Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за редактиране на клипове

ozic
 Сподели

Препоръчан отговор

Имам нужда от програма за редактиране на клипове. Трябват ми основно тези функции да има: добавяне на текст и снимка; опцията за замъгляване; рязане и съединяване на клип; слагане на клип върху клипа; възможност за правене на клип; редакция на музика. Много ми е важно програмата да отваря почти всички разширения на клипа /mp4, avi, mpeg и т.н./. Също така, когато редактирам клип да мога да го записвам в различно качество: каквото си е в момента, HD и т.н.

Бях с Camtasia 8.6, но ми изтече пробния период и вече не тръгва. Трябва ми програмата да е лека и да тръгва на лаптопа ми: ОС е Win 7 Ultimate 32 bit; i3 CPU 2,40 GHz; Memory 2 GB. Четох за много програми в Гугъла, но така и не успях да намеря подходящата. Microsoft Movie Maker я имах, но нещо направих и вече не мога да я инсталирам. Нещо като аналог на Camtasia-та ще ми свърши перфектна работа!

Редактирано от ozic (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 дееистарирай кмтисия

2 влез в регистрите и с помоща на търсачката изтрий всичко което намери с име Camtasia

3 изтегли е отново и е инсталирай и си ползваш оригиналната версия отново в пробен период

не е лошо да рестартираш между стъпките

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей !

Аз си ползвам proshow producer от доста време и съм доволна от нея. Преди да започна с нея , пробвах и Camtasia, нещо не ми допадна. Но всеки има право да работи , с каквато програма реши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...