Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Велислав Вълчев

Проблем с игрите супер малко fps

Препоръчан отговор

Хора моля ви помогнете ми ! Като пусна CS:GO или там някоя друга игра освен Pubg в Steam тя върви със супер малко fps преди не ми беше така ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Велислав Вълчев написа:

Хора моля ви помогнете ми ! Като пусна CS:GO или там някоя друга игра освен Pubg в Steam тя върви със супер малко fps преди не ми беше така ! 

Мултиплеър ли играеш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Upgrade-ни драйварите на видео картата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на каква конфигурация? Какво значи преди - какво преди? Боб ли да хвърляме, дай нормално инфо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Велислав Вълчев написа:

Конфигурацията ти каква е, че врачките в момента отидоха за боб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Велислав Вълчев написа:

Смени днс доставчика си !

Май ти дропва нета !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови си игрите или мини към по-малка система. В момента варя боба. Утре ще купя друг за да подхвърля зърната му. Може да покажат нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, Mlechko написа:

Обнови си игрите или мини към по-малка система. В момента варя боба. Утре ще купя друг за да подхвърля зърната му. Може да покажат нещо.

Досега не съм видял в нито един форум CS потребител да даде подробно описание на проблемите си и на конфигурацията си. Дали е съвпадение? Айде, няма да се доизказвам, че някой мародератор ще ме обяви за расист. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 90% от случаите е от стари драйвари на видео картата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...