Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 52 минути, miro20 написа:

И за съжаление, тези които си го начукват, са вашите любими цоциалисти.

На мен са ми противни комунягите пребоядисани сега във всички цветове. То не бяха седесари недоклатени, то не бяха ГРОБ мутри, то не бяха фесове и АБВ-ета и Татянки и Курнелийки и т.н.
Комунягите са ги създали всичките тези уж различни от БСП = БКП.
Курнелия е приватизирала по времето на седесарите, нали така, ама сега се "осъзнала" и я сложили за предвождаща стадото на БСП = БКП.
Боко телохранител на бае Тошо и му ходи на поклонение на паметника, ама бил уж десен и набожен. Същият червен боклук си е Боко, само се е преоблякъл.
Комунягите и техните деца и внуци ви пият кръвта от 1989г. та чак до сега.
Едните комуняги играят ролята на прекланящи се пред хамериканците, другите играят ролята на прекланящи се пред Путкин. А горчивата истина е, че хамериканците са ги оставили да ви доят като стадо овце всичките пребоядисани комуняги и да изнасят вашите пари зад граница за простперитета на Америка и Европа.
Колкото и да им се подлагаш на хамериканците, от тях добро няма да видиш, само джендъри ще ти пращат да те обучават на содомия. Вие там в България сте просто още една превзета и успешно неоколонизирана територия за едрия хамерикански и европейски капитал. И умишлено ви държат с мисерни заплати, за да могат да ви експлоатират повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Публикувани изображения

преди 11 минути, Белгиеца написа:

Комунягите и техните деца и внуци ви пият кръвта от 1989г. та чак до сега.

Донякъде е така, но влизаме в едни други теми, също широко обсъждани . Затова без да влизам в дълбок офтопик, само ще спомена че именно за мен добро за България е това, което е най близо до европейските ценности и принципи /ах как ви дращят тези термини по душичките :) /  и тези хора и партии, които не обръщат палачинката през месец два /както БСП за конвенцията/ и както някои откровенно антибългарски проекти  развяващи чуждо знаме пред българското /Атака/

И тези партии , които са максимално далеко от путинистки , арабо-евразийски и други анти-европейски , антибългарски течения, които и те не знаят към какво точно искат да влачат, и които НИКОГА не дават алтернатива на сегашната ни геополитика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

европейските ценности и принципи

тва е оксиморон

eвропейците нямат ценности и принципи

и с явола ще направят сделка само  семействата  на управляващите да имат хапка и пийка от хубавата.

друг е въпросът че  им е дадено за много малко неща да  си ги ръководят в повечето случаи каквото сащ каже

иначе краставиците да са  прави може  и европейците да са си го решили щото като са прави по лесно  да ги ползват за дупарата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция

Цитат
Oт 10-членната дамска група GREVIO, която ще следи за спазването на Истанбулската конвенция, три са пряко свързани със структури на милиардера Джордж Сорос, разкрива "168 часа".
Spoiler

%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81.jpg 

Първият вицепрезидент на организацията, малтийката Марселин Науди, в биографията си е посочила, че една от книгите й през 2006 г. е спонсорирана от "Отворения университет" на милиардера в Будапеща.

%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD(1).jpg

Марселин Науди

За разлика от нея, цялата кариера на колежката, й сръбкинята Биляна Бранкович, представяща се за международен консултант и джендър-експерт, е свързана със структури на "Отворено общество".

Началото вероятно е поставено още през 1994 г., когато тя участва в уъркшоп, организиран от фондацията на Джордж Сорос в Чехия и американския университет "Джон Хопкинс".

През 2002 г. Биляна Бранкович става автор и координатор на проекта "Кампания срещу сексуално насилие срещу юношите", подкрепен от "Отворено общество".

Три години по-късно тя е подготвя национално изследване, част от международен проект "Насилието срещу жени", като там участва и Мрежата за жени на "Отворено общество".

През 2006 г. Бранкович участва в ново изследване, отново издадено от Института на Сорос в Будапеща.

%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B0%20%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.jpg

Биляна Бранкович

Другият член на GREVIO, албанката Ирис Луараси, има не по-малко впечатляващ стаж от сръбската си колежка. В биографията си самата тя е отбелязала, че между 2004 и 2015 г. плътно работи за фондацията на Сорос.

Година преди това тя е започнала дейността си в структурите му, участвайки в проект за наблюдение и оценка на програмите за жените в Албания.

В биографията си е посочила, че е работела за подобряване на джендър-равенството и засилване икономическата роля на жената в селските райони.

През 2012 г. участва с още един проект, финансиран от фондацията на милиардера в Ню Йорк. 

%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%81%20%D0%BB%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8.jpg

Ирис Луараси

Да се мисли, че Джордж Сорос прави нещо, без да има интерес, е утопия. Особено след разкритията на "Ди Си лийкс" за участието на шефове на негови структури в размириците в Украйна.

Така и не стана ясно защо те действат в пълен синхрон с американския посланик там по време на събитията. "Ди Си лийкс" публикува документи и какви пари са раздавани на неправителствени организации в различни страни по света, за да рекламират новата власт в Украйна. Как са създавани досиета на противниците й в отделните държави и т.н.

Още по-необичайна бе ролята на Сорос и в мейлите до Хилари Клинтън, от които стана ясно, че филантропът се държи менторски с нея.

"Ди Си лийкс" публикува документи от 2011 г., когато тя е държавен секретар. Един от тях е писмо, което съветникът на милиардера Джонас Ролет пише до съветника Хилари - Ричард Верма.

В него Ролет описва ситуацията в Албания, корупцията на министър-председателя и предлага: “Мисля, че трябва бързо да се направят две неща. Да се използва международен натиск и да се окаже влияние върху премиера Бериша, а също и върху лидера на опозицията Еди Рама, за да прекратят демонстрациите и да снижат тона в публичното пространство. И освен това да се изпрати там медиатор.”

В резултат на кореспонденцията е изпратен посочения от човека на Сорос медиатор Мирослав Лайчак.

Сорос не е човек, а зъл демон! :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

европейските ценности и принципи

Е па нали ги гледам тука у Белгия и у Люксембург и във Францата даже, какви "убави" ценности имат.
В Белгия предишния премиер без жена вкъщи и официално признато от него че те не го интересуват.
В Люксембург премиерът със съпруг вместо съпруга.
Във Францата президентът женен за баба си, за алиби за пред хората.

И принципите са им, колонизирай балканеца и го карай да ти бачка почти за без пари на негова територия.
А на тяхната западна територия на балканците им отреждат миенето на кенефите и бачкането по строежите.
Принципите на европейците са толкова "толерантни", че на моят син сме му сменили фамилията, за да не го дискриминират когато ще си търси работа.
А специално в Белгия имат един много убав принцип, ако искаш да основеш нова партия, просто големите 4 ще те задушат така че нищо няма да стане. Пробват се разни и все не им се получава, просто системата така е измислена, че нямаш никакъв шанс, освен ако Сорос не реши да ти дава милиони за реклама, щото иначе до телевизиите ще те допуснат два пъти за по 5 минути и това е.
Друг много белгийски принцип в политиката е, че това е занаят предаващ се от баща на син. Сегашният премиер е син на бивш външен минисър. Има цял куп други като него. Шефът на хрисиян-демократите е син на министър също. Разни депутати, депутатки, кметове и какви ли намърдали са топло за голема заплатка, пак деца на успешни политици.
Е евродепутатите как си назначаваха цялата фамилия да бачка уж за тях, да не ти разправям.
В държавните администрации имаш 10 пъти по-голем шанс да те назначат на работа, ако някой министър пише препоръчително писмо за теб. На жена ми баща ѝ беше директор на цяла провинция на кадастъра, та знам какви писма получаваше и от кои известни политици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Мальчик Бананан написа:

В началото мислех, че е някакъв фейк, ама като го гугълнъх и... Ето затова трябва да се приеме конвенцията. Това е тормоз над дете.

Грешиш, ако се приеме конвенцията ще има още много такива случаи, като тогава и закона ще бъде на тяхна страна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой е повярвал, вследствие на изявлението на премиера, че конвенцията е изтеглена от парламента, значи е повярвал в лъжа. Просто е извадена от дневния ред на пленарните заседания, но си е още там и чака народа да се успи. Междувременно службите вероятно ще организират още няколко убийства на жени "от съпрузите им" и още жертви на насилие, които са се сетили, че преди 15-20-30 години са били насилвани, ама чак сега са се решили да проговорят и НПО-тата пак ще ревнат феминистично, дори може да успеят да променят мнението на хората, които са против конвенцията, че плюсовете й са повече от минусите. Няма такова нещо като плюсове в конвенцията. Само минуси са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, M.Николов написа:

Грешиш, ако се приеме конвенцията ще има още много такива случаи, като тогава и закона ще бъде на тяхна страна!

Ъъъ... пъ те не са подписвали т.нар. Конвенция... САЩ имам предвид...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са, за това и спокойно може да се коментира случая, иначе имаше опасност да бъдем подведени под съдебна отговорност за нарушаване правото на хлапето да се изживява като какъвто си иска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой не разбира ще се разбере по-натам.Нека да те питам и теб, тези документи не защитават ли правата на всеки един човек в Европа?А ако да, за какво е нужен още един?

на 15.02.2018 г. в 11:36, M.Николов написа:

на 10.02.2018 г. в 8:56, M.Николов написа:

Ауми, не смяташ ли, че тези документи защитават достатъчно всеки един човек без значение на пол, раса и религия?

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/BG/TXT/?uri=celex%3A12012P%2FTXT

http://www.ohchr.org/EN/UDHR/Pages/Language.aspx?LangID=blg

Вече ги питах, за какво е нужно да се приема нов документ, като в тези двата е записано всичко необходимо за защитата на всеки един човек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

Е па нали ги гледам тука у Белгия и у Люксембург и във Францата даже, какви "убави" ценности имат.
В Белгия предишния премиер без жена вкъщи и официално признато от него че те не го интересуват.
В Люксембург премиерът със съпруг вместо съпруга.
Във Францата президентът женен за баба си, за алиби за пред хората.

И принципите са им, колонизирай балканеца и го карай да ти бачка почти за без пари на негова територия.
А на тяхната западна територия на балканците им отреждат миенето на кенефите и бачкането по строежите.
Принципите на европейците са толкова "толерантни", че на моят син сме му сменили фамилията, за да не го дискриминират когато ще си търси работа.

Точно най-големите сатрапи и колонизатори в световен мащаб да говорят за ценности и да ми налагат някаква извратена тяхна толерантност, ми идва в повече!!! Едните направили две световни войни и избили милиони хора, сега размахват пръстче, другите колонизирали цял свят и най големите търговци на роби и човешка плът, най-големите експлоататори...и те тръгнали да ни учат на толерантност!!! Ами дай да питаме белгийците за крал Леополд II !!! Къде са му били европейските ценности и толерантността!!! Хайде нЕмаме нужда от техните изпедерастени ценности!!!

преди 15 минути, Мальчик Бананан написа:

Нещо логиката в случая май-малко... Абе, нека бе, щом не разбирате как ви манипулират.

В конкретния случай единствено твоята логика куца!!! Нали имаш претенции да си чел конвенцията, посочи ми текста, който защитава детето от джендъра!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Междувременно службите вероятно ще организират още няколко убийства на жени "от съпрузите им" и още жертви на насилие,

:) :)

Е какви ли не глупости за конвенцията съм чувал,  само тази теория на конспирациите не бях чувал.  :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

:) :)

Е какви ли не глупости за конвенцията съм чувал,  само тази теория на конспирациите не бях чувал.  :yanim:

Ще ти добавя още една. НПО-тата също ще убиват и насилват, или ще заплащат на удобни лица да го правят. Все пак няколко милиарда евро има за усвояване за прокарване на конвенцията и внедряването й. Дори до 200 милиона да се доберат "нашите" НПО-та, като се има предвид колко струва човешкия живот в България, са си яко напред като печалба.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

щото са хитри знаят теория на играта и я прилагат успешно

преди 1 час, miro20 написа:

КГБ биха го направили

защо и други тайни организации да не го направят

даже в сащ изтепаха 4000 души от своите еврей за  да набедят осама - арабина и го търсиха в ирак  сирия сърбия   либия афганистан и тнт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преглеждам днес някакъв вестник. Чета на една от стрниците за "сопол", което не е това, за което си мислите, а е съкращение от "социален пол".  Много точно, кратко и ясно описание.

И един виц, пак от същия вестник:

След тридесет години мъж отива в киното.

- Какъв филм искате да гледате?

- Любовен.

- Имаме филми с любов между мъж и мъж, жена и жена...

- Не, не, искам да гледам филм с любов между мъж и жена.

- Аааа, исторически значи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

Точно най-големите сатрапи и колонизатори в световен мащаб да говорят за ценности и да ми налагат някаква извратена тяхна толерантност, ми идва в повече!!!

Eми трябва да събереш 150 мераклии и ги водиш всеки ден пред различно западно посолство да протестирате срещу намесата им във вътрешните работи на уж суверенната България.
Единственото добро нещо на запад е , че има повече пари и дават по-големи заплати.
Като за човек израстнал в България, животът в Австрия, Германия, Холандия, Дания, Швеция, Норвегия, Англия, Ирландия си е живо наказание, заради огромната разлика в манталитета на местните жители спрямо балканския на нашенците.
Но заради пустите пари е пълно с нашенци по тези държави. И съответно западните джендъри си викат, че след като нашенците се натискат да имигрират при тях, значи трябва да ви наложат и на вас в България джендърски закони, та като идват следващите поколения, вече да са с промити мозъци и по-лесно да се интегрират към джнендър обстановката на запад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мальчик Бананан написа:

САЩ, Русия, Япония и още много държави не са подписвали конвенцията и няма да я подпишат, но наш Боко, Станишев и други "българи" са поели ангажимент и ще умрат, ако загубят обещаната им от ЕС награда, в случай, че конвенцията не бъде подписана.

Сега хитруват и чакат народния гняв да позатихне, за да могат да действат.

Мерзавци! :mad:

преди 5 часа, M.Николов написа:

Да съдят виновните, имаме закон.

Не трябва да допускаме конвенцията да бъде подписана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

САЩ, Русия, Япония и още много държави не са подписвали конвенцията и няма да я подпишат, но наш Боко, Станишев и други "българи" са поели ангажимент и ще умрат, ако загубят обещаната им от ЕС награда, в случай, че конвенцията не бъде подписана.

Чакат. Овцете да продължат да ги занимават подобни тъпотии. Там някакво си разрушаване на Пирин, потенциално доразрушаване на черноморието, как някакъв сериен убиец се застрелва с пистолет със заглушител и всякакви такива... то това са дребнотемия, нали? Важното е друго бееееееееее. Не народ, ми смешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз не виждам какъв е смисъла от тази конвенция изобщо. Едните смятат, че тя магически ще спре насилието над жени, а другите смятат, че ще ги превърне в педали. 

Не, нито ще се случи едното, нито другото. Обаче са интересни нашите дупедавци, които ни управляват и са готови да лапнат всичко спуснато от горе. Чак ми дожаля за Бойко, когато от брюксел смело заяви, че явно искаме да си бием жените и това е то. А не бе, пипон, с конвенцията ще спреш всеки насилник, аз това много добре го знам, ама язък, че останалите не могат баш да ти повярват, че си открил магическото биле за проблема! Сега предложи конвенция протов корупция, бедност и мизерия и всичко е точно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, иноТ написа:

Aз не виждам какъв е смисъла от тази конвенция изобщо. Едните смятат, че тя магически ще спре насилието над жени, а другите смятат, че ще ги превърне в педали. 

Не, нито ще се случи едното, нито другото. Обаче са интересни нашите дупедавци, които ни управляват и са готови да лапнат всичко спуснато от горе. Чак ми дожаля за Бойко, когато от брюксел смело заяви, че явно искаме да си бием жените и това е то. А не бе, пипон, с конвенцията ще спреш всеки насилник, аз това много добре го знам, ама язък, че останалите не могат баш да ти повярват, че си открил магическото биле за проблема! Сега предложи конвенция протов корупция, бедност и мизерия и всичко е точно. 

Конвенцията преследва определени цели.

Най-страшната от тях е, че държавата ще поеме възпитанието на децата от възможно най-ранна възраст, което възпитание ще трябва да внуши на малчовците, че те едва ли не са се родили безполови и трябва сами да изберат пола си.

Немалка част от тези деца ще сменят пола си, а последиците ще бъдат ужасяващи.

В Америка психолози и педиатри вече бият тревага и този, който ни налага ратифицирането на конвенцията е престъпник, достоен за смъртно наказание.

Има доста материал по този въпрос в темата.

С насилието можем да се справим и сами, стига да имаме действащо правосъдие.

А бедността, мизерията и корупцията изглеждат твърде дребни и нищожни в очите на власт и пари имащите.

Вината е в нас, че търпим и мълчим толкова години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване