Премини към съдържанието
ozic

Програма за редактиране на клипове

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Имам нужда от програма за редактиране на клипове. Трябват ми основно тези функции да има: добавяне на текст и снимка; опцията за замъгляване; рязане и съединяване на клип; слагане на клип върху клипа; възможност за правене на клип; редакция на музика. Много ми е важно програмата да отваря почти всички разширения на клипа /mp4, avi, mpeg и т.н./. Също така, когато редактирам клип да мога да го записвам в различно качество: каквото си е в момента, HD и т.н.

Бях с Camtasia 8.6, но ми изтече пробния период и вече не тръгва. Трябва ми програмата да е лека и да тръгва на лаптопа ми: ОС е Win 7 Ultimate 32 bit; i3 CPU 2,40 GHz; Memory 2 GB. Четох за много програми в Гугъла, но така и не успях да намеря подходящата. Microsoft Movie Maker я имах, но нещо направих и вече не мога да я инсталирам. Нещо като аналог на Camtasia-та ще ми свърши перфектна работа!

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

1 дееистарирай кмтисия

2 влез в регистрите и с помоща на търсачката изтрий всичко което намери с име Camtasia

3 изтегли е отново и е инсталирай и си ползваш оригиналната версия отново в пробен период

не е лошо да рестартираш между стъпките

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей !

Аз си ползвам proshow producer от доста време и съм доволна от нея. Преди да започна с нея , пробвах и Camtasia, нещо не ми допадна. Но всеки има право да работи , с каквато програма реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.