Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте приятели трябва ми помощ за решаване на 4 задачи вече втори път паднаха на изпита и пак не можах да ги реша , обръщам към Вас за помощ ,ако някой ми помогне ще съм му много благодарен

Благодаря предварително  

ЗАДАЧИ.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се падат втори път и ти не се подготви? Задачите са сравнително лесни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DvDty написа:

Как се падат втори път и ти не се подготви? Задачите са сравнително лесни.

не мога да схвана условията приятел иначе знам за логическите оператори ,за изчакащия прозорец за масивите ,но пак не мога да реша тези 

Изложих се тотално с тези задачи ,заради това ми трябва малко помощ 

Първоначално имах голямо желание да стана програмист , web developer, но след днешната среща с доцента изгубих цялото си желание , за да се преместя трябва да взема този изпит , последната ми надежда остава форумът

Редактирано от HAZARD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последен шанс викаш, а после какво, ще те бесят ли?

Пък то и "вишуто" не задължително. Особено като не можеш да се справиш. Просто прекъсваш и толкова.

Не виждам драма тука. Което значи, че няма и причина ние да ти пишем домашното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, mr mcwolf написа:

Последен шанс викаш, а после какво, ще те бесят ли?

Пък то и "вишуто" не задължително. Особено като не можеш да се справиш. Просто прекъсваш и толкова.

Не виждам драма тука. Което значи, че няма и причина ние да ти пишем домашното.

пич честно да ти кажа преди време имаше хора тука ,които обичаха да помагат без да критикуват и да гледат правописа ,а сега като гледам останали са само келе/и като теб 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мммм, не, аз тук пиша щото ми е скучно, при това от съвсем скоро.

Но подозирам, че не си особено прав. Просто хората които с радост са пишели домашните на нагли пикльовци са си взели поука, че на наглец не бива да се подава ръка. Овен това, не знам от къде на къде реши, че "помощ" означава "напишете ми домашното"? Та чак и недоволства, че видиш ли няма тъпанари които веднага да се юрнат да му го пишат.

Всъщност,  точно заради индивиди като теб, образованието ни не струва. Просто всеки дебил се дипломира. И това е ясно на всеки. Затова и нашите дипломи стават само за тоалетна хартия (така де, и за това не стават, щото хартията е твърда). Затова съм поел кампания в интернет ""Прецакай дебил на изпит, повиши качеството на българското образование".

Та предай много поздрави на доцента от мен. Трябват ни повече хора като него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Martin Baychev
      Здравейте,
      След като не мога да си харесам лаптоп, който да отговаря на изискванията ми като параметри, цена, качество и т.н.. Реших да пиша тук и  се надявам, че ще ми дадете идея за добра конфигурация. Търся си пц до 1000-1100. Ще се използва за програмиране, най-вече уеб, вдигане на няколко виртуалки, гледане на 4К филми, може и за разцъкване на някоя друга игра (стратегия), като Heroes of might and magic 5, WarCraft 3... все класики.
      Търся нещо от сорта на i3-8100 (мисля че вградената карта UHD630 ще ми бъде достатъчна), 16GB ram, 250GB SSD или 500GB SSD, малка кутия тип куб (например fractal design node 304). Знам, че повечето такива кутии могат да поберат само mini atx дънни платки за съжаление, което мисля че ще оскъпи малко нещата. 
    • от dipsuchos
      Hелоу Pийпс,

Правя някакви начални стъпки в HTML писането, ама кирилицата не ми я разпознава. Дали проблемът е в незнанието ми (би трябвало, щом има кирилизирани сайтове)?

Мерси за дискусията, която ще се заформи след 3... 2... 1! Старт!

* Песничката е на Антибиотика, идеална е за дизайнване на сайтове, олдскул, детство.

• от Frozen11
      Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.