Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Един приятел ми даде лаптоп, защото не му зареждало Windows-a. Пускам го и изписва "Repairing disk errors. This might take over an hour to complete" след което екрана сe freez-на. Пуснах му диагностика на харда през BIOS, и даде че харда има лоши сектори и да направя бекъп. Извадих харда, и го закачих за USB 3.0 Cable to SATA, след което го пуснах през HD Tune Pro и пак извади bad sectors. Харда беше разделен на 2, като информацията от Local Disk D я прехвърлих, но тази от Local Disk C, не я копира. Проблема е, че пича имал важни неща на Desktopa и аз сега няма как да ги копирам. Има ли някакъв начин да се спасят или да има програма която все пак да ми помогне да спася тези файлове. 

Поздрави!

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли се касае само за лоши сектори !

От друга страна файловете със лоши сектори са загубени !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Нено Ненов написа:

Здравейте,

Един приятел ми даде лаптоп, защото не му зареждало Windows-a. Пускам го и изписва "Repairing disk errors. This might take over an hour to complete" след което екрана сe freez-на. Пуснах му диагностика на харда през BIOS, и даде че харда има лоши сектори и да направя бекъп. Извадих харда, и го закачих за USB 3.0 Cable to SATA, след което го пуснах през HD Tune Pro и пак извади bad sectors. Харда беше разделен на 2, като информацията от Local Disk D я прехвърлих, но тази от Local Disk C, не я копира. Проблема е, че пича имал важни неща на Desktopa и аз сега няма как да ги копирам. Има ли някакъв начин да се спасят или да има програма която все пак да ми помогне да спася тези файлове. 

Поздрави!

За да не се правят глупости твоят пич да си занесе хард диска във фирма, където се занимават с подобен род дейност, за да му спасят информацията и после да се научи, че нещо ценно се държи поне на 2 носителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Gregory House написа:

Еасеус партитишън мениджър !

Онтрак иизи рикавъри !

Не му давай тези съвети, че ще се опита да възстанови информацията, няма да може и после ще бъде обвинен от приятеля си, че му е загубил ценната информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не му давай тези съвети, че ще се опита да възстанови информацията, няма да може и после ще бъде обвинен от приятеля си, че му е загубил ценната информация.

Гаранция  = Франция !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Gregory House написа:

Гаранция  = Франция !

Така е, ама този пост противоречи на предния ти коментар и съвет, който даваш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Така е, ама този пост противоречи на предния ти коментар и съвет, който даваш ;)

Вярвам в правото на избор !

Негова си работа !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Gregory House написа:

Вярвам в правото на избор !

Негова си работа !

Ох, ти си като Калин Карабойчев ( ШЕФА демек). И той вярва, че всеки има право да решава за себе си и да подбира коментарите и да разбере, кое е правилно и кое не. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.