Премини към съдържанието
Тайфун Веиз

Предлагат ми бартер за Sony mhc-ecl77bt и Sony mdx10

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте :)  Предлагат ми бартер за Sony mhc-ecl77bt и Sony mdx10 Според вас MDX10 по-добра ли е ? И струва ли си? (Предлагат ми също така MHC-RG295)

Редактирано от Тайфун Веиз (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 1 час, Тайфун Веиз написа:

Здравейте :)  Предлагат ми бартер за Sony mhc-ecl77bt и Sony mdx10 Според вас MDX10 по-добра ли е ? И струва ли си? (Предлагат ми също така MHC-RG295)

Имам забележка към Вас и всички постващи по този начин.

Когато имате въпрос за някаква система е редно да дадете линк към нея, а не отговарящите да ви я търсят из интернет. Трябва да ви е ясно, че във всеки форум се отговаря на добра воля. Затова е редно да цените не само вашето време, а и това на отговарящите! Щото иначе ще се получи това.  Никой не го е еня какво ви предлагат и за какво питате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, *LZ4JW* написа:

Имам забележка към Вас и всички постващи по този начин.

Когато имате въпрос за някаква система е редно да дадете линк към нея, а не отговарящите да ви я търсят из интернет. Трябва да ви е ясно, че във всеки форум се отговаря на добра воля. Затова е редно да цените не само вашето време, а и това на отговарящите! Щото иначе ще се получи това.  Никой не го е еня какво ви предлагат и за какво питате!

хаахахахах ето ти - http://www.technopolis.bg/bg/Mini-audio/Audio-system-SONY-MHC-ECL77BT/p/173091 , https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/sony/mhc-rg295-p14572012/ , https://www.cnet.com/products/sony-dhc-mdx10-mini-system/specs/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Тайфун Веиз написа:

Ха,ха,ха - обикновени свирки от пласмаса. Спокойно можеш да вдигаш врява със всяка една от тях! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, *LZ4JW* написа:

Ха,ха,ха - обикновени свирки от пласмаса. Спокойно можеш да вдигаш врява със всяка една от тях! 

MDX10 Едва ли е толкова зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Тайфун Веиз написа:

MDX10 Едва ли е толкова зле.

Аз съм ви отговорил. Дайте възможност и на други хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Тайфун Веиз написа:

Просто ще си размените едни боклуци, които няма да ви харесат и в крайна сметка пак ще отидат в буклучарника от който са дошли - ОЛХ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е че другите боклуци вече са издухани и се надяват да получат срещу тях нещо може би неиздухано. А питащият вместо да слуша пита другите да четат из същия интернет, който и сам може да разгледа.

Всякакви "бартери" ви влизат. Без вазелин. Пък ти може и да си мазохист и да ти е кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.