Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес сме 23.1.2018 с приятеля ми сме заедно от 25.12.2017 тоест скоро става месец.Бяхме на почивка с нашите в В.Търтово от 23.12 до 26.12 и там бяхме в къща за гости ,което държаха едно семейство .Така нещата се случиха и на коледа тръгнахме за този ден и полвина имахме малко контакт- три целувки по бузата и три по устата,защото трябваше да се крием от всички .След като заминах той ми каза ,че мн е искал да ме целуне с език обаче не е знаел дали и аз искам .И така сега общуваме само по Snapchat и си знаним рядко за по минута- две .Всичко върви нормално,добре ,но има едно нещо .Няма да се видим в близката година -година и полвина,защото те едва ли ще идват към Бургас (от къде съм аз) и това е гадното ,че аз също няма да отида ,защото скоро бяхме там .Ако бяхме на по малко разтоянне поне 150-200км примерно лятото щях да ходя за един ден ,защото ме пускат.Ако се задържим до юли 2019та съм му обещала да отида за рождения му ден .Притеснява ме това ,че аз имам доста обожатели и не се знае какво ще стане и дали няма да разменим някоя целувка под влиянието на алкохола...Малко курва си падам според другите даже има хора такива фантазии имат с мен други чакат свирки от доста време ...

Благодаря за отделеното време споделете дали сте имали връзка от разстояние. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна реакция от човек с уникално безумна тема за фейсбук рогоносеца... в която общо взето всички преко сили се опитваха и успяха да спазят добрия тон. Хич нямаше и да се обадя, ако и друг път не бях забелязвала подобно отношение.

-------------------------------------------------

По темата - това са тийн трепети, в които всичко ви се струва на животи смърт, а всъщност е един прекрасен момент от отминаващо детство. Не бързайте толкова да пораствате. Още три-четири години и детството никога повече няма да се върне. Е, сега няма да ме разберете, но някой ден непременно ще... :)

Живи и здрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Merryl написа:

Интересна реакция от човек с уникално безумна тема за фейсбук рогоносеца... в която общо взето всички преко сили се опитваха и успяха да спазят добрия тон. Хич нямаше и да се обадя, ако и друг път не бях забелязвала подобно отношение.

Искаш да ми кажеш, че ти подлежиш за връзване! Не виждаш ли, че се подиграват с Калдата? Ма как да виждаш, то трябва малко да работи в главата.

Че се и обясняваш. Като лелка утешава детенцето. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Трябва да работи в главата! :biggrin: Жив и здрав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Анонимна 12 написа:

.Малко курва си падам според другите даже има хора такива фантазии имат с мен други чакат свирки от доста време ...

Яко! :D

Виж, тука има един пич от Бургас дето е малко девствен... Хем ше ти е наблизо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.