Премини към съдържанието
meksikan

Проблем със Bootloop на смартфон Теленор Смарт Мини

Препоръчан отговор

Здравейте бих искал да попитам ако може те да ми помогнете със следния проблем на баща ми телефона е telenor smart mini и получи следния проблем като го включиш стига до емблемата на теленор дава черен екран и пак я пуска без да включва телефона ако можете да ми кажете как мога да го оправя пробвах на Hard Reset обаче и така не стана някак ви предложения предварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така няма да се реши тоя проблем с bootloop-а. Трябва да инсталираш TWRP или CWM за да го ресетнеш. Провери в XDA няма ли тема. Те тия модели Теленор смартчета май бяха ребрандирани Алкателчета. Ама не съм сигурен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да алкател пише на батерията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, meksikan написа:

да алкател пише на батерията 

Да ребрандиран.

ПС: И другия път заглавието ти да е на кирилица, че иначе темата ще ти я затрият. Редактирах го.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря проверих в  XDA няма тема за telenor smart mini някой ако може да ми намери как точно да го направя това благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го в леленор да си го оправят. Тия телефони са абсолютни боклуци.

@techmaniac От кога е нужно custom recovery, за да си ресетна телефона? Бил той Note 8 или ребрандирано парче пластмаса?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как в XDA да пише за теленор,  виж кой модел е ребрандираният под или на самата батерия.. И като ги гледам какви псевдно андроид системи им слагат..

@hudyr Ми като не може да ползваш системата, като си нямат сервизен софтуер, нито официален нито подобен на один или флаштул.. Какво друго остава освен да стартираш във фастбуут и от там с адб команди да бутнеш някой къстъм рековъри.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих модела алкател

https://www.gsmarena.com/alcatel_pop_d3-6774.php

сега можете ли да ми помогнете някак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/27/2018 в 3:19, Mr.n0b0dy написа:

@hudyr Ми като не може да ползваш системата, като си нямат сервизен софтуер, нито официален нито подобен на один или флаштул.. Какво друго остава освен да стартираш във фастбуут и от там с адб команди да бутнеш някой къстъм рековъри.

Буквално 10 секунди ми трябваха, за да разбера каква е клавишната му комбинация за factory reset. А да го пратиш в тъмна(за него) Индия, щото те мързи да отвориш гугъл,, ще отвори далеч повече въпроси/проблеми. Поне да се беше уверил, че му даваш насоки за съществуващи и работещи решения...

@meksikan

Изключи телефона, задръж power и volume down, след като се появи менюто навигирай с vol down до wipe data/factory reset, избери го с power бутона.  След това на запитването навигираш към yes и пак с power потвърждаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

picard-facepalm.jpg

Всеки android на всяко устройство си има recovery за случаи като този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.