Премини към съдържанието
balanta

Батерията ми пада много бързо

Препоръчан отговор

Телефона ми е Lenovo и от няколко месеца батерията ми пада много бързо дори и нищо да не правя. Отидох в настройки и там пише 3ч 30мин на батерия. Wi-fi-30%, В режим на готовност - 30%, Телефонът не се използва 26%, Екран 5%. Миналата седмица си купих нова батерия и я оставих за 1 ден да се зарежда, но на другия ден пак падаше бързо. Какво да го правя? Дали ако го откарам на сервиз ще могат да ми го оправят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да имаш приложение, което ти яде батерията. Ако ти е трудно да разбереш дали е така, правиш хард ресет и  гледаш положението как е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, balanta написа:

Телефона ми е Lenovo и от няколко месеца батерията ми пада много бързо дори и нищо да не правя. Отидох в настройки и там пише 3ч 30мин на батерия. Wi-fi-30%, В режим на готовност - 30%, Телефонът не се използва 26%, Екран 5%. Миналата седмица си купих нова батерия и я оставих за 1 ден да се зарежда, но на другия ден пак падаше бързо. Какво да го правя? Дали ако го откарам на сервиз ще могат да ми го оправят?

Биткоин миньор !

Има интересни статии в калдата по тази тема !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай да не ползваш много приложения истрий тези които не ползваш или игри които не играеш на мен това ми е помагало с много телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.