Премини към съдържанието
Plamen_97

айфонът се включва и изключва сам

Препоръчан отговор

здравейте от скоро съм в този сайт та моя проблем E следния наскоро теленор ми смениха айфонът с друг понеже старият даде някакъв дефект след което започнаха проблемите с новият (айфон се) започна да се изключва и включва сам. Понякога след катo се включва още на логото на ябълката премигва и стои минута с логото. След което телефонът започва да пари когато се включи и го изчакам да истине влизам в някое приложение и ми забива след което наново а от вчера започна да се изключва без лого се едно е умрял и така докато не задържа хоум бутона и power /моля ако някой Има същия проблем да сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш пиши по една буква на страница, пак няма да можем да ти оправим телефона от тук. По-голям шрифт не можа ли да сложиш???

Връщаш телефона там, откъдето са ти го дали, да си го оправят или ако трябва пак да го сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го в сервиз. Има проблем!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом телемор са го сменили веднъж, значи е гаранционен. Ходи пак да го сменят. Ако е последния iPhone10, то целият е един фабричен дефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидох там с надеждата че ще се разберем задържаха телефона 2-3 дни и ми се обадиха според тях телефона е бил мокрен/ а аз не помня телефона да да бил мокрен пазех го много /след което гаранцията отпадна после  служителите на теленор ми предложиха други китайски боклуци всякъкви оферити 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.