Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи преди няколко дни ме покани едно момче да отиваме на фитнес заедно а аз ако питам мама дали мога да ходя сама тя ще каже не и ще почне да ме разпитва или ще каже да отивам с нея на фитнес(тя не познава момчето).  Аз харесвам тва момче и искам да съм с него. Родителите ми няма да ме пуснат щот има повече мъже и другото се сещате...  Та въпроса ми е как да ги убедя да ме пускат сама. 

П. С. На 11 съм и ако ходя със момчето тва ще е през деня. 

Благодаря предварително! 

Редактирано от Kotenceto 5555 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kotenceto 5555 написа:

П. С. На 11 съм

Дебне да еб*е :D          :D    пък ти е и време ... то не се отклонявай от основната тема с тоя фитнес...  (всичко  вв кръга на шегата ) 

Редактирано от crashgold (преглед на промените)
  • Ядосан 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговора е прост - не и казвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв ще го дириш ти във фитнес залата, млада 11 годишна моме?Я не се излагай.С тия пари дето ще дадете за входа, по-добре ходете в някоя пицария и се наяжте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

И какъв ще го дириш ти във фитнес залата, млада 11 годишна моме?Я не се излагай.С тия пари дето ще дадете за входа, по-добре ходете в някоя пицария и се наяжте.

Момичето иска да си стяга тялото а ти я пращаш да го разпльоква от малка.

Инак темата си е сеирджийска и кой знае кой стар познайник на модерацията стой зад ника! Само да не се окаже "котарака5555"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

Какво значи това?

Ми тва е фреза, която е френска според мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Какво значи това? фр или фр

по пътя на логиката аз "изпълзях" до френдка или френдче... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Инак темата си е сеирджийска и кой знае кой стар познайник на модерацията стой зад ника! Само да не се окаже "котарака5555"

благодаря че ме защити ко наистина съм момиче на 11 години а не някъв старчок. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kotenceto 5555 написа:

благодаря че ме защити ко наистина съм момиче на 11 години а не някъв старчок. 

Добре щом твърдите че сте на 11 години момиче и искате съвет как да вземете разрешение за фитнес, кажете на майка си че отивате на пясъчника с някаква приятелка и ще си правите кофички от пясък.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

То момичето може да иска много работи, ама я си представи 11 годишна, метър и двайсе във фитнес зала.Да не говориме, че явно тя не отива там, защото й се тренира, а защото иска да е при някакво момче.Ще плати там някакви 3-4 лева за вход и ще седи като пътен знак.Няма нищо лошо в това да се ходи на фитнес и да се поддържа форма.Да не говориме, че и едва ли има идея какво да прави.И отново ще спомена, че във фитнес залите има входна такса.А резултати не се постигат с отиване на фитнес и прекарване времето там пред телефона или лафене с приятели.

И не казвам, че не може, а че не е логично.И пицарията я дадох като пример.Щото сегаа в БГ е студено и някак не върви да я пратя на разходка в парка.Въпреки, че и това е решение.Където иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Johnny B написа:

Тролска тема.

Във форума на бялото братство през месец някой закъсал "минувач" пишеше тема и едни специалисти му се изреждаха да му оправят живота. А той благодарен, благодарен, щастие, цветя, бонбони....................

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, The Negative One написа:

То момичето може да иска много работи, ама я си представи 11 годишна, метър и двайсе във фитнес зала.Да не говориме, че явно тя не отива там, защото й се тренира, а защото иска да е при някакво момче.Ще плати там някакви 3-4 лева за вход и ще седи като пътен знак.Няма нищо лошо в това да се ходи на фитнес и да се поддържа форма.Да не говориме, че и едва ли има идея какво да прави.И отново ще спомена, че във фитнес залите има входна такса.А резултати не се постигат с отиване на фитнес и прекарване времето там пред телефона или лафене с приятели.

И не казвам, че не може, а че не е логично.И пицарията я дадох като пример.Щото сегаа в БГ е студено и някак не върви да я пратя на разходка в парка.Въпреки, че и това е решение.Където иска.

Не аз наистина искам да ходя аз иначе щях да ходя но след 2-3 дни ме покани момчето затва още не ходя. 

И плюс тва аз не съм метър и двайсе а 1,63см.  и 65кг. То не че искам много да отслабна най много 6-7 кила. :mad:

Редактирано от Kotenceto 5555 (преглед на промените)
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.