Премини към съдържанието
Бисер Петков

Как и от къде да намеря/закупя/ репортажен микрофон с поне две приемащи брошки?

Препоръчан отговор

Търсих къде ли не, но не намирам. Имам три камери от които едната е професионална, а другите две са любителски. Голямата камера е Panasonic AG-AC90, а малките са Sony-та. Едната от малките е Full HD с проектор, а другата/новата/ е 4К модел AX33. Имам брошки модел Sony URX-P2. Идеята ми е когато снимам репортажи, събития и интервюирам някого да подавам звук от репортажен микрофон към камерите. С кабели в студио Ок (само за две камери обаче), но на открито няма шанс. За това търся начин за такава комбинация. Надявам се с ваша помощ да намеря това което търся. От общината решиха да ме спонсорират с 1000лв., но трябва да намеря репортажен микрофон, който да подава безжично и от голямо разстояние звук едновременно към трите камери. Евентуално ако има шанс да ползвам и сегашните брошки мога да добавя и двата DSLR-а 550D и 60D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.