Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

п.п. Мен не ме интересува дали вярваш в тези неща или не.Мен ме интересува темата да е чиста от спорове и нападки.

Нямаш проблеми - спирам да питам и пиша в темата. Щом ви притесняват въпросите и държите на чистота/стерилността...

@ONIDAR, какво изпитание бе човек? Няколко добронамерени въпроса? И то във форум. Представям си какво ще кажеш, ако някой ти скръцне със зъби в реалния живот - мъченичество?

Живи и здрави! :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 212
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Как ви е интересно да си разправяте един на друг такива свободни съчинения не знам...Много бих искал в този раздел хората да говорят за своята опитност,за нещата,които вече са преживели и са познали..

От както съществувам съм постоянно включен към някой от тях, вашите учители ли как ги наричате, астрални разуми и тем подобни глупаци. постоянно включени са само хора с душевни страдания

Ми да де, ти сам го казваш - личен контакт, не божествен. Огледалната сфера е пренаселена и гладна. За мен податливите са болни неизлечимо (не в смисъла в който би разбрал "болни"), те са "храна" прос

Нямаш проблеми - спирам да питам и пиша в темата. Щом ви притесняват въпросите и държите на чистота/стерилността...

@ONIDAR, какво изпитание бе човек? Няколко добронамерени въпроса? И то във форум. Представям си какво ще кажеш, ако някой ти скръцне със зъби в реалния живот - мъченичество?

Живи и здрави! :angry:

Нищо против въпросите.Тук има хора, които, както казах, с удоволствие биха обяснили.Не желая обаче и тази тема да се превърне в един нескончаем спор, както някои други теми в раздела.

А да обясняваш на някого нещо, ако няма представа дори какво пита/не визирам теб/, е трудно.Като да обясняваш на мюсулманин, никога не виждал Библия, че християнството е правилната религия, или на католически сектант, че исляма е различна религия но Бог е същия.Това ще стане с няколко "добронамерени" въпроса.

Нека не се контрираме.Аз лично уважавам избора дори на атеистите.Всеки сам с вярата си...и всеки е прав за себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едно от предсказанията на ВАНГА е че:"Един ден на земята ще се върне най-старото учение"

агни, между другото Ванга дори говори за Великото бяло братство, ще потърся книжката вкъщи и ще цитирам.

observer, ако наистина питаш за да научиш нещо, бих могъл да се опитам да отговоря на въпросите ти. Между другото въпросите ти са много резонни и мисля, че повечето хора, които попадат на темата си задават подобни въпроси.

Но е значително по-добре да черпиш информация от източника, а не аз или някой друг да се опитва да преразказва прочетеното, защото неминуемо ще има загуба или изкривяване на информация.

Ако се съмняваш в достоверноста на диктовките, което е нормалната реакция при пръв контакт, бих ти препоръчал да започнеш с нещо подобно: Мулдашев, Лобсанг Рампа, Агни йога, Блаватска (в този ред дори е най-добре). И ако ти допадне темата може да се пробваш и с диктовките на Татяна Микушина. Но само ако имаш желание. Не можеш да скочиш мигновено в материята, трябва постепенно да навлизаш и малко по-малко да ги осмисляш нещата, поне при мен бе така.

Подкрепям infinity, че няма полза от религиозни спорове. Аз поне нямам желание да участвам в такива, защото вече нямам потребност да убеждавам другите в своята правота. :-)

А пък и знам, че утре ще знам повече и може да се окаже, че някои от нещата в които днес съм вярвал, не са съвсем така. Винаги има по-висша Истина! Важно е да се търси. :-)

Приятен ден!

Редактирано от ican (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели,

Намерих цитата, който обещах вчера. Книжката е Пророчествата на Ванга, автор Жени Костадинова, Книгоиздателска къща ТРУД, 1997 година.

На 56 стр. е посочено следното пророчество:

Има едно древно индийско учение – учението на Бялото братство. То ще покори целия свят. Ще го напечатат в нови книги и по целия свят ще го четат. То ще е Огнената Библия.

На стр. 58:

Всички религии един ден ще изчезнат! Ще остане само учението на Бялото братство. Като бял цвят то ще покрие Земята и благодарение на него хората ще се спасят. Новото учение ще дойде от Русия. Тя ще се пречисти първа. Бялото братство ще се разпростре в Русия. Оттук Учението ще започне шествието си по света. Това ще стане след 20 години – по-рано няма да стане. Но след 20 години ще събирате първия голям урожай.

И двете пророчества са направени през 1979 година.

Моля да ме извинят тези, които ще се почувстват засегнати или заплашени от тези цитати. За съжаление баба Ванга вече не е сред живите за да поискаме уточнения. Всеки да си го тълкува както иска. Доста се колебах дали да пусна този пост, притеснявам се да не стане повод за тежък спор, но пък пророчеството все пак е факт.

Извинявам се за накърнените чувства на фундаменталистите. :-)) Няма лошо чувство зад думите ми.

Светлина по Пътя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-= За всички онези търсещи и преоткрили Пътя (на Истината към Живота безконечен) в своите сърца... =-

Ще са необходими всички усилия на вашата воля, за да не се хванете на въдицата на енергиите от миналото и да се устремите към новия ден.

Санат Кумара

20 декември 2006г

АЗ СЪМ Санат Кумара, дошъл отново, дошъл отново, за да ви съобщя радостна вест! Ние започваме нов цикъл диктовки чрез нашия посланик. И, както винаги, има много неща да се кажат. И процесът от нашето общуване и предприеманите от нас усилия не отиват напразно. Всеки път виждаме все нови и нови изменения в съзнанието на все по-голям брой човешки индивиди, намиращи се във въплъщение в това сложно време.

Ние идваме, за да утвърдим и закрепим нашия фокус Светлина, нашия пламък, който не се уморяваме да носим и да отдаваме на човечеството в продължение на милиони години. И сега, както никога преди това, ние сме щастливи да заявим, че нашите усилия се отразяват толкова явно в умовете на хората и в работата, която се разгръща на физическия план, че ние не спираме да се удивляваме на чудесата, които вече се случиха и предстои да се случат на планетата Земя с нашата и с вашата помощ - с помощта на хората, решили да се посветят в служба на Живота, в служба на Земята. И всеки от вас, нашите служители, трябва да осъзнае, че в това сложно, съдбоносно време понякога липсва човекът, който да съедини в себе си веригата на Божествените възможности. И ако все още се намирате в състояние на нерешителност и колебания, аз ви препоръчвам колкото може по-бързо да престанете да обръщате внимание на малките си житейски проблеми и да се устремите с цялото си същество към нас, към изпълнение на задачите, които утвърждаваме във вашето съзнание и към чието изпълнение ви зовем.

Ние няма да се уморим да повтаряме отново и отново, че са ни нужни предани служители, готови с първия наш зов да станат и да отидат там, където е необходимо да приложат своите сили, своите способности в изпълнение на Божествения план, заради който са се преродили , в това сложно за планетата време.

Аз не се уморявам да напомням за вашата отговорност и за задълженията, които сте поели върху себе си преди да се преродите. Защото всеки път, четейки нашите послания, вие изпитвате вътрешен трепет и готовност да изпълните дълга си. Но не минава много време и вие забравяте за задълженията си, за вашия устрем и се поддавате на суетата на живота, който като тресавище ви повлича и ви кара да се устремявате по лъжливия път, към кратковременни блага и утехи в ущърб на това, което е вечно.

А сега искам още веднъж да ви напомня, че наближава най-мрачното и сложно време на годината. Това е навечерието на новата година, на новия ден. Но именно на разсъмване нощта е най-тъмна. И затова около вас, и във вашето съзнание ще се появят призраците на миналото, призраците на вашите минали провали и грешки във вид на неотработени енергии. И тези енергии ще ви отклоняват от Пътя. И ще са необходими всички усилия на волята ви, за да не се хванете на въдицата на тези енергии на миналото и да се устремите към новия ден!

Много е сложно да повярвате, че това, за което говоря сега е много важно и актуално за вас. Повярвайте ми. Не празничната суета и суматоха трябва да заемат вашето внимание, а тихите размишления на свещ за това, което трябва да направите и как да отстраните препятствията, които ви пречат да изпълните предназначението си. Не търсете тези препятствия извън вас. Анализирайте изминатия жизнен път и се опитайте да разберете какво във вас самите ви пречи и спъва придвижването ви по Пътя.

Вие знаете Пътя. Пътят ви е показан. И онези от вас, които са получили представа за този Път и са почувствали вкуса от преодоляването на вътрешните препятствия и несъвършенства, вече никога няма да се отклонят от този Път на Посвещенията, към който ние ви призоваваме и който единствен е способен да ви изтръгне мълниеносно от тресавището на живота и като скоростен лифт да ви издигне на върха на Божественото съзнание. Аз се радвам, че мнозина се устремиха. И се радвам, че за мнозина нашите послания служат като маяк на Светлината в мрака, който сочи Пътя. Аз се радвам, че се пробудиха хиляди и десетки хиляди, но нашата задача е да разбудим милиони спящи души.

Затова ние идваме и не се уморяваме да повтаряме древното като света Учение. И мнозина от вас започват да си спомнят своите минали въплъщения, подвизите, които са извършвали за благото на Живота. И това не е случайно, защото сега на планетата са въплътени толкова много светли души и Небесата са буквално опустели, тъй като всеки от тези, които се намират от другата страна на завесата се устремява към вас за помощ с цялото си сърце, с цялата си душа и се стреми да помогне за раждането на новото мислене, новото съзнание, основано не върху миналите догми, а върху хилядолетните Знания и Мъдрост. Вие сте забравили за Мъдростта, която изначално ви е преподавана в нашите обители. И сега настъпи времето да се върнете към Божествената Мъдрост и да напуснете лабиринтите на плътския ум. Вашият плътски ум се опитва да ви убеждава и да ви насочва към тайни ходове и подземни лабиринти на лъжливата логика. Но ваша непосредствена задача в близко време е да си спомните единствено вярната логика, логиката на Божествения свят. И колкото и да се различава тази логика от всичко, с което се сблъсквате в живота си, ще ви се наложи да я приемете и да я изучите не с вашето външно съзнание, а с вашето сърце. Защото само когато отворите сърцата си и се устремите по подходящ начин, вие започвате да разбирате Божествения Закон и Божествената Мъдрост. Само онзи, който се отказва от Земната логика е способен да се проникне от Божествената логика. И в това се състои сложността на вашето време. Защото ви се налага да вярвате на нашата дума и да се устремявате към преодоляване на отвесна скала понякога без никаква осигуровка. И само когато имате силна вяра, вие получавате на разположение инструментите, които ще ви позволят да преодолеете пътя си максимално ефективно. И в един прекрасен момент ще откриете, че съзнанието ви се е изменило неузнаваемо и няма връщане към миналото. И Божественият Разум ще победи над логиката на плътския ум във вас. Ние повтаряме неща, които изглеждат очевидни. И въпреки това малка част от човешките индивиди е способна докрай да разбере и осъзнае нашето Учение.

Всичко Божествено е много просто. И тази простота плаши и кара да се съмняват тези, които както преди търсят сложни пътища и доброволно навлизат в дебрите на учения, които никъде не водят, освен към гибел на душата. Ние не заплашваме, но предупреждаваме, че космическите срокове се приближиха и това, което е отживяло, няма място в Новия свят. И в навечерието на новата година вие трябва да извършите внимателна ревизия на умовете си, на съзнанието си и да се разделите по своята свободна воля със всичко онова, което не е Бога, със всичко онова, което пречи на придвижването ви по Пътя. Вие имате все още време, но това време е кратко.

Бях с вас в този ден. Радвам се на новата ни среща.

АЗ СЪМ Саната Кумара. Ом.

Източник: http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict6/1sanat201206.html

-= В здраве и добротолюбие размишлявайте и в Светлина и Обич се преобразявайте... =-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, при смяната на годишния цикъл, е особено полезно да вземете решение и да се освободите от всичко ненужно във вашето съзнание

Възлюбеният Сурия

21 декември 2006 г.

АЗ СЪМ Сурия, отново дошъл, за да дам послание на хората на Земята. Аз дойдох при вас от Великото Централно Слънце, преодолявайки голямо разстояние. Но аз съм ви много близък Владика, защото всичко, което се отнася до Земята и нейната еволюция е под моето ръководство и под моето непосредствено покровителство, защото всеки етап от еволюционното развитие на планетата Земя се съпровожда и наблюдава непосредствено от мен. Аз ръководя и направлявам еволюцията на планетата Земя. Аз съм този, който отговаря за хода на еволюцията на планетата. И аз съм това същество, което се намира винаги до вас, независимо от космическото разстояние между нас. Сега дойдох, за да ви дам представа за хода на вашето развитие и за етапа, на който се намира сега човечеството. Както винаги моите думи ще бъдат много прости, но зад простотата на изложението се крие труда на милиони невидими за вашите физически очи същества на Светлината, които следят еволюцията на вашата планета и са готови 24 часа в денонощието да ви оказват цялата необходима помощ.

Вие приличате на деца от детската градина, които изискват постоянна грижа и опека. Вие може да не виждате всички онези хора, които се грижат за вас, готвят ви храна, перат бельото, почистват помещенията, но те винаги са с вас, макар не винаги да ги виждате с физическите си очи. По същия начин вие трябва да усещате нашето присъствие по резултатите около вас. И това, че независимо от не винаги разумните ви действия, ние успяваме да запазим благоприятни условията за вашето развитие на планетата, говори за прецизните действия на всички Възнесени Владици, работата на които е насочена за благото на еволюцията на Земята. Вие не винаги можете да оцените нашия труд, но ние сме винаги редом с вас. Трудността е в това, че завесата, която отделя нашите светове все още е много плътна и твърде много неща, които биха могли да бъдат предотвратени и обезопасени не е по нашите сили да ги предотвратим именно защото нашите светове са доста разделени и отдалечени един от друг. Не като разстояние, а по нивото на вибрациите. Затова ние не се уморяваме да ви повтаряме за необходимостта да възвисявате съзнанието си и да повишавате нивото на вашите вибрации. Когато вибрациите ви достигнат по-високо ниво ние ще можем да сме по-близо до вас и да ви оказваме голяма помощ и подкрепа. Затова е необходимо да използвате всички подръчни средства, за да повишите вибрациите си. В живота ви има неща, които понижават вибрациите ви и има други неща, които ги повишават. И това се отнася за всичко. И храната, и облеклото, и всичко, което ви заобикаля. Вашите жилища и градовете ви са на много ниско енергийно ниво. Затова като подбирате мястото на вашето пребиваване и обстановката около вас, вие автоматично повишавате нивото на вибрациите си и ставате способни да различавате състоянията на съзнанието си и да чувате звуците на финия свят и да различавате нашето присъствие.

Би било странно да разчитате, че можете да ни чуете, ако продължавате да водите начин на живот, присъщ на масовото съзнание на човечеството. На вас ви е необходимо сега да се замислите за всичко, което ви заобикаля и това е следващият етап от вашето развитие, когато ще бъдете принудени да отделяте по-голямо внимание на всичко, което ви заобикаля в живота, у дома, на работа. Вие ще бъдете принудени да се погрижите за вашето обкръжение, защото когато не предприемате никакви усилия, за да се изолирате от всичко, което е с ниски вибрации, вие ще забавите вашето развитие и няма да попаднете в коридора на космическата възможност, който вече настъпи.

Ние говорим за прехода и този преход трябва да бъде осъществен във вашето съзнание. Вие сами трябва да подготвите собствения си преход. Защото когато не сте способни да направите това по естествен, еволюционен път ние ще бъдем принудени да прилагаме по-твърди мерки от рода на наказание с ремък или стоене в ъгъла на помещението – най-разпространеното наказание за малки непослушни деца. Не упорствайте. Време е да пораснете и е време да се научите да се подчинявате на Закона, който съществува в тази Вселена. Иначе няма да успеете да напуснете детската градина и да продължите развитието си в училището, университета и няма да можете да изпълнявате работата, за която е предназначен вашият жизнен поток.

Затова не отлагайте и започнете още сега да анализирате това, което ви заобикаля в живота ви и да се освобождавате от това, което никак не е подходящо за следващия етап на еволюционното развитие. Спрете да играете вчерашните игри, устремете се към новия ден с неговото радостно слънце и свеж вятър на промените.

Вашето съзнание има нужда от проветряване и подсушаване на слънце. Изхвърлете от съзнанието си всички ненужни мислеформи и образи, изхвърлете всичко, което не е от Бога и вашият живот ще започне да се променя като след махане с вълшебна пръчица. Позволете си да станете проявени богове. Позволете си радостни състояния на съзнанието, погрижете се за близките си, позволете си ДА БЪДЕТЕ и да се радвате на живота. Само когато измените своя подход към всичко, което ви заобикаля, ще се изменят и всички обстоятелства в живота ви.

Сега, при смяната на годишния цикъл, е особено полезно да вземете решение и да се освободите от всичко ненужно, което имате в съзнанието си. Не забравяйте за милостта за писане на писма до Кармичното Управление. Пишете писма. Имате тази възможност до края на годината. Помолете Кармичното Управление да ви освободи от това, от което бихте искали да се освободите. Какви качества или вредни навици ви натоварват и пречат на развитието ви? Насочете силата на вашите молитви през следващото полугодие, към избавяне от малките си недостатъци. И след половин година няма да се познаете. Колкото повече енергия чрез молитви се задължите пред Кармичното Управление да освобождавате през следващото полугодие, толкова по-бързо ще се освободите от всички ваши неудачни привързаности и кармични проблеми.

И така, за да се възползвате от милостта и да напишете писмо до Кармичното Управление трябва внимателно да анализирате онова, от което бихте искали да се избавите най-напред. Обърнете се към членовете на Кармичното Управление, избройте вашите молби и пожелания. Поемете молитвени или други задължения, които сте готови да изпълнявате систематично през следващото полугодие. Изложете вашите молби и задължения върху лист, помолете Архангел Михаил и ангелите на защитата да съпроводят вашите писма по назначение направо в Кармичното Управление и изгорете писмото. Можете да си оставите копие от писмото и след година, при условие, че сте изпълнили поетите от вас задължения, проверете какво се е променило. Аз съм уверен, че ще се избавите от един или няколко главни ваши недостатъка. Не забравяйте за благодарността. Веднага щом се избавите от проблемите си напишете благодарствено писмо до Кармичното Управление.

Разделям се с вас със съжаление. Защото много ми се иска да ви окажа цялата възможна помощ и да ви дам онзи най-важен съвет, който много ще ви помогне. Надявам се, че макар и частично, ви помогнах и ви дадох няколко много важни съвета.

Прощавам се с вас и до нови срещи!

АЗ СЪМ Сурия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поемете нашата ръка и не я пускайте докато Вярата не се върне във вас и съмненията ви не се разсеят като есенна мъгла.

Серапис бей

22 декември 2006 г.

Аз съм Серапис Бей, дошъл отново, за да дам поредното послание, което ще ви помогне и което ви е необходимо. Защото всяко наше послание става все по-необходимо за вас. Вие най-после започвате да усвоявате нашите правила на игра. И тези правила се състоят в това, редовно да поемате порция Божествена енергия. И след като се подчините на процеса на извайването ви като нови хора, вие започвате да се изменяте в съответствие с нашите Божествени образци. И всеки път, когато идваме ние се стремим да влеем във вашето съзнание нова порция от живителния балсам. И вие придобивате способността да се изменяте.

В действителност в процеса на изменение на вашето съзнание няма нищо, което би отличавало обучението под наше ръководство, от което и да е друго обучение. И вие сами правите избор и решавате: да попаднете под наше влияние или под влиянието на средствата за масова информация, или под влиянието на хора, които не ни представляват, но считат за свой дълг да ви дадат свое учение.

Разликата в обучението, което даваме чрез нашия посланик от многото други обучения чрез хората, които смятат за свой дълг да ви дават учение е в чистотата на източника. Само когато имаме възможност да се убедим в предаността и искреността на нашия представител, ние започваме систематично да даваме чрез него нашето Учение. И всеки път, когато идваме ние сме принудени да напомняме за преминатия материал и да даваме неголяма част от новия. Тъй като вашето съзнание е много ограничено и всичко, което е свързано с нашия Божествен свят е толкова необичайно за човешкото съзнание, че предизвиква понякога неприемане и дори отхвърляне.

Но ние не бързаме за никъде. За нас е много по-важно да усвоите макар и малки истини, отколкото с ускорени темпове да се впуснем по неизучени и неизследвани пътища, които се предлагат в изобилие. Аз имам в предвид многото лъжливи учения и секти. И вие може с удивление да отбележите в съзнанието си, че ето пак се говори за единствено вярното и истинско Учение и се отхвърля всичко останало, с което се сблъсквате в живота си. Позволете ми да не се съглася с вас. Тъй като истината е разхвърляна почти във всички учения и присъства в различни източници. Но тук въпросът се отнася до съотношението между Истината и лъжата и възможността да се различи къде е Истината и къде е лъжата. Ние ви учим да различавате. Ние не ви казваме да възприемате всичко на доверие. Вие можете да анализирате даваното Учение с външното си съзнание и да опитате вкуса му, да сравнявате с другите учения и да стигнете до определени изводи. Но рано или късно ще ви се наложи да направите избор и да изберете Пътя, на който ние ви обучаваме. Защото този Път е най-краткия и е предназначен за вас от самия ход на еволюционното развитие.

Ние сме Владиците на Мъдростта, които ви дарихме с нашето съзнание в далечни времена. Вие имате в себе си наша частица. И искате ли или не, трябва да ни отдадете това, което ви е било заимствувано, за да можете да се развивате. Настъпи времето, когато трябва да израстите в себе си Божествения разум и да ни върнете патериците, които ние сме ви дали. Сега вие се поправихте, вашето съзнание ще получава отново Божествената чистота и можете да вървите по-нататък като се ръководите от нашето учение и нашите принципи. Не всички от вас са достигнали необходимото ниво на развитие. Затова ние сме принудени да идваме отново и да даваме нашето Учение, което е предвидено за достатъчно широка аудитория и е разбираемо за мнозина. Ние хвърляме широко мрежите си и се стремим колкото е възможно по-голям брой души да намерят колкото е възможно по-бързо истинския Път и да се върнат у Дома. Ние не ви заставяме да следвате нашия Път, ние само казваме и предупреждаваме, че този Път е най-краткия. А избирате дали да вървите по този Път или не вие, и вървите по него сами.

Всеки път не спирам да се удивлявам как много хора измъчили се от тъга по истинското Учение, идват в нашите класове за обучение и всеки път се намират хиляди и милиони причини и уговорки, които постепенно отклоняват от Пътя нашите ученици. Когато се върнат между въплъщенията в нашите ефирни небесни учебни класове, много се удивляват на своята слепота и на това, че са правили един след друг неправилни избори, на това, че са виждали съвсем не това, което се е разкривало пред очите им, а това, което сами са искали са видят. Какво пък, имате право на грешка.

Вие можете да се опитвате да вървите, да падате, да ставате и да вървите отново. Аз просто искам да дам въжето на увереността във вашите ръце. Аз искам да ви предам цялата си Вяра, моята устременост и всичките си достижения. Аз много искам да ви помогна. Аз искам онези от вас, които изпитват отрицателни състояния на съзнанието и чести съмнения в правилността на избрания път по-често да се обръщат към мен и да разговарят с мен. Вие ще ме намерите в моята обител над Луксор. Визуализирайте преди да заспите фотографията на моята обител и се опитайте да формулирате въпроси и това, което предизвиква вашето съмнение. Аз ще поработя с вас по време на нощния ви сън и сутринта вие ще почувствате облекчение, защото аз ще намеря онези единствени думи и аргументи, които ще ви помогнат на вашия участък от Пътя. Аз ще ви протегна ръката си и през деня вие ще си спомните колко здраво сте държали моята ръка в своите ръце без да искате да я пуснете.

Аз ще ви окажа цялата помощ, която може да ви бъде оказана, само помолете за нея. Защото когато в своята гордост не можете дори да молите за нашата помощ, ние не можем да ви помогнем. Не се притеснявайте и премахнете от съзнанието си всичко, което може да ви попречи да помолите за нашата помощ и подкрепа. Вие знаете, че Законът на тази Вселена ви е дарил със свободна воля и ние не можем да нарушаваме вашата свободна воля и да ви оказваме помощ без вашата молба и без вашия зов. Но след като зовът е произнесен ние сме длъжни да отговорим. И ние ще ви окажем цялата възможна помощ и подкрепа. Най-вече не пренебрегвайте нашата помощ сега, в края на годината, когато старите негативни енергии са се активизирали и мнозина от вас преживяват тежки депресивни и безизходни състояния.

Ние ви протягаме ръка за помощ. Ние желаем и искаме да ви помогнем. Поемете нашата ръка и не я изпускайте докато Вярата не се върне във вас и съмненията ви не се разсеят като есенна мъгла.

Аз сега съм готов да ви дам още едно важно наставление, което, несъмнено, ще ви помогне. И това наставление се отнася до вашата преданост и Любов. Моля ви, възпитавайте в себе си преданост и Любов. Не се бойте да ни благодарите в миговете, когато изпитвате безпричинен подем и сте готови да обичате и да прегърнете целия свят. Изпращайте ни своята Любов. И когато някои от вашите събратя има нужда от нашата помощ ние ще насочим вашата Любов и благодарност към нуждаещото се сърце. И по този начин вие ще можете да си помагате един на друг. И така ние ще можем да умножаваме Радостта и Любовта във вашия свят.

Аз ви изпращам моята Любов и подкрепа.

АЗ СЪМ Серапис!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние идваме, за да ви разкажем за принципите, върху които се изгражда Общината

Бабаджи

23 декември 2006 г.

АЗ СЪМ Бабаджи, отново дошъл, за да дам Учение древно като света. АЗ СЪМ дойдох в този ден и слънцето възвести моето идване.[1]

Аз съм щастлив от представената възможност. Тъй като всяка възможност за нашето общуване, за да я има, все пак изисква значителни усилия и значителни енергийни разходи. Но идваме на среща с вас и преодоляваме всички пространствени и времеви трудности, свързани с разликата на вибрациите между нашите светове.

Аз дойдох, за да закрепя още веднъж във вашето съзнание древните истини и мъдростта на вековете. И тази Истина, и тази мъдрост се заключават в това, че никога досега нищо, което се е отделяло от света, не е могло да съществува дълго. Всеки път са се намирали мъдреци и пророци, които са се отделяли от света и се опитвали да опознаят в усамотение цялата пълнота на Божествената Истина. И пътят им е бил труден и пълен с всякакви лишения. Мнозина от тях просто загивали, без да опознаят Божествената Истина, скрита в дълбините на техните сърца. И всеки път светът е получавал нов философ, нов мъдрец или пророк, способен да сподели получената Истина с хиляди и милиони други хора. Процесът на постигане на Истината и процесът на донасяне на Истината до другите хора са процеси, които взаимно се допълват и не могат да съществуват един без друг. Защото е невъзможно да получиш достъп до несметните съкровища на Небесата и да не поделиш тези съкровища с другите. Винаги, когато някой се е стремил да получи небесните съкровища лично за себе си, за своето собствено развитие, това е завършвало с неудачи. Бог желае развитието на човечеството да става в повече или по-малко правилен ритъм и е невъзможно да съществувате във вашия свят ако сте се откъснали много по ниво на вибрациите от всичко, което ви заобикаля.

Затова аз идвам и ви уча. И всички Възнесени Учители идват при вас да ви обучават. Защото не можеш в тази вселена да бъдеш отделен. Рано или късно, всеки който много се отделя, не може да съществува.

Аз се опитвам да доведа до вашето съзнание принципите на Общината. Принципите позволяващи върху основата на Общината да се разпространява нашето Учение във вашия свят. Принципа на Общината е изпитан във вековете принцип на закрепване на новите знания и издигане на нравствеността на жителите на Земята на ново ниво. Винаги, когато се създава Община тя е призвана да закрепи на качествено ново ниво знанията, спуснати от Небесата на поредния етап от развитието на човечеството. Общината сама по себе си не представлява никаква практическа ценност. Общината има ценност, само когато тя изпълнява своите задачи, спуснати от Небесата. Когато под община се разбира съжителство на хора върху обща територия, това е реализиране на принципа на лъжливата община. Истинска Община може да бъде реализирана само около същества облечени с нашата власт и доверие. Защото когато общината се изгражда върху нашите принципи, ние вливаме в чашата на Общината Божествена енергия, необходима за нейното развитие и поддържане.

И сега аз ви препоръчвам да обмислите в сърцето си казаното ви днес и всичко, което вие някога сте чели за Община и общинари.

След като от Общината си замине човек, който представлява нашите интереси на физическия план, Общината постепенно губи своето значение и се разпада. Засега все още няма достатъчен механизъм, който би позволил Общината да съществува без основа, каквато е фокусът Светлина, който ние закрепваме в сърцето на нашия посланик. Така както един дом не може да съществува в условията на сурова зима, и да бъде обитаем, ако в него няма домашно огнище.

Ние идваме, за да ви разкажем за принципите, върху които се гради Общината. Работата по изграждане на Община е много постепенна. Отначало се създава матрица във финия план. Тази матрица напълно съответства на Божествените образци, на Божествените принципи за изграждане на Община. След това в продължение на определен космически период от време, през който преминават цикъл след цикъл, тази матрица започва се поселва във физическия план и да израства във физическия свят във вид на територии, здания, чисто човешки правила и принципи, лежащи в нейната основа. Всеки път Общината е принудена да се приспособява към съществуващите условия в страната, която избираме за изграждане на Община. И винаги условията за изграждане на Община се създава от нас на финия план и се поселват в пространството и времето.

Сега Общината, нейното изграждане, е завършено на финия план и ние очакваме как в скоро време тази Община ще започне своето да се поселва във физическия план. Това няма да бъде материализация в пълен смисъл. За това ще е необходимо голямо количество енергия, която ние засега не сме в състояние да дадем. Но ние с удоволствие ще се възползваме от помощта и ресурсите, които сте готови да пожертвате за нас за изграждане на нашата Община. Естествено, че в тази Община не могат да попаднат всички желаещи. Тази Община ще отвори врати само за хората, чиито вибрации и стремления съвпадат с нашите планове и надежди.

Аз бих бил много щастлив, ако в продължение на няколко години такава Община би могла да бъде изградена на територията на Русия, като страна, в която сега започваме нашето строителство. Русия, като страна, на която даваме нашата подкрепа и която е длъжна в най-близко време да реализира принципите, които бихме желали да утвърдим във всяка страна на света.

Аз се радвам много, че днес успях да дам няколко основополагащи момента необходими за утвърждаване на съзнанието за Общината във вашите умове и сърца. Радвам се, че това стана във важен астрологически момент на смяна на слънчевия цикъл. И затова новото съзнание и новото мислене свързано с Общината ще израства във вашето съзнание заедно с нарастването на слънчевия ден в северното полукълбо. И всичко, което препятства създаването на такава Община ще се топи като нощния мрак при изгрева на слънцето.

Аз говорих за Общината и някои принципи за нея доведени до вашето съзнание от мен. Ще се радвам ако това, което е посято израсне и да даде своите кълнове и урожай в съответните времена на годината.

По-късно, когато се връщате към четенето на това послание, във вашето съзнание ще започнат да израстват все нови и нови детайли. И ще можете да разберете смисъла, който имаме и носим в нашите сърца на земята на Русия.

Бях щастлив да ви дам това важно Учение именно сега.

А сега съм принуден да се простя и не губя надежда за следващи наши срещи. Ом.

АЗ СЪМ Бабаджи.

--------------------------------------------------------------------------------

[1] От сутринта беше облачно, валеше сняг. В момента, когато дойде Бабджи зад облаците се показа слънчев лъч и слънцето грееше през цялото време докато се предаваше диктовката, а после отново стана облачно и заваля сняг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-= Посвещавам това си молитвено дихание (както и всяко друго) на Възлюбената Майка (Владичица Богородица) на Света. С огромна Любов към Шамбала и Йерархията от Светли Сили, пазещи хармонията на (и достъпа на енергии с космичен произход до) Земята, които кърмят с Огъня на Любовта Христова еволюцията на всяка форма на живот на тази планетна система.. На тебе Отче Святий, Възлюбени М*, който с Любовта Си извикваш всеки атом в мен към живот тук и сега, сред рода човешки.. На Тебе Възлюбени Бабаджи с огромна Любов за безценния подарък.. Крия Йога.. Благодаря Възлюбени Сурия, Възлюбени Санат Кумара, Възлюбени Мелхиседек, Възлюбени Буда ... за всичко, за всичко.. както син благодари на Баща си.... така и аз онемявам пред Любовта Господня... Слава Тебе Боже във всички човешки сърца и отвъд Земята... Слава във висините Богу, и на земята мир, между човеците благоволение... за всички, всички светли душички... =-

Публикувано изображение

Свети Иоан Златоуст - Божествена Литургия

Бабаджи. Сатья Саралата Прем.

Аннотация:

Бабаджи, как считает большинство его приверженцев, Махаватара, Великое Божественное воплощение Бога Шивы, высшее проявление Божественного, который согласно Санатана Дхарме является Создателем, Покровителем и Разрушителем Мира. Бабаджи в своем последнем физическом воплощении жил с июня 1970 года по 14 февраля 1984 год.

В этом фильме Махаватара снят незадолго до того, как Он вошел в Махасамадхи и оставил тело.

Сатья - истина, Саралата - простота, Прем - любовь.

Продолжительность - 37 мин.

Издатель/производитель: Studio Jothy

Линкове за изтегляне:

http://rapidshare.com/files/8795331/Babaji.part1.rar
http://rapidshare.com/files/8792340/Babaji.part2.rar
http://rapidshare.com/files/8779453/Babaji.part3.rar

Повечко инфо ще може да откриете тук:

http://www.hamsa-yoga.org/photo_gallery_babaji.htm

ОМ МАНИ ПАДМЕ ХУМ.. (на тибетски се произнася Ом Мани Пеме Хунг)..Благословен да е седящият в лотоса..Тя е мантрата на Любящите Очи (тиб. Ченрезиг, санскр. Авалокитешвара, букв. Онзи, чиито очи гледат всички), въплъщението на любовта и съчувствието на всички Буди... Мантрата на Буда на състраданието, която пречиства всички отрицателни емоции, водещи до прераждане.

ОМ МАНИ ПЕМЕ ХУНГ

ОМ - премахва ГОРДОСТТА

МА - премахва РЕВНОСТТА

НИ - премахва ПРИВЪРЗАНОСТТА

ПЕ - премахва НЕВЕЖЕСТВОТО

МЕ - премахва АЛЧНОСТТА

ХУНГ - кара гръдния кош да вибрира и ГНЕВЪТ да си отиде!

Мистичната фраза „Ом Мани Падме Хум”, при правилното и разбиране , вместо да бъде съставена от почти безсмислените думи „О,Скъпоценност в Лотоса”, съдържа позоваване на този неделим съюз между Човека и Вселената, изразяващ се в седем различни вида и притежаващ способността за седем различни приложения към също толкова плана на мисълта и действието.

В какъвто и аспект да я разглеждаме, тя означава: „Аз съм това,което Аз съм”; „Аз съм в теб и Ти си в мен”.

Имам радостта да предложа на вниманието на всички, всички светли душички, няколко Орфически варианта на тази прекрасна мантра... Любов, Светлина, радост и вдъхновение по Пътя...

http://rapidshare.com/files/8825777/09_-_Sina_Vodjani_-_Om_Mani_Padme_Hung.rar

Повечко за същността на мантрата „Ом Мани Падме Хум” може да откриете тук:

http://www.izvorite.com/text/text128.htm

И една вълшебно красива суфи - молитва... Shalom Om Sallam - A Call For Peace - SOS

Omar Faruk Tekbilek, Jai Uttal, Sheva

Во время своей поездки в Америку в 1998 году , группа "Шева" встретилась с Джай Утталем и Омар Фаруком.

Из этой глубокой дружбы родилась эта простая молитва,которую спели на 2-х языках во имя всего человечества и Бога.

Она звучит, как призыв к любви между людьми на всей планете.

Линк за изтегляне:

http://rapidshare.com/files/6517119/Sallam_Om_Shalom.rar

-= В здраве и добротолюбие все напред и нагоре в единение с Живота безконечен на Космичната Любов... =-

Редактирано от -=The Betaversion=- (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Свята е нощта...благословена...

Любовта искри, струи навред.

С Ангелите шепнеш ли Аменна...

Светлина е всяко късче лед

пътя на Звездата озарила...

Люлката на Младенеца свят

припокрила с нежна, звездна свила...

И в сърцата ни надежда преоткрила...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа тези дето диктуват диктовките, онези от висшите светове са пълни кретени и само ви баламосват. В една тяхна статия бяха написали че част от тяхния разум е във всеки един човек за да го направят по разумен като индивид. Ами айде предлагам да заколите едно прасе да го опеччете и изядете заедно с тези възнесени учители дето са в нашия физически свят и приятно животоканибалстване. Разберете така както те пишат за себе си какво са това яденето на месо и самото убиване на животно някак си доста си противоречи, разберете те са високо разумни същества а са ни оставили да убиваме животните на планетата Земя и да ги ядем.

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настъпи времето не да говорим за Бога, а да действаме в живота в съответствие с Божествените закони

Владика Ланело[1]

24 декември 2006 г.

АЗ СЪМ Ланело, дошъл при вас в този ден, за да дам поредното послание. Нашите послания са хубави с това, че оказват въздействие върху широка аудитория. Ние даваме умерена информация, която могат да усвоят милиони хора. И искрено разчитаме на това, че милиони хора ще повярват в най-близко време в нас, Възнесените Владици и ще се заемат с преобразуване на илюзиите на физическия план под наше ръководство. Дойде, най-накрая, времето за преобразуване на физическия план в съответствие с Божествения замисъл за даденото време. Сегашната епоха изисква преображение във всички сфери на живота на хората. И това се отнася не само за духовната област, но и за политиката, икономиката, образованието, здравеопазването. Всичко трябва да бъде преобразувано под въздействието на новите енергии и новите вибрации, които се спускат във физическия план.

И ако по-рано, за да станат определени преобразувания се изискваше период от време равен на столетие, то сега необходимите изменения ще бъдат осъществени за броени години. Защото такава е повелята на времето и такова е решението на Висшия Космически Съвет за планетата Земя. Затова се стремете да измените себе си и колкото се може по-бързо да се разделите с тези свои качества и недостатъци, които пречат на предвижването ви по Пътя на преобразуванието. Само когато се очистите от старите енергии и се избавите от кармичните шлаки, ще можете да видите задачите, които стоят пред вас и това, което е необходимо да направите. Но докато се съпротивлявате вътре в себе си и упорствате, оставайки със своите стари стереотипи на мислене и старите недостатъци, вие не можете да се придвижите към онези прекрасни хоризонти на Новия Ден, който е предназначен за вас.

Не се страхувайте честно да погледнете на себе си и на своите недостатъци. Ако думите ми ви дразнят и ви се струва, че вие сте самото съвършенство в плът и кръв, и никой, включително и Възнесените Владици нямат право да ви дават наставления, то не ви достига най-главното качество по вашия Път – Божественото смирение и покорност. Струва ви се, че вие сте стопанинът на вашата съдба и можете да правите със себе си всичко, каквото си поискате. Но трябва да осъзнаете Божествената логика. Вашият Бог Отец е много грижовен и любящ баща. В този смисъл много ви е провървяло с вашия небесен Отец. И тъй като Той ви обича, не може да допусне, че вие и по нататък със своите действия ще причинявате на душата си вреди. Повярвайте Му и със смирение се подчинете на Неговата Воля.

Смяната на космическите цикли е неизбежно изискване на времето. Затова всичко във вас, което пречи на Великия Преход трябва да бъде преодоляно от вас самите. Не упорствайте. Само когато сами, вътре в себе си приемете решението да се избавите от ненужното, отживялото, негативното и помолите Бог да ви освободи от вашия кармичен багаж, само тогава Възнесените Владици могат да се устремят към вас на помощ и да ви помогнат в преодоляването на многовековните наслоения от отрицателна енергия.

Но когато упорствате и отстоявате вашите недостатъци и пагубни навици, тогава никой не може да ви помогне – нито Бог, нито човек.

Покаянието и изповедта винаги са били онези инструменти, които са позволявали на душата да се очисти и да следва Божествения Път.

Не винаги хората, които говорят много за Бога, следват Божествения Път. Не винаги тези, които се молят през по-голяма част от деня, следват Божествения Път.

Настъпи време, когато трябва всеки в своя живот да изпълнява заповедите, дадени от пророците, заповедите, записани на каменните скрижали още от времето на Мойсей[2]. Анализирайте тези заповеди и анализирайте своето поведение. Много ли от вас ги съблюдават реално в своя живот? Много ли от вас постъпват в живота в съответствие с Божествените закони.

Настъпи времето не да говорите за Бога, а действате в съответствие с Божествени Закони във вашия живот.

И за много от вас това ще бъде доста по-сложно, отколкото да посещават служби, да се молят и постят. Но такава е повелята на времето. Престанете да лицемерите сами пред себе си. Дръжте се със себе си когато сте сами така, както бихте се държали пред другите хора и се дръжте с другите хора по същия начин, по който бихте се държали ако пред вас е Бога Отец.

Всички ваши постъпки и мисли непрекъснато, всяка минута и всяка секунда от вашия живот се записват в хрониките на акаша. И когато придобиете способност да видите тези хроники вие мълниеносно ще определите защо това, което се случва в живота ви става точна така, а не иначе. И защо ви преследват беди и нещастия.

Всички беди и всичко, което ви заобикаля в живота сте създали сами в миналото. Законът за Кармата действа безупречно.

Затова осъзнаването на това, че се сблъсквате в живота си с последствията от своите собствено постъпки в миналото и никой не е виновен за това, което ви се случва освен самите вие, ще бъде най-голямото постижение в живота ви. И нито едно събитие във вашия живот не може по своята значимост да се сравни с откритието, което ще направите в своето сърце.

И когато видите действието на Великия Закон ще разберете, че Бог е много милостив към вас. И това, което сте извършили в миналото би трябвало да е наказано с доста по-големи лишения, болести и несгоди. И ще се удивите от милостта на Отца и ще изпитате пълно смирение и покорност пред Неговата Воля и Неговия Закон.

Само когато се съкрушите в своето сърце ще можете да познаете Царството Небесно и да следвате Пътя без да се отклонявате и клинчите от задълженията, които сте поели върху себе си преди да се преродите.

А сега аз съм готов да ви напомня, че е навечерието на Рождество[3]. И западната част на човечеството отбелязва този светъл празник като един от знаменателните в годината. Затова в навечерието на този празник поразмишлявайте за това, че вътре във всеки от вас може да се роди Христос, когато дадете възможност на вашето Висше Аз да действа чрез вас. Вашето Висше Аз не може да започне да действа чрез вас докато упорствате и не се подчинявате на Божествения Закон в тази Вселена. Но от момента, когато в сърцето си решите да следвате Закона, вашето Висше Аз ще може да действа чрез вас и действията ви стават действия на христосъщества в проявление.

Желая ви светъл празник Рождество Христово и желая на всеки от вас да намери в себе си Христос!

АЗ СЪМ Ланело, С Любов към вас.

--------------------------------------------------------------------------------

[1] Последното превъплъщение на Владиката Ланело е като Марк Профит в Америка. Възлюбеният Ланело говори за себе си в диктовката от 6 април 2005 г. „Ние установяваме нашия фокус на Светлината на земята на Русия”.

[2] 1.Да нямаш други богове освен Мене. 2.Не си прави кумири. 3. Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог. 4. Помни съботния ден 5. Почитай майка си и баща си за да живееш дълго на земята. 6. Не убивай. 7. Не прелюбодействай. 8. Не кради. 9. Не лъжесвидетелствай против ближния си. 10. Не пожелавай дома на ближния си; не пожелавай жената на ближния си, ни вола му, ни осела му – нищо, което е на ближния ти.

[3] В западното християнство Рождество се отбелязва на 25 декември. В правословието Рождество се отбелязва на 7 януари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към милостта на 23-я ден от месеца се добавя още един важен пункт

Гаутама Буда

25 декември 2006г

АЗ СЪМ Гаутама Буда, отново дошъл при вас, за да дам поредното послание, основано върху силата на Любовта, която аз, както и другите Възнесени Владици изпитваме към вас, хората на Земята намиращи се във въплъщение сега. Времето е сложно и краят на годината е особено важен и труден период. Ние идваме и даваме нашето учение именно по време на смяната на слънчевия цикъл защото всичко, което влагаме при нарастващо слънце израства през пролетта и лятото, при настъпване на следващите слънчеви цикли, които са денят на пролетното равноденствие и денят на лятното слънцестоене. Приключва старото и започва новото и това е прекрасно!

Аз мога да кажа това защото имам непосредствено отношение към това бъдеще, което ще настъпи много скоро. Ние се радваме, че се намериха достатъчно човешки индивиди, които пожелаха да служат на нас, Възнесените Владици и ние заедно с вас можем да претворим нашите планове в живота.

Аз стоя пред вас с голямо вълнение защото днес, на Заседанието на Кармичното Управление се случи много важно събитие, и то няма да закъснее да се отрази в живота на всеки жител на Земята. Днес, по време на Заседанието беше решено, че всеки жител на планетата Земя, достигнал определено ниво на съзнание ще може да изразходва част от енергията, която освобождава по време на молитва или по време на служенето си на Живота за това, да успее останалата част от човечеството на Земята колкото е възможно по-бързо да достигне нивото на съзнание, което е необходимо на дадения етап на еволюционното развитие. Ние прибавяме това важно събитие към милостта на 23-то число и сега, започвайки от 23 януари следващата година в допълнение към положенията на тази важна милост, които продължават да действат през цялата следваща година, се добавя още един важен пункт. Всеки от вас, който пожелае може да насочи своята енергия за преобразуване на кармата на онези, които са забавили своите темпове на развитие и не могат да разберат много Божествени Истини. Това може да са вашите близки, роднини и дори съвсем непознати хора, с които вие усещате особена близост. Вие можете в 23-я ден на всеки месец на следващата година да отправяте призиви и да преобразувате кармата, която пречи на избрания от вас човека да стигне по-високо ниво на съзнание. Засега тази милост може да се прилага от всеки от вас само към един човек. Например към вашия съпруг или съпруга, към вашето дете или към единия от вашите родители, а също така и към човек, на когото вие избирате да помогнете.

Ние искрено се надяваме, че тази нова Божествена възможност ще ни позволи заедно с вас да извисим нивото на съзнание на човечеството на Земята с по-бързи темпове. Представете си, че към броят на хората достигнали нивото на съзнание, което им позволява осъзнато да ни служат, в края на следващата година, след завършване на годишния цикъл и заседанието на Кармичното Управление, се добавят още точно толкова хора! По-такъв начин ние ще имаме възможност да удвоим в края на следващата година броя на нашите служители, хората, които са способни да поемат върху себе си отговорност за планетата и за еволюционното развитие на всички живи същества на планетата Земя.

Бях радостен да доведа до вас това важно решение! И сега аз съм готов да ви дам още малко информация, която ще ви позволи да се ориентирате в ситуацията, в което се намира сега света. Става дума за катастрофалното увеличаване на нивото на отрицателните вибрации в края на годината. Мнозина изпитват депресивни състояния и доста много хора прекарват рождествените и новогодишни празници в много ниско вибрационно ниво като употребяват алкохол и се занимават с други ненужни и недостойни неща. Всичко това създава допълнителна планетарна карма, която може да доведе до непоправими бедствия на някои континенти. Затова, както винаги в края на годината, аз се обръщам към вас с молба да запазите баланса преди всичко в себе си и да посветите колкото е възможно повече усилия за уравновесяване на планетарната карма и на кармата на вашата страна. Ако чувствате в себе си такава вътрешна потребност вие бихте могли всеки ден до края на годината да посвещавате вашите молитвени практики с удвоена и с утроена сила. Не се стеснявайте дори да се освободите от работа, за да поработите за благото на планетата Земя у дома или с група единомишленици. Четете розарии, четете други молитви или се занимавайте с медитативна практика. Изпращайте вашата Любов и Благодарност към Земята. Представяйте си Земята-Майка като живо същество, което ви позволява да живеете и да се развивате, и което се грижи за вас.**[ii] Изпращайте вашата Любов към Земята и към всички елементали, които служат на човешката еволюция на Земята. Всеки път в края на годината ние ви молим за допълнителна енергия, която можете да ни дадете и това от своя страна ще ни позволи да балансираме ситуацията на планетата и да се избегнат много катаклизми.

Затова аз идвам и се обръщам към вас с молба, като същество, което притежава властта на планетата Земя и което пази баланса на планетата.

АЗ СЪМ Буда и се радвам, че мнозина от вас взеха решение и се устремиха по пътя на служене на човечеството на Земята, забравяйки за своите лични проблеми и своите лични трудности и несгоди.

Всъщност, когато сте погълнати от служене на Живота, всички ваши дребни проблеми един след друг ви напускат и в един прекрасен ден разбирате, че сте освободени от всичко дребно и ненужно, което ви е обременявало в живота по-рано. Но това е бил друг живот, живот на човек, съсредоточен в себе си и своите проблеми. Сега вие по своята същност сте същество на Светлината, което се грижи за благополучието и хармонията на цялата планета.

Нека на света да му е добре!

Нека бъдат щастливи всички живи същества, които населяват нашата любима планета Земя. Ом.

АЗ СЪМ Гаутама Буда.

С милостта на 23-я ден на месеца можете да се запознаете в следните Послания на Владиците:

„За милостта на 23-та дата и другите възможности, които дават Небесата”,Възлюбеният Ел Мория, 19 юли 2006г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict5/65lelmoria190706.htm

“За предстоящия ден на лятното слънцестоене и Божествените милости свързани с този ден.” Господ Майтрейя, 15 юни 2006г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict5/45maitrea150606.htm

“Наставление за това как трябва да се отнасяте към всичко живо, което ви заобикаля във вашия плътен свят и в по-фините светове.” Ел Мория, 20 април 2006г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict4/33elmoria200406.htm

“Нося ви две новини. Едната – тъжна, а другата – радостна”. Възлюбеният Ел Мория, 7 януари 2006г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict3/22moria0701.htm

“Най-добрата проповед ще бъде вашия личен пример”. Богинята на Свободата, 22 април 2005г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict1/50svoboda2204.htm

“За новата Божествена милост”. Възлюбеният Ел Мория, 27 юни 2005г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict1/116moria2706.htm

„За възможността да се облекчи кармата за следващия месец и за писмата до Кармичното Управление”. Възлюбеният Сурия, 23 юни 2005г

http://sirius1-bg.net/sirius/dict1/112suria2306.htm

[ii] Например можете да използвате медитацията «Обичам те, Земя”

http://www.sirius1-bg.net/sirius/medit/obi4am_te_zemya.htm

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изповед на една самоубийца

Аз съм на 38 години, имам висше образование, живея в Сибир, в Кемеровска област. Работила съм по вахтения метод в едно от газодобиващите управления на Томска област. Много ценях работата си.

Винаги съм се интересувала от аномалните явления, четях статии и често мислех за това. След време в продължение на няколко години и с мен започнаха да се случват странни явления: ту някакъв полтъргайст се "засели" в апартамента ми, ту се появяваха и изчезваха някои предмети. Не се страхувах и поощрявах "барабашките", като смятах, че те са проява на "симпатичен домашен дух". Поне някакво развлечение в не особено разнообразния сибирски живот. Тогава дори не можех и да предположа до какво ще доведе тази симпатия.

Родителите ми, които са кръстени в детските им години, не вярваха в Бога, като считаха, че църковният живот е предразсъдък от миналото. И все пак, когато съм била на пет години, баба ми ме завела в един храм и тайно от родителите ми ме кръстила. Оттогава душата ми някъде в дълбините си запазила вярата си в Бога, но аз се стараех да не мисля за Неговото битие и рядко влизах в църква.

Аз живеех, меко казано, не много праведно, което всъщност послужи и като повод за моето уволнение. Така загубих работата си, която, между другото, ми носеше добър доход. Уволнението ме потресе и аз престанах да спя, започнах да вдигам кръвно, а веднъж получих и тежък сърдечен пристъп.

И ето че на фона на това безсъние и униние аз чух успокояващи гласове, които ми предсказваха прекрасно бъдеще. Веднага си помислих, че или полудявам, или се разболявам от шизофрения. С нищо друго не можех да си обясня тези гласове, най-малко пък с нечиста сила. Щом се появиха мислите ми за полуда, "гласовете" започнаха да ме уверяват в обратното, а като доказателство например ми демонстрираха движение на минутната стрелка на часовника напред-назад. Тези движения на стрелката виждаха и приятелите ми. Те обаче ги възприемаха като фокуси, които уж съм правела с помощта на магнити или по други начини (преди време работех като шлосер на контролно-измервателна апаратура).

Отначало тези гласове се представяха като "енергоинформационни същности". Беседите ставаха нощем. И аз разговарях уж с "централния компютър на енергоинформационното поле" (такива названия, дори след като завърших следването си, бяха за мен неизвестни, загадъчни)."Те" разказваха как нощем "снемат" информация от хората, при което сърцето на някои контактьори не издържа и те умират от инфаркт. Аз се отказах да общувам, защото съвсем не ми беше до това . Загубих работата си, а тук ме преследва нещо ненормално. А и в "техните" разкази нямаше нищо ново и аз започнах да се надсмивам над "същностите", понеже бях съвсем уверена, че съм се побъркала.

Тогава "те" избраха друг, по-ефикасен вариант. Аз чух гласа на баба си, майката на майка ми, която ме е отгледала (бях кръстена от баба си по бащина линия), и гласа на една моя починала приятелка. Заплаках горчиво и окончателно повярвах, че това са гласове на мили на сърцето ми хора. "Близките" ми съобщиха, че се намират в ада: баба ми заради безбожието си, а приятелката ми - заради лошото си поведение (моето обаче не бе по-добро). Те ми предрекоха същата участ.

Започнаха да ме молят да напусна този живот доброволно. Казаха, че тук вече нищо не ме задържа, дъщеря ми е уредена, с мъжа ми няма да живея добре, а майка ми ще мога да прибера при мене, когато поискам... В края на краищата аз се съгласих.

"Те" ми заповядаха да се напия с водка и ми съобщиха, че през нощта най-сетне ще ме приберат при себе си. И ми демонстрираха как ще стане това. По тялото ми отгоре надолу се спусна някаква вълна към областта на сърцето. И в този миг то спря. Аз се опитах да извикам, но не можах. Тогава вълната мина към краката ми и излезе от тях, като продължи нататък. След секунда сърцето ми отново заби.

Едва тогава разбрах, че бях на косъм от смъртта. "Те" само ме попитаха: "Е, какво?! Успя ли да извикаш за помощ?" С това искаха да кажат, че могат, но не ме прибират насила. И като доказателство за силата си показваха различни фокуси: лицето ми в огледалото ту ставаше гладко като на дете, ту изсъхнало и набраздено от бръчки като на старица.

Предсмъртното си писмо написах под "тяхната" диктовка.

Напих се и заспах. Събудих се посред нощ в три часа със силно главоболие, но жива. "Гласът" ми съобщи, че сърцето ми е издържало, и това ме накара да размисля. Намерих сили да стана, да доближа масата и да унищожа писмото. Гласовете обаче не спираха. В стаята с тътен нахлу някаква сива, воняща мъгла, а главата ме стегна така, че ми се струваше, че още малко и ще изгубя съзнание. Аз затисках с длани ушите си, но тътенът не спираше.

Тогава ги видях. Те приличаха на лунната пътека по набраздената повърхност на някое плитко езеро. Тогава се досетих да ги свържа с нечистата сила и се прекръстих. Съществата веднага изчезнаха, стихна и тътенът, а аз отново легнах и веднага заспах.

След това в душата ми се появи някакво умиротворение и спокойната увереност, че това повече няма да се повтори. Но към вечерта отново започна да ме обхваща познатият див страх, който обикновено предшестваше появата на нечистата сила. Наложи се дори да извикам бърза помощ, за да ми направят успокоителна инжекция. Тази нощ спах като пребита.

На следващия ден, неделя, си спомних за баба си и реших да отида на църква. Помолих се, както можех, по молитвеника, който неотдавна ми беше подарила братовчедка ми, и купих икона на Богородица.

Не рискувах да нощувам сама - поканих при себе си две приятелки. Учудващо е, но тътенът, който съпровождаше появата на нечистата сила, чуваха и те, но не му придадоха особено значение: решиха, че шумът идва от тръбите на централното отопление. Не ги разубеждавах и не започнах да им разказвам за проблемите си, защото и самата аз се съмнявах в реалността на ставащото. Късно след полунощ те си отидоха, но обещаха, че ще се върнат след известно време.

Като останах сама, аз отново започнах да изпитвам ужасни атаки от страна на нечистата сила, която неочаквано заговори с мен от името на Господа. Железният глас започна да изброява греховете ми, а после започна да изисква от мен да избера: или смъртта, или лудостта. В невежеството си аз повярвах! Пак се появи натрапчивата мисъл за самоубийството, но аз не се съгласявах да сложа край на живота си. Тогава гласът ме заплаши, че вместо мен ще прибере дъщеря ми или майка ми. Главата ми се завъртя от тежките мисли: "Аз не желая злото на никого. Трябва да избирам. Дали да остана луда? Кому ще съм нужна такава..."

И най-сетне се реших и със сълзи в очите, подчинявайки се на гласа "свише", взех ножа. Приличах на робот: съзнанието се съпротивляваше, но ръцете сякаш се подчиняваха на някой друг и рязнаха гърлото ми.

"Сега умирай - чух аз. - След два дни ние ще те посрещнем." Губейки съзнание, аз попитах: "Къде?" Отговорът бе страшен: "В ада. Нали си самоубийца." След това се чу истеричен смях и едно възклицание, което ясно прозвуча, преди да пропадна в черната бездна. Ужасни четири думи: "Надсмиваше ти се дяволът."

И досега се учудвам как успях да изпълзя на стълбищната площадка, където ме откриха съседите.

В болницата три дни лежах в безсъзнание, а след това започнах да идвам на себе си. Щом състоянието ми се подобри, аз отново изпитах атаката на бесовската сила. Бесовете отново започнаха да ме заплашват, като ме караха да извадя иглата на системата от вената си и по този начин да сложа край на живота си. Но - чудно нещо! - аз владеех ръцете си и намирах сили да се боря.

Силите обаче отново започнаха да ме напускат, като отстъпваха място на познатия страх, но изведнъж някъде отблизо един тих и ласкав глас ми заповяда да не слушам бесовете. Заплахите им нямали сила, докато не им се поддавам. По-късно свещеникът ми обясни, че това е бил гласът на моя Ангел пазител.

Нечистата сила дълго се съвещаваше, спореше за нещо, страшно викаше и... реши да ме остави на мира. "Хайде - казаха, - да умъртвим човека, който те изгони от работа." Като не получиха моето съгласие, гласовете се отдалечиха, а не след дълго затихна и неприятният тътен. В пълната тишина ласкавият глас каза: "Наташа! Гледай да не се срамувам заради теб." Аз обещах да не греша повече и в същия ден започнах да оздравявам.

Преди да бъда изписана от болницата, ме прегледа психиатър, който не откри някакви отклонения. След известно време аз се изповядах и се причастих със Светите Христови тайни. Оттогава редовно посещавам храма, моля се и чета духовни книги. Сякаш очите ми отново прогледнаха и виждаха ослепително бяла светлина, като след дълги години живот в мръсно подземие.

Мина повече от година, но понякога все още чувам някъде далеч познатия тътен. Веднага се ограждам, както ме учи свещеникът, с кръстно знамение и тътенът изчезва.

Безкрайно съм благодарна на Господа, че ми остави живота за покаяние.

Раба Божия Наталия

(Писмо в редакцията на вестник "Православный Санкт-Петербург").

http://www.pravoslavieto.com/books/

със Здраве :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който е чел диктовката на Кутхуми от 26 декември

http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict6/7kuthumi261206.html

предполагам ще разбере защо никой не я публикува, както и следващата на Ел Мория от 27 декември.

http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict6/8elmoria271206.html

Днес е четвъртък. Точно в 20 ч. започва общата медитация.

Светлина по Пътя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

-= За всички онези търсещи и преоткрили Пътя (на Истината към Живота безконечен) в своите сърца... =-

Време за избор

Санат Кумара

7 януари 2007 г.

АЗ СЪМ Санат Кумара, отново дошъл чрез моя посланик. АЗ СЪМ дойдох спешно, за да ви предам важно съобщение, отнасящо се за вашата планета, която преживява сложно време. Чувате ли ме?

АЗ СЪМ Санат Кумара, този когото вие знаете като Стария като Времето, този, който дойде на вашата планета в най-тъмното време и не я напуска и до ден днешен.

АЗ СЪМ този, който е най-грижливият ваш баща. И като ваш баща аз дойдох, за да дам послание, отнасящо се до преживяваното от вас време.

Вие всички се намирате в състояние на преход на вашето съзнание на по-високо ниво. Вие всички трябва да извършите преход в съзнанието си. Но сред вас има такива, които не желаят да следват еволюционния път на развитие. Те задържат хода на еволюцията и затова за тях настъпва времето, за което предупреждавахме.

Всякакви изменения на планетата са възможни само когато те са санкционирани от висшия направляващ и координиращ орган на тази вселена. И ето аз дойдох, за да ви дам разяснение, което се получи току-що и което се отнася за планетата Земя и нейната еволюция.

Онези от вас, които не успеят до края на тази година да преодолеят в себе си качествата, които не им позволяват да се придвижат по своя път, ще бъдат особено и настойчиво подбутнати в развитието им.

За съжаление, онези от вас, които преди всички имат нужда от това мое послание, едва ли четат диктовките, които даваме чрез нашия посланик. Но на финия план те ще получат това предупреждение чрез онези, които четат нашите послания.

Нашето предупреждение прозвуча във вашия физически свят, и следователно всеки може и трябва да го чуе, независимо дали възприема нашите думи с външното си съзнание или не. На вътрешния план вие ще получите нашето послание. И пред вас ще стои избор: да следвате еволюцията или да продължавате да утешавате своето его и да се забавлявате в илюзиите.

Сред вас има такива, за които космическата възможност не е настъпила. И за тях все още има време и те могат да продължат своето развитие. Но има и такива, които са изпуснали всички срокове и аз давам днес днешното послание за тях.

Вътре в себе си вие знаете за кого се отнася това послание. Вие изпускате една след друга космическите възможности. И си мислите, че вашето кръшкане от пътя на развитие, който ви е определен няма да има край. Какво пък, настъпи времето когато ще бъдете много настойчиво подбутнати към това, да вземете окончателно решение, или сами ще сложите кръст на по-нататъшното си развитие.

Бог е много милостив. И онези, които не желаят да следват установения в тази вселена Закон, Той просто оставя сами на себе си. И онези критични разклонения на еволюционното развитие, които срещате на някои острови в океаните, продължаващи да седят пред огъня и да дъвчат своята порция месо, някога също са били изправени пред избор. Такъв избор стои сега пред вас.

В съответствие с новата милост вие ще направите този избор осъзнато. Вие, в своето външно съзнание, ще знаете окончателния избор, който сте направили. И ние ще ви оставим на спокойствие. Еволюцията ще престане да съществува за вас и вие ще се търколите по низходящата стълба много хилядолетия назад.

И още към края на този си живот вие ще наблюдавате плодовете на своя собствен избор.

Всички вие се намирате на различни стъпала на еволюционното развитие.

Сред вас има представители на третата, четвъртата, петата и вече на шестата коренни раси. Сега настъпи време за избор за онези, които трябва да преминат на следващото стъпало, но не могат да направят това поради собствения си мързел и нехайство. Аз говоря за онези представители на петата коренна раса, които не бързат да следват възходящата стълба и продължават да живеят така, като че ли нищо не се случва във света. Като че ли времето не се е изменило и всички процеси не са се ускорили.

Вие трябва до края на тази година да се изясните със себе си и да разберете как възнамерявате да съществувате по-нататък.

Вашето време дойде не защото сте изостанали от своето развитие. С интелекта ви всичко е наред, но вие сте изостанали по показателите за развитие на вашите души. И изборите, които правите все повече и повече ви отдалечават от еволюционния път на развитие и ви принуждават да се плъзгате по лукавия път, пътя на развитие на плътския ум. И вашият интелект в този случай не ви служи по най-добрия начин. Вие се опитвате от позицията на вашия ум да решавате сложни Божествени задачи. Но Божествените решения идват само когато се откажете от земната човешка логика и подчините себе си, цялото свое същество на служене на Висшия Закон.

И така, аз дойдох днес с не много радостна вест. И за да уравновеся баланса на енергиите във вашето съзнание аз имам желание да дам друга информация, която има по-радостен характер.

За онези от вас, които са избрали еволюционния път на развитие и следват този път независимо от всички трудности, с които се сблъскват в живота, аз донесох вест за нова възможност и нова милост. За вас се отваря възможност за ускорено развитие на съзнанието ви. И мнозина от вас още към края на тази година ще забележат колко бързо ще се измени съзнанието им, и тези изменения ще привличат към вас хората, които следват с вас същата посока. Вие ще можете да се познаете един друг по горенето на очите, по биенето на сърцата ви, по онова удивително и щедро себеотдаване в служене на целия Живот.

Вие ще можете да се обединявате върху нови принципи и да строите живота върху основата на законите, които съществуват на Небесата.

За вас ние подготвяме на финия план нашите проекти за Общините. И вие ще можете, обединявайки се във физическия план, да служите като първообрази на новите селища, новите общини, новите градове.

Аз се радвам да завърша днешното послание с тази радостна нота!

Винаги, във всички времена е съществувала възможността за избор. И едни хора са избирали един път, други са предпочитали да направят друг избор.

И това е същият онзи процес, който е описан в Библията като процес на отделяне на зърното от плевелите[1].

Просто времето се измени и този процес, който по-рано е заемал много животи, вие ще можете да наблюдавате в продължение на един ваш сегашен живот.

Аз ви пожелавам да правите само правилни избори в живота си, и да следвате пътя на еволюционното развитие.

С Бог!

АЗ СЪМ Санат Кумара.

Източник: http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict6/19sanat070107.html

-= В здраве и добротолюбие размишлявайте и в Светлина и Обич се преобразявайте... =-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предупреждение за вървящите

Господ Майтрейя

09 януари 2007 г.

АЗ СЪМ Майтрейя, дошъл при вас чрез моя посланик!

Аз дойдох, за да ви запозная с някои неотложни неща, които е необходимо да знаете.

Вие знаете, че идваме при вас, и имаме възможност да идваме благодарение на особена милост. Тази милост ни позволява да общуваме с вас и да даваме послания чрез специално подготвени индивиди, които ни служат и заемат длъжността на наши посланици, или наши вестители. И ето сега ние имаме възможност да говорим чрез един от нашите посланици.

Радваме се, че нашето Учение се разпространи достатъчно широко и намира отклик във вашите сърца. Но за съжаление не всичко изглежда толкова добре, колкото би ни се искало. Голяма част от вас, които намират това Учение, давано чрез нашия посланик, и се запалват по него, след известно време се оттеглят. Съзнанието им постепенно угасва и започва да се интересува от неща, които отклоняват от Пътя. Различни дрънкулки от вашия свят.

Вие трябва да се научите да различавате истинското Учение от намиращите се в изобилие сурогати във вашия свят.

Ние казвахме, и аз ще повторя пак: 90 процента от рафтовете на вашите книжарници са запълнени с учения, в които Истината присъства не повече от 10 процента. И ето, в полза на тези сурогати, вие правите своя избор и обръщате гръб на дружелюбно подадените за вас ястия от нашата маса.

Защо? Защото в многото учения, които присъстват във вашия свят не е нужно да правите никакъв избор. Не е нужно да спазвате дисциплината на ученик, и не е нужно да имате някакви задължения. От вас не се иска нищо, освен енергията ви, вашата Божествена енергия, която безконтролно използвате когато отделяте внимание на сурогатите. И целия илюзорен свят на псевдо ученията съществува защото вие го храните със своята енергия.

И аз още веднъж ще повторя това положение от даденото ви по-рано Учение, в което се казва, че вие носите отговорност за всеки ерг изразходвана Божествена енергия. На вас ви се струва, че не правите нищо особено. Вие просто посещавате семинари и преминавате обучение, както ви се струва, полезни за вас. Вие харчите парите си, но по-лошото е, че разходвате отпуснатата ви от Бога Божествена енергия. Вие правите своя избор, и този избор ви принуждава да творите карма.

Да, възлюбени, вие творите карма когато подкрепяте лъжливи учения. Работата е в това, че вие се намирате на различни степени на своето развитие. И някои от вас са толкова невинни, че приемат за скъпоценни камъни предлаганите им фалшификати, които външно блестят, но нямат никаква вътрешна ценност.

Но онези от вас, които са имали възможност да почувстват вкуса на Истината, чели са нашите Учения, а после изведнъж са почувствали потребност да потърсят още някъде нещо, ето те поемат върху себе си кармата от погрешния избор и неправилното използване на Божествената енергия. И като правило, в този случай ви ръководи вашето его. Вие изпитвате неудовлетворение само защото не желаете да се разделите с онази част от вас, която ви внушава: „Има много пътища. Не си струва да се затвориш само в един. Всички пътища водят към Бог”.

Но това е много широко разпространено във вашето време заблуждение. Защото има пътища, които водят към Бога, а има и пътища, които отвеждат от Бога.

И аз ще ви дам правилен ориентир как да не се отклоните от вашия Път.

Вие трябва да осъзнаете какво ви движи, когато желаете да потърсите някакво ново модно учение. Какъв е вашия мотив? Като правило вашето его ви нашепва, че не трябва да се зацикляте само в едно нещо, няма нищо ново в тези диктовки, които Владиците дават чрез своя посланик.

И действително нашите диктовки не съдържат нищо ново. Давали сме това Учение чрез много наши посланици в продължение на много хиляди години. И ако бяхте усвоили това Учение поне на 10 процента, никога не бихте го заменили с онзи фалшив блясък, който ви предлагат под формата на наши учения.

Търсете причината за отклоняването ви от Пътя във вас самите. Само вие самите правите избор и вземате решение. За съжаление ние не можем да ви принудим да следвате Пътя, който ние сочим. Вие имате право на избор, и свободна воля, от която сте в правото си да се ръководите при изборите, които правите на физически план.

Но времето за вашия избор има граници. И ако не се научавате на нищо, и въплъщение след въплъщение продължавате да вървите по юлара на своето его вместо да се разделите с него, вие получавате много рязко предупреждение за неправилния си избор. Но когато настоявате на своето и продължавате, пуснали му края, със затворени очи да вървите по своя път, вас ви оставят на мира.

И само намесата на вашите застъпници, с които сте били заедно не едно въплъщение, може да ви помогне. Но по-често вас ви оставят на мира и вие сте принудени да прахосате в илюзии дълги въплъщения, докато еволюцията не постави кръст на вашия жизнен поток и вие не бъдете признати за ненужен баласт. Бог се избавя от мъртвите и болните клетки. Ако здравият организъм не се избавя от раковите клетки, които мислят само за себе си, тогава целият организъм може да се разболее.

Затова ние идваме и с удивително упорство ви предупреждаваме отново и отново грижливо да обмисляте всички стъпки, които предприемате в живота си.

Хората, които никога не са чували за нашето Учение и никога не са посещавали нашите учебни класове, носят бремето на неправилно избрания път.

Но онези, които веднъж са взели решение да посветят своето въплъщение за служене на Братството и не са изпълнили задължения си, се смятат за предатели и тяхната карма е толкова тежка, колкото не е тежка дори кармата на престъпниците и убийците.

Аз дойдох днес с това послание. Възможно е да съм развалил настроението на някого. Но аз бях задължен да ви дам този шанс да обмислите всичко и измествайки своето его да вземете премерено решение от позицията на Божествения разум във вас.

Аз ще се радвам да протегна ръка за помощ на онези от вас, които ме помолят за това и се обърнат към мен в минути на тежки размишления над съдбата си.

АЗ СЪМ Майтрейя.

Източник: http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict6/21maitreia090107.html

P.s. Ще моля всички, които ще прочетат това послание да го възприемат като подтик за размисъл над настоящия си жизнен път и оценка на собствените си вътрешни ориентири.. не като заплаха, не като опит за създаване на страх в четящите.. въобще по един релаксиран начин.. без напрежение, без нищо негативно.. Благодаря.

Любовта е моята религия и вяра.. и Пътят към Истината за Живота безконечен вътре във всички човешки сърца.. Слънце и Хармония по Пътя напред и нагоре..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

За текущата ситуция на Земята

Гаутама Буда,

7 март 2007 год.

АЗ СЪМ Гаутама Буда, спешно дошъл при вас днес, за да дам важно послание, което се отнася за текущата ситуация на планетата Земя.

Както винаги онези от вас, които четат нашите послания са хората с най-голяма готовност за конкретни действия. Затова аз идвам при вас в този ден, за да изясня ситуацията и да се обърна към вас за помощ. Вашата родна планета се нуждае от помощта ви сега. Не от помощта, която оказвате с ежедневните си молитви, а от помощ, в която трябва да участвате вие всички. Защото ситуацията е много напрегната и поредица от земетресения може да стане причина за големи разрушения и да доведе до много човешки жертви. Затова аз идвам като Владика, който е отговорен за положението на Земята и за баланса на енергиите на планетата Земя.

Никой друг Владика не може да се обърне към вас в тази ситуация.

Аз ви моля за помощ, която можете да окажете всички вие, които четете това мое послание.

В момента, в който прочетете моят призив за помощ, без да се бавите произнесете в сърцето си или на глас следния призив:

О, Земя, аз зная, че ти е тежко, аз зная, че ти се нуждаеш от моята помощ в този ден. Аз моля моето Висше Аз, в името на АЗ СЪМ ТОВА КОЕТО АЗ СЪМ, да отдаде Божествената енергия, която постъпва в моя храм днес, за стабилизиране на положението на Земята

Хилядите от вас, които са готови на подобна жертва ще могат мигновено да изменят ситуацията на планетата Земя.

Аз ви препоръчвам да отправяте този призив в моменти на всякакви катаклизми и стихийни бедствия, свързани с планетата Земя.

А сега бих искал, използвайки случая, да дам още малко информация, която се отнася за затъмнението на 19 март 2007 год., слънчевото затъмнение. Слънцето символизира Божествения разум и всяко слънчево затъмнение, когато то се случва, се явява допълнително натоварване за вашите фини тела. Когато има слънчево затъмнение, аз ви препоръчвам няколко дни преди него и няколко дни след него, да се наблюдавате внимателно и внимателно да подреждате деня си. Почивайте повече и спете повече. И, разбира се, старайте се да бъдете в хармония.

Несъвършените енергии, които присъстват във вашите нисши тела ще се активизират и може да се намирате в не съвсем комфортни състояния. За някои това ще е безпричинна раздразнителност, дисхармония, а други просто могат да изпаднат в депресия или да извършат неконтролирани постъпки. Особено опасни са слънчевите затъмнения за психически неуравновесените хора и хората, които страдат от психически заболявания. Затова се погрижете за душевния комфорт на вашите близки роднини. Постарайте се да ги опазите от всякакви отрицателни и негативни състояния.

Ще бъде много полезно да се правят медитации и молитвени практики, насочени към хармония, покой, Любов.

Аз дойдох, за да ви предупредя за неблагоприятното течение на енергиите на повърхността на Земята. Аз дойдох да ви уверя, че всичко е по вашите сили и вие можете да хармонизирате ситуацията на планетата със свои собствени сили, дори без да прибягвате до помощта на Възнесените Учители.

Необходимо ви е само да си представите, че дарената ви от Бога енергия може по ваше желание да бъде насочена към хармонизиране на ситуацията на планетата и за предотвратяване на всякакви стихийни бедствия.

Стихията не е сляпа. Стихията излиза от равновесно състояние под въздействието на вашите мисли и чувства, ако те не са хармонични. Точно по същия начин стихията може да влезе в равновесно състояние, ако прилагате усилия да хармонизирате себе си и хората около вас.

Следете за това вашите мисли и чувства да остават в спокойно, равновесно състояние не само през днешния ден, но и, като минимум, до края на този месец.

Ние зорко следим ситуацията на планетата и оказваме цялата необходима помощ. Но днес аз се обръщам към вас за помощ, за да почуствате нашето рамо редом да вас и за да можем да се опираме на вас в ситуациите, когато планетата е застрашена от катаклизъм.

Аз се радвам, че днешната наша среща се състоя и че успях да доведа до вашето външно съзнание толкова важна и необходима информация.

АЗ СЪМ Гаутама Буда, с Любов и надежда във вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, приятели!

Не много отдавна ме попитаха дали определен тип музика би добавила ефект към молитвените/медитативни практики, част от които са описани в sirius1-сайта.. В отговор на едно мое обещание тогава, позволете ми да публикувам няколко (според мен) прекрасни албумчета с музика (немалко подходяща музика вече е публикувана в различни раздели на форума), която би могла да бъде от полза в (пре) откриването на нови сили, импулс и вдъхновение по Пътя.. :ph34r:

Huan Tung Sun - Tibetan Incantations

Публикувано изображение

| mp3 | 320 kbps | 170 mb |

01. Om Mani Padme Hum - 24:01

02. Mantra Of Avalokiteshvara - 23:55

03. Om Mani Padme Hum (Alternate Version) - 26:29

http://lix.in/5291b0

http://lix.in/32daca

pass: kiwi

Zhang Dawei - eMAo

Публикувано изображение

| MP3 256 Kbps | Incl. Covers | 129 MB |

1 Shangba-la sample mp3

2 Khailas sample mp3

3 Snow Lion

4 Pahchu sample mp3

5 eMao sample mp3

6 God Descending

7 Plateau Wanderer

8 Invocation Chanting sample mp3

9 Pahchu(Tibetan version) sample mp3

10 Yang A

11 Yang B

http://lix.in/991d2a

http://lix.in/bb0b1a

Благодаря на Ира за този прекрасен подарък и възможността музиката от този албум да бъде споделена с всички! :yanim:

Zhang Dawei - eMAo

Публикувано изображение

| MP3 224 Kbps | Incl. Covers | 113 MB |

1 Shangba-la sample mp3

2 Khailas sample mp3

3 Snow Lion

4 Pahchu sample mp3

5 eMao sample mp3

6 God Descending

7 Plateau Wanderer

8 Invocation Chanting sample mp3

9 Pahchu(Tibetan version) sample mp3

10 Yang A

11 Yang B

http://lix.in/bc44e2

http://lix.in/b7fae6

Повечко за eMAo - проекта (и различията в отделните варианти на албума) може да прочетете от тук:

http://www.emaomusic.com/eng/index.htm

Devakant - Mystic

Публикувано изображение

| MP3 192 Kbps | Incl. Covers | 81 MB |

01. Mystic

02. Touching

03. Takeda

04. Kurukulla

05. In Your Eyes.. The Face of God

06. Love Theme

07. Mystic 2.. All Beings Are Buddhas

http://lix.in/0c5cc3

Magna Canta - Deep Spirits

Публикувано изображение

| MP3 256 Kbps | Incl. Covers | 85 MB |

01. Aethera Et Terra

02. Silentium

03. Agnus Dei

04. Gregoria

05. Hymn

06. Offizium

07. Recordare

08. Cantandus

09. Spiritus Sanctus

10. Sancta Maria

http://lix.in/5dbfb5

pass: 7002

Благодаря на Фибер от dumpz and nemo за споделената радост от тази музика! :)

За всички, преоткрили Извора непресъхващ на малките чудеса..

За всички онези, които дишат Слънце и даряват (безкористно, безусловно) от Светлината Му (приютили я налюбовизирано в своите сърца).. неръкотворен, огнедишащ в Кундалини тайнство..

-= Нека Земята и рода човешки да добруват! =-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Днес, търсейки нещо друго из интернет , попаднах на тази тема във форума и бях заинтригувана. От доста години чета Агни Йога, преди време открих сайта на Татяна Микушина и се зачетох в Диктовките на Владиците. Според мен и при двата вида послания има много общи неща - както прочетох в едно от мненията, може би Диктовките се явяват своебразно продължение на Живата Етика предадена от Елена Рьорих.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Татяна Николаевна Микушина

ДОБРОТО И ЗЛОТО

Личен прочит на „Тайната Доктрина“ от Е. П. Блаватска

Превод: Румяна Илиева

Книгата е създадена под ръководството на Владиците на Мъдростта, известни под имената Санат Кумара, Гаутама Буда, Господ Майтрейя, Иисус Христос, Ел Мория.

Целта на тази книга е да разясни знанията предадени от Владиците чрез Е. П. Блаватска през XIX век.. Книгата има подзаглавие "Личен прочит на "Тайната Доктрина" от Е.П.Блаватска".

Книгата ще може да прочетете на адрес:

http://www.sirius1-bg.net/sirius/goodevil/index.htm

-= В здраве и добротолюбие все напред и нагоре в единение с Живота безконечен на Космичната Любов... =-

За всички, преоткрили Извора непресъхващ на малките чудеса..

За всички, които пият Слънце и даряват от Светлината Му (приютили я налюбовизирано в своите сърца).. неръкотворен, огнедишащ в Кундалини тайнство..

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове