темата.

Хуманист, здрав разум, и само "любопитство" .:lol6:

В пълния си блясък :

ОЧевидно не те притесняват бесилки, крайни ирански промити мразещи българите  ислямисти, та казваш , аз съм ти проблема ? :)

Е.. аз може да не те променя, това не е моя цел. Но пък виждам иранеца ислямист ще ви.

Американецо ( измислена нация, като много други), мен не ме притесняват тия неща. Аз съм либерален в мисленето си, но етикетът 'либерал" се вметна на говна като теб!!! Какъв либерал си ти бе? Какъв либерал си, след като 100 на 100 си контра? Ебавам ти ЛИБЕРАЛА!!!! Ей заради такива изкривени като теб, света си отива!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, adler88 написа:
преди 12 часа, M.Николов написа:

Именно защото съм чел изказвания на някои от създателите на САЩ смятам, че това са били едни от най-просветените и свободомислещи хора на епохата.

Хаххахаха...чак сега погледнах какви ги плещиш. Излиза, че ти си чел всички тези глобални документи, които ми ги навираш в очи

Открий разликите!:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Целта му е не само защитата на американските интереси, но и оглозгването на тоя форум. Щото в един момент на всеки му писва да отговаря на пълните тъпотии, които пише всеки ден по поне 10 пъти. 

Да, по скоро второто, но и по тоя начин и първото. Защото е ясно, че той с приноса си само печели врагове и антагонизъм за хамриканците, обаче може да затлачи всяка тема и да я забие в пета глуха, АКО МУ СЕ ПОЗВОЛИ. Затова игнор му е цаката, поне докато няма модерация на тоя форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Lumberman написа:

. Единствено понякога гледам да го скастря, да не би да си помисли някой четящ, че са много силни "аргументите" му тролски.

Преди няколко месеца писах нещо подобно на тоя тип, ама не издържах, оттеглих се от форума. Не заради него  де. За жалост тоя форум има и политически и всякакъв друг аспект, та  всичко е възможно.  Понякога си мисля, че човека прави грешна преценка, как ме е затапил с думички. Истината е, че аз се оттеглям от политическитъе теми не заради политиката, а заради съвсем други неща, щото не само политика ме интересува.  Обаче тия дни реших да проследя политическите теми и кво да видя - пак тоя.  Извинявам се вече и на модератори, че не мога да търпя подобни хора. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Ебавам ти ЛИБЕРАЛА!!!! Ей заради такива изкривени като теб, света си отива!

Той е просто гнусен. Има хора, които са либерали по убеждение, а този е по убеждение предател. Такива никой не ги уважава, никога, и никъде. Аз съм го питал мислил ли е един ден какво ще пише на надгробната му плоча, примерно "продажен до край" или някакъв подобен лозунг, но той не отговаря на такива въпроси. Неестествено е за него. Не знам как е станал такъв, но определено в някой инкубационен модул на ЦРУ могат да го ползват за прототип, чупи рекорди по гьонсуратлък и дебелокожие (ако приемем, че той самият вече не е продукт на такива технологии). Хайде стига хвалби за него. Твърде голямо внимание за "скромната" му особа.

Мирча, към тебе се обръщам специално, in this moment, гледа ли епизода с цигулката в края на филма "Добрият пастир" с Мат Деймън? Специално за тебе. Де да имаше очи и уши само...

преди 9 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Обаче тия дни реших да проследя политическите теми и кво да видя - пак тоя.  Извинявам се вече и на модератори, че не мога да търпя подобни хора. 

Миро ни възпитава в дълготърпение. Едно нещо по-положително да му се признае... ако се поровя може и други такива да изнамеря... че например зорлем Путинофил ме направи. Аз, ако има как, бих го предложил пред Руската държава за някаква награда, за особени заслуги - с яростната си анти-руска пропаганда им спечели много симпатии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Пълни простотии

Ами манипулации са насочени към руския медиен пазар, където простолюдието английски просто не знае и гледа само на руски телевизия. На тъпите руснаци говорещи само руски, Путкин им сервира всякакви помии и те лапат ли лапат и после са доволни от ниските им заплати.
Аз гледам че и по английските телевизии им сервират едни изкривени реалности за Русия, ама англичаните имат 1000 по-малко шанс да разберат каква е истината, щото те руски никога не са знаели.
А тука в Белгия просто не мога да си представя да има по телевизия някаква национално достъпна, каквото вървеше до вчера по BiT. Това да можеш да плюеш по власта просто не съм го виждал по белгийска телевизия. Има на френски само два канала по които някой би могъл да те види с повече вероятност, но никой няма да те пусне да говориш по тях срещу джендърите например. Абсолютно немислимо е. По другите 4 канала няма кой да те забележи.
Виж при франсетата повече се случва по някоя телевизия да плюват по властта, но и там не е по основните.
Властта си е власт навсякъде, задкулисието си постига целите и така.
Дано се смилят над вас и ви се размине да не ви натресат джендърството, да речем защото не им се иска да има безредици точно на балканите. 
Те западняците най-много ги е страх левите да не се докопат до властта в България, за да не почнат да подписват договори с Русия. Понеже хамериканците искат да ги "задушават" постоянно икономически руснаците, с цел да се саморазпадне имнерията им. По военен път няма как да ги победят при наличието на ядрено оръжие, за това действат да ги изтощават икономически.
Мисля че може би Юнкер ще се смили над Боко и ще го остави на мира с тази содомистка джендърска конвенция, поне още няколко години. После може пак да пробват да наложат джендърството по някакви други начини. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Дано се смилят над вас и ви се размине да не ви натресат джендърството, да речем защото не им се иска да има безредици точно но балканите. 

Това предполага, че си играят с нас като котка с мишка. Не съм сигурен, че е така, макар и да искат така да вярваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RagnerBG написа:

...

"Животът ни е стигнал до една точка, където няма много пътища.
Останали са само два пътя, две възможности.

Изборът е простичък:
Човечеството ще избере да се самоубие или ще избере да медитира.
Да бъде в тишина и мир, да бъдем човечни да бъдем обичащи.

Всички диктатори на света са създадени от нас.
Защото искаме някой да ни казва, какво да правим.

Когато някой ти казва какво трябва да правиш, не носиш отговорност за това
дали е правилно или не. Хора, като Хитлер, Сталин или Рейгън,
са заемали властните си позиции, защото милиони са искали да
им казват какво трябва да правят. Малко хора са склонни да се разделят
от психологията на масите и колективният ум. Колективният ум дава несъмнено
усещане за фалшива сигурност. Естествено няма смисъл да
търсиш истината самостоятелно. Много по-лесно е да си християнин,
индиец, мюсюлманин, комунист.

Нациите са необходими за войните. Защо се създават тези глупави
ограничения на световната карта?
Светът е един.
Правителствата би трябвало
да са функционални. Слуги на народа.

Носители на светлината стават учители на човечеството.
А умствено изостаналите, когато заемат високи постове
унищожават всичко деликатно, всичко прекрасно и велико.
Всички политици страдат от комплекс за малоценност.
Защото тази малоценност е много болезнена,
искат да покажат на света, че не са нисши.
Аз съм Президент.
Аз съм Премиер.
Денят, в който човечеството осъзнае това,  политиците ще изчезнат от само себе си.

Една автентична духовност не се нуждае от пророци
спасители, свещени книги, църкви, папи, свещеници.
Защото духовността е разцъфтяването на твоето сърце.

Едно нещо е истина, старото човечество ще загине.
Ако можем да разберем целият свят, тогава една нова категория
от хора ще може да оцелее. Това ще бъдат Гражданите на Света.
Без нации, ще бъдат религиозни - но без религии, ще бъдат учени -
но не унищожители, цялата наука ще бъде
посветена на съзидателността. Нашата работа тук е да покажем
на хората да бъдат съзнателни, за бъдат по-бдителни,
по-обичливи, по-толерантни, с празници и танци да обгърнат земята.

Съществува възможност в бъдещето за един Нов Човек.

За един
По-Добър Човек. Човек, който е по- естествен,
по-здрав, по-духовен. Един свят без войни,
без нации, без религии. Един свят на мира и любовта.

Свят, който търси истини,
щастие и екстаз."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Lumberman написа:

Това предполага, че си играят с нас като котка с мишка. Не съм сигурен, че е така, макар и да искат така да вярваме.

Като сменят лева с еврото и ще бъде баш - няма мърдане.
Не джендърство ами и педофилия ще озаконите ако ви заповядат едрите капиталисти.
Видя ли как Каталуния не може да се освободи от Испанската "демокрация" ?
Що не може ?
Ами щото кукловодите не дават. Те сложиха Макрон за президент на съседна Франция и той каза по телевизията че не може да се разпада Испания. Те така.
Същите кукловоди заповядаха на баба Меркел да състави правителство пак с левите, понеже са послушни и няма нищо да се промени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Lumberman написа:

Миро ни възпитава в дълготърпение. Едно нещо по-положително да му се признае... ако се поровя може и други такива да изнамеря... че например зорлем Путинофил ме направи. Аз, ако има как, бих го предложил пред Руската държава за някаква награда, за особени заслуги - с яростната си анти-руска пропаганда им спечели много симпатии.

С това съм съгласен. Ако не бе той, можеше и да кажа лоши думи против Путин. Ама той е тук, Путин ми стана симпатичен, а Миро антипатичен.  Всъщност дебелаците ми са симпатични и точно дебелата осанка на Миро ме държа коректен години наред ;)

ПП: Да призная и друго. Миро е човек на Калин, а от там Калин ми стана антипатичен. Жалко. 

преди 24 минути, Белгиеца написа:

Като сменят лева с еврото и ще бъде баш - няма мърдане.
Не джендърство ами и педофилия ще озаконите ако ви заповядат едрите капиталисти.
Видя ли как Каталуния не може да се освободи от Испанската "демокрация" ?
Що не може ?
Ами щото кукловодите не дават. Те сложиха Макрон за президент на съседна Франция и той каза по телевизията че не може да се разпада Испания. Те така.
Същите кукловоди заповядаха на баба Меркел да състави правителство пак с левите, понеже са послушни и няма нищо да се промени.

Надявам се докато внедрят еврото, вече да съм 2 метра под земята. Може и един като баща ми. Просто не ми се живее с тия кувентлъци. Евро приемем ли, значи времето ми е минало, ако съм жив, не би трябвало да съм такъв и така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Aumi написа:

Колективният ум дава несъмнено
усещане за фалшива сигурност. Естествено няма смисъл да
търсиш истината самостоятелно. Много по-лесно е да си християнин,
индиец, мюсюлманин, комунист.

Хващам тази препратка.... Ето , сама виждаш "колективния хейт" тук до какво води.

Намират убежище /и някакво извратено наркотично удоволствие/ да псуват, обиждат, спамят.

Не приятели, не Миро ви е виновен, А това че нямате грам аргументи когато ви се посочи друго мнение и/или аргументи, и реагирате изцяло злобарски и комплексарски.

"гнусен, дебелокож, гьонсуратлък, надгробната му плоча, е'бан извратен либерал"...... това само от последните постове.... да не споменавам из другите теми и по назад.

Още по наивно смешно е че говорейки с изцяло гаменски просташки език и обединени от фалшиво единство в този хейт , се мислите за нещо повече отколкото сте :)

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Те западняците най-много ги е страх левите да не се докопат до властта в България, за да не почнат да подписват договори с Русия.

Никой не пречи и сега да се подписват договори с РФ . Въпроса е ... трябва ли да избираме винаги най неизгодното ?

И в момента суровинния ни пазар е изцяло монопол на руснаците, в енергетиката пък им платихме абсолютно "от въздуха" 3 млрд, че има наченки още да плащаме....

Колко по голям грабеж от това ?

преди 8 часа, Lumberman написа:

с яростната си анти-руска пропаганда

Ще ти повторя за кой ли път. Тук съм най големия русофил, особенно спрямо тези "Фенове" дето превеждате руски с гугъл транслейт". И другото което много добре знаеш, да си русофил , не е едно към едно да си путинист.

А аз не съм путинист, и не знам как нормален човек може да е. АКО разбира се, познаваш путинската олигархична анти-руска политика, а не само фейк-пропагандата с която се помпите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Хващам тази препратка.... Ето , сама виждаш "колективния хейт" тук до какво води.

Намират убежище /и някакво извратено наркотично удоволствие/ да псуват, обиждат, спамят.

Не приятели, не Миро ви е виновен, А това че нямате грам аргументи когато ви се посочи друго мнение и/или аргументи, и реагирате изцяло злобарски и комплексарски.

"гнусен, дебелокож, гьонсуратлък, надгробната му плоча, е'бан извратен либерал"...... това само от последните постове.... да не споменавам из другите теми и по назад.

Още по наивно смешно е че говорейки с изцяло гаменски просташки език и обединени от фалшиво единство в този хейт , се мислите за нещо повече отколкото сте :)

Най-интересното е, че групата от пишещите тук те нападат и изобщо не приемат твоите демократични възгледи, но пък показват толерантно отношение към крайните ислямистки изказвания на човек презиращ българите и западния свят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не е важно какво приемат или не. Аз не претендирам да приемат моите възгледи, но те техните не могат да защитят без да напсуват комплексарски някого.т.е. Те даже не защитават тезите си , а обръщат темата в личностен спам и нападки.

Отговора също така еи  в подписа ти

Съзнанието ви е градина, мислите ви са семената . Можете да отгледате цветя, но може да отгледате и плевели.

:) Евала. Хареса ми тази сентенция. Някои наистина използват спекулативно фактите из темите за да сеят плевели, а не да търсят прогреса.

Да толерират пък ислямски ирански радикал , който презира българите, не ни смята за хора, пък наистина е върха на нонсенса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Отговора също така еи  в подписа ти

Съзнанието ви е градина, мислите ви са семената . Можете да отгледате цветя, но може да отгледате и плевели.

:) Евала. Хареса ми тази сентенция. Някои наистина използват спекулативно фактите из темите за да сеят плевели, а не да търсят прогреса.

Да толерират пък ислямски ирански радикал , който презира българите, не ни смята за хора, пък наистина е върха на нонсенса.

Да, в едно детско съзнание пониква това, което е посято.
Страшно е когато в него се посеят семената на фанатизма и радикализма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване