Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Значи здравейте ! Искам в тази тема да поздравя всички от Булсатком ... най-вече техните майки ! Искам също да питам .. Трябва ли да ме викат за да си подновявам договора всяка година , трябва ли да ме уведомяват за това ? Трябва ли на всеки 2 месеца от 100 мбита да ми се намаля тарифата без да знам аз ? Пълни олигофрени ! Интернета е боза  .. Сега обаче стигнах до 15мбпс на разписката .. Има голяма разлика в интернета последни 3-4 месеца :х

Редактирано от Hold em (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hold em написа:

Значи здравейте ! Искам в тази тема да поздравя всички от Булсатком ... най-вече техните майки ! Искам също да питам .. Трябва ли да ме викат за да си подновявам договора всяка година , трябва ли да ме уведомяват за това ? Трябва ли на всеки 2 месеца от 100 мбита да ми се намаля тарифата без да знам аз ? Пълни олигофрени ! Интернета е боза  .. Сега обаче стигнах до 15мбпс на разписката .. Има голяма разлика в интернета последни 3-4 месеца :х

Как така получаваш 15 Мбит/с вместо 100 Мбит/с ? Къде ги мериш толкова - спийдтест, торент или кое ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В разписката при плащане така пише ...  И реално може би е така .. много  е бавен интернета и прекъсва доста ... Не е проблема в мен понеже не съм само аз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hold em написа:

В разписката при плащане така пише ...  И реално може би е така .. много  е бавен интернета и прекъсва доста ... Не е проблема в мен понеже не съм само аз :)

Тоест плащаш си за 100 Мбит/с,а реално получаваш 15 Мбит/с ? Тествал ли си в различно време на денонощието как е скоростта ?

То не че 15 Мбит/с не влизат в рамките на тия 100 Мбит/с, и така доставчика си изпълнява договора на практика без да е в него причината... Пък вече като са много маймуните на клона е нормално явление.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест ме разбра ... можеше и без тези намеци !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hold em написа:

Тоест ме разбра ... можеше и без тези намеци !

Не мисля, че тона ти е подобаващ, най-малкото в случая в темата ти си питащият. Какви намеци имаш предвид, при условие че ти се помага ?

Къде видя намеци ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно маймуните на клона ... Както и да е ! Тествал съм в различно време на денонощието .. Проблемът е че не ми е съобщавано а на 2 месеца се сваля лев от цената и ми се казва че за 11 лева получавам 100мбита а реално на разписката си показват 15мбита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hold em написа:

Относно маймуните на клона ... Както и да е ! Тествал съм в различно време на денонощието .. Проблемът е че не ми е съобщавано а на 2 месеца се сваля лев от цената и ми се казва че за 11 лева получавам 100мбита а реално на разписката си показват 15мбита

Нещо са ти объркали тарифата сигурно. Иди в касата и ги питай какво става. 

"маймуни на клона" от кеото се засягаш е просто фраза т.е. иначе казано по-голям брой потребители по едно трасе на доставчика. Къде тръгна да се засягаш не разбрах... Ама айде както и да е...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, techmaniac написа:

Нещо са ти объркали тарифата сигурно. Иди в касата и ги питай какво става. 

"маймуни на клона" от кеото се засягаш е просто фраза т.е. иначе казано по-голям брой потребители по едно трасе на доставчика. Къде тръгна да се засягаш не разбрах... Ама айде както и да е...

Благодаря за бързите отговори :д Ще питам утре .. Просто е нереално , а за подновяване на договор не са ме викали от има няма 2-3 години ! Сам ли се подновява тоя договор не знам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hold em написа:

Благодаря за бързите отговори :д Ще питам утре .. Просто е нереално , а за подновяване на договор не са ме викали от има няма 2-3 години ! Сам ли се подновява тоя договор не знам ?

Ако приемем,че си подписал за 24 месеца /2 години/ примерно, би трябвало да е станал безсрочен договора, и от там да те въртят на каквато тарифа им кефне. Затова иди и питай какво ползваш въобще...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда има такава вероятност !

Може би проблемът е че плащам на друг клон а не в офисът , който е в другият край на града ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Hold em написа:

Мда има такава вероятност !

Може би проблемът е че плащам на друг клон а не в офисът , който е в другият край на града ...

Е то мястото не трябва да има значение. Аз примерно съм си плащал сметки към доставчика освен в офиса им, и по EasyPay пак си ми излиза точно тарифата без проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид , че нямам този достъп до осигуреното лице , което би трябвало да ме предупреди или да ми каже ако изтича .. нямам представа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hold em написа:

Имах предвид , че нямам този достъп до осигуреното лице , което би трябвало да ме предупреди или да ми каже ако изтича .. нямам представа !

Трябва да си следиш договора. Мене ме предупредиха като платих предния месец, че ми изтича договора. Не че не си спомням датата на подписване, но както и да е, те са длъжни да кажат. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно , но служителката при която плащам е просто като лице което приема и плаща таксите , даже не знам как се води не е служител на Булсатком !

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

За малко щях да съм им клиент и до колкото знам предложението им беше месец за месец (не подписваш договор искаш свързват те и си плащаш месеца, ако искаш другия си плащаш за друга скорост и така пак ако не искаш не плащаш и не ползваш) като плащаш за каквато скорост желаеш. По спомен разликите бяха през 1 лв. което е малко смешно.

Да ! Разликите са 1 лев , но се отразяват и на интернета ... не съм за тези 2 лева които ги свалиха преди 2-3 месеца , а за това , че никой не предупреждава а сваля тарифата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво ги говориш тези неща ама нито едно доказателство не си превел !

Само думи !

По скоро си човек на конкурентен интернет доставчик !

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15 лева си е 100мбита , а аз плащам 11 последно и ми казаха , че е 100 ? Но пише 15мбита ...

преди 1 минута, Gregory House написа:

Само думи !

Аз какво трябва да преведа ? Доказателството го имам като месечна разписка на платеният интернет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Плащаш през посредник и обвиняваш ответната страна, че ти дава интернет само токова колкото пише на издадената от тях касова бележка? Дали ако не ползваш посредник ще е по-добре?

Този "посредник" е легален , официален не знам как да го нарека .. Не си струва да горя бензин за да си платя интернета в другия край на града , като мога да свърша тази работа тук наблизо . А и не плащам всеки път през този "посредник" , но повечето пъти да ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ни покажеш   къде е тая тарифа и скорост в пакетите на Булсатком . Аз тука 15 никъде не виждам  да предлагат като скорост. 

iLUuLRT.png

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да ти снимам разписката ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Hold em написа:

Искаш да ти снимам разписката ли ?

Да !

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече няма как да плащаш 15 мегабита интернет защото в системата им няма такава тарифа бре.  Кажи на какъв план си от тия горните на снимката  а разписката си я   гледай ти.  Има и личен кабинет за абоната където си пише кой за какво плаща.  Не може да плащаш за  скорости дето ги няма на белия свят. Също така няма как да    ти се смени скоростта от касиерката щото тя така е решила.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AlkatrazBG написа:

Човече няма как да плащаш 15 мегабита интернет защото в системата им няма такава тарифа бре.  Кажи на какъв план си от тия горните на снимката  а разписката си я   гледай ти.  Има и личен кабинет за абоната където си пише кой за какво плаща.  Не може да плащаш за  скорости дето ги няма на белия свят. Също така няма как да    ти се смени скоростта от касиерката щото тя така е решила.

преди 30 минути, Gregory House написа:

Само думи !

Аз го казах преди малко !

Не е такъв за какъвто се представя !

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Gregory House написа:

Аз го казах преди малко !

Не е такъв за какъвто се представя !

Значи разбирайте го както искате :) Така пише на тази бележка която ми дават отдолу ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.