Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам нов проблем като започна каквото и да  е игра...играта ме изхвърля и наново от долу трябва да я цъкна и да продължа: компютърат ми е intel core i7 , nvidia gtx 1050 , 16 gb ram , 1 TB място и ми забиват игрите за 1-2 секунди и продължават отлично и пак така забиват игрите са DOOM , FIFA 18  и WOLFEISTEN 2? Защо така нов е компютърът не може да има прах от 2 месеца е.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Пламен Р написа:

Здравейте имам нов проблем като започна каквото и да  е игра...играта ме изхвърля и наново от долу трябва да я цъкна и да продължа: компютърат ми е intel core i7 , nvidia gtx 1050 , 16 gb ram , 1 TB място и ми забиват игрите за 1-2 секунди и продължават отлично и пак така забиват игрите са DOOM , FIFA 18  и WOLFEISTEN 2? Защо така нов е компютърът не може да има прах от 2 месеца е.

Искаш да кажеш, че играта се минимизира така ли?

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да играта се минимизира и игрите ми забиват за 1-2 секунди и продължава и пак така забива на така мощен компютър неможе да става така защо?

Редактирано от Пламен Р (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Явно от клавиатурата без да искаш натискаш комбинацията за минимизиране и играта се скрива. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Пламен Р написа:

Най вероятно защитния софтуер или малуер да са причината !

Проверете за зловреден софтуер и си настройте защитния софтуер да не ви безпокои по време на игра !

Оставете таск мениджъра активен за да разберете кой процес или системна услуга е отговорна !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Пламен Р написа:

Да но за забиването на игрите за малко от какво е?

Бекграунд процес който използва агресивно процесора !

Спокойно нищо му няма на компа !

Дайте снимки от таск мениджъра когато се случва !

Може и  обновленията за Мелтдаун и Спектър да са отговорни !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.