Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За плановете, които са се разминали с очакванията.

На мен всичко планувано ми се получава, затова ще измисля нещо по-късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен мисленето ми е трудно и после като нямам намислено няма и как да се провали

edit -> Онзи ден видях един с блуза Skul sucks :D

Редактирано от Daylight Dancer (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намислено и планирано са различни неща.

Това всъщност е доста сложен процес достатъчно близък до играта на шах. Да се анализират реалните възможности. Да има принцип или стратегия, които да се следват. Да се предположат и вземат предвид странични фактори. Съвсем реално да се обсъдят обстоятелствата и накрая дори да не ти се получат нещата, след като си се постарал и си вложил достатъчно сили и съобразителност, умения и способности, да опиташ отново.

А това, че има една ирационална подреденост, която е предзададена и нещата си се случват, без да успяваме да ги прецакаме, е въпрос, който и да се обсъжда не зависи от нас и не става по-лесно.

• Еха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Maleficient написа:

Намислено и планирано са различни неща.

Това всъщност е доста сложен процес достатъчно близък до играта на шах. Да се анализират реалните възможности. Да има принцип или стратегия, които да се следват. Да се предположат и вземат предвид странични фактори. Съвсем реално да се обсъдят обстоятелствата и накрая дори да не ти се получат нещата, след като си се постарал и си вложил достатъчно сили и съобразителност, умения и способности, да опиташ отново.

А това, че има една ирационална подреденост, която е предзададена и нещата си се случват, без да успяваме да ги прецакаме, е въпрос, който и да се обсъжда не зависи от нас и не става по-лесно.

Станах по-умен като те почетох малко crazy-monkey-emoticon-039.gif

Една от любимите му думи е "фрустрация". Това е усещането, когато всичко си направил точно както трябва и накрая нищо не се получава. Нещо като буксуване. Влага се енергия, но без желания и очакван резултат. Та колко си подготвен понякога изиграва лъжлива увереност за крайния резултат.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, аm-аm написа:

Станах по-умен като те почетох малко

не, не си
това, че имаш информация, не те прави по-умен, а по-ориентиран...ъ-ъ-ъ...тъй де, своеобразен компас

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

не, не си
това, че имаш информация, не те прави по-умен, а по-ориентиран...ъ-ъ-ъ...тъй де, своеобразен компас

Спри да пишеш, че ставам по-глупав като те чета. И недей писа бавно, аз мога да чета бързо.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, аm-аm написа:

аз мога да чета бързо.

аз не мога, сега се уча
компасът, ногу съ врътка

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компасът понякога се влияе от това на къде духа вятъра. Гледаш пътеводна светлина - окаже се фар на идващ влак в тунела.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2018 г. в 17:19, дръндю написа:

:no-no:
определено инфото не те прави по-умен...ъ-ъ-ъ...тъй де, повтаряш банални нещица

Не че нещо, но темата мисля, че е интересна и не е нужно да се критикува някой лично, а ако повтаря нещо или е банално, винаги може да се даде пример като се напише нещо "умно", "небанално" и по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Maleficient написа:

Не че нещо, но темата мисля, че е интересна и не е нужно да се критикува някой лично, а ако повтаря нещо или е банално, винаги може да се даде пример като се напише нещо "умно", "небанално" и по темата.

умен и информиран са различни неща...ъ-ъ-ъ...тъй де, аз не съм ут техния клас

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

умен и информиран са различни неща...ъ-ъ-ъ...тъй де, аз не съм ут техния клас

Това го разбрахме. А нещо по темата, за каква сме я мислили, а каква е станала?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Това го разбрахме. А нещо по темата, за каква сме я мислили, а каква е станала?

нескъ не съм ф час
мбаси, одъртях с ощи енъ година...тъй де, едно е дъ знайш, че не си вечен, а друго е да го осъзнайш
та квото и да мисля...ъ-ъ-ъ...вече не мисля, примирил съм се

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2018 г. в 13:03, аm-аm написа:

На мен всичко планувано ми се получава

Не вярвам! 

То така и е много скучно и предвидимо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, REmission написа:

Не вярвам! 

То така и е много скучно и предвидимо.

Въпрос на подготовка. Още като ученик, в миговете преди изпитване, вече знаех, че ще имам шестица. Нямаше значение какво ще ми се падне. Малко като в "Изкуството на войната".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, аm-аm написа:

Въпрос на подготовка. Още като ученик, в миговете преди изпитване, вече знаех, че ще имам шестица. Нямаше значение какво ще ми се падне. Малко като в "Изкуството на войната".

Сун Дзъ ли те вдъхнови така да си вярваш?

Прекалено е .

/Ако искаш мир , готви се за война./ така ли беше:wub:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се готвиш за най-лошото, а стане нещо хубаво не прознасяш заглавието на темата. Напротив , когато нещата се прецакат - тогава е подходящо да го кажеш съжалявайки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти къде го чукаш, то къде се пука. От трън, та на глог.  :no-no: :D

на 30.04.2018 г. в 8:49, аm-аm написа:

Въпрос на подготовка. Още като ученик, в миговете преди изпитване, вече знаех, че ще имам шестица. Нямаше значение какво ще ми се падне.

Браво, аз винаги очаквах по-малко, отколкото получавах. :D
И по едно време беше ми светнало, че другите да се пънат да учат, аз мога да дремя с едното око и да си надминавам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, REmission написа:

Когато се готвиш за най-лошото, а стане нещо хубаво не прознасяш заглавието на темата.

Къде съм казал, че темата е провокирана от някакъв личен неуспех?

Темата, на мен, ми е интересна с това, че в историята има случаи, в които изненадващо резултатите не отговарят на очакванията и са открити невероятни неща. Това, че някой е приготвял суфле, обаче спаднало, изобщо не ми се чете тук, тъй че не го пишете, освен ако не искате да ми стане тъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах предвид темата и идеята на автора каква е.

Просто тази  фраза се произнася при нежелан, неочакван неуспех. За приятните открития едва ли някой така реагира. 

А че ще е тъпо е ясно.

И нама да казвам защо.

Съжалявам, че се обадих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто се кефя на свободата да пиша и я ползвам, нищо че нямам желание да пиша даже по поставените от мен теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрустрацията съвсем не е "безобидното " Усещане , което си 'подредил" под това Състояние. Просто акцентирам , за да се запознаеш.

По темата - Планирам ,  анализирам , размествам обстоятелства , подреждам приоритети и движа в определена цел с лекота.

Обичам Движението по самият Път към плана.  

Целите и Посоките Създават Живот.  Иначе ми е скучно в това Измерение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.