Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

СЕМИНАРЪТ под наслов "БОЖЕСТВЕНАТА ЛЮБОВ В ДЕЙСТВИЕ" се провежда за всички хора,които осъзнават и приемат Учението нa Възнесените Владици от Великото Бяло Братство. Това Учение се предава чрез посланик Татяна Микушина и е достъпно за нас благодарение на създателите на българския сайт "Sirius1-bg.net",които полагат огромен труд , всеотдайност и усилия ,за да може и България да получи Светлината и Любовта ,които заслужава. Татяна Микушина в момента,както знаем , строи своя зимен дом.Тя с голяма радост подкрепя нашите действия във физическия план. Ето част от нейното писмо по повод на нашата покана да присъства на Семинара: "...Я искренне надеюсь,что ваши горячие сердца смогут примагнитить присуствие Владык на ваш семинар..." Темите на Семинара са: 1.Закон за Кармата и Възмездието. 2.Очистване на Кармата ,разрушаване на илюзиите. 3.Любовта-основен Закон за проявление на Божествената реалност в материята. Основна цел на Семинара е как да прилагаме Божественото учение в живота си ,за да можем да си спомним и реализираме своя договор, да споделим и обединим своя опит. Семинарът ще се проведе на 22,23 и 24.09.2007г. на Старозагорските минерални бани.Желателно е пристигането и настаняването да бъдат на 21.09.07.-петък вечерта. За справки ,информация и заявки за участие: GSM:0886/363640 и 0897 / 66 54 20 Тел: 042/690871 и 042/631288 сл.15ч. E mail:[email protected] Цена на Семинара:100лв. Срок за записване:17.09.2007г. Организатори: Сдружение "В хармония с природата" от гр.Ст.Загора www.inharmony.hit.bg и съмишленици от София,Варна,Ямбол,Асеновград и др.градове. ЛЮБОВ, ХАРМОНИЯ и МИР!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 212
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Как ви е интересно да си разправяте един на друг такива свободни съчинения не знам...Много бих искал в този раздел хората да говорят за своята опитност,за нещата,които вече са преживели и са познали..

От както съществувам съм постоянно включен към някой от тях, вашите учители ли как ги наричате, астрални разуми и тем подобни глупаци. постоянно включени са само хора с душевни страдания

Ми да де, ти сам го казваш - личен контакт, не божествен. Огледалната сфера е пренаселена и гладна. За мен податливите са болни неизлечимо (не в смисъла в който би разбрал "болни"), те са "храна" прос

За какво са нужни нови мъгляви "диктовки" и призиви, след като вече са известни на света основните закони на изкуствено разделените материя и съзнание, както и на Йерархията на духовете, дадени по линия на действителните Посланици на Великите Учители, чиито главни представители са широко известни на притежаващите "очи и уши"? Самозвани лъжеучители, контактьори, медиуми и пр. винаги е имало, но не те са давали нужната на света информация за Отвъдния(Тънкия) свят, защото не им е била дадена на тях. Не религия и мистика, а научно обоснована информация за Духовния свят е нужна на обществото и тази информация съществува, но не е тази, която се изнася тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

-= За всички вас, възлюбени.. с много нежна Любов.. =-

Lisa Lynne and George Tortorelli - Love and Peace (2007)

Публикувано изображение

Lisa Lynne collaborates with flutist George Tortorelli on this magical album.
The Celtic harp and the bamboo flute are two of the worlds most ancient and heart-warming instruments. This album captures the magic and mystery of their live performances. Indulge in the relaxing and tranquil ambiance invoked by this beautiful album.. Franco's style has never been more graceful. It is unlikely that this duo intended to create this kind of healing music... ~ Jim Brenholts

Публикувано изображение

Великий Призыв

Из точки Света, что в Уме Бога,
Пусть Свет струится в умы людей.
Да сойдет Свет на Землю.

Из точки Любви, что в Сердце Бога,
Пусть Любовь струится в сердца людей.
Да вернется Христос на Землю.

Из Центра, где Воля Бога известна,
Пусть Цель направляет малые воли людей -
Цель, зная которую, служат Учителя.

Из центра, что мы называем родом человеческим,
Пусть План Любви и Света осуществится,
И запечатана будет дверь, за которой зло.

Да восстановят Свет, Любовь и Могущество -
План на Земле.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ВЕЛИКИЯТ ПРИЗИВ

От извора на Светлината в Ума на Бога
Нека светлина струи в умовете на хората.
Нека Светлината слезе на Земята.

От извора на Любовта в Сърцето на Бога
Нека любов струи в сърцата на хората.
Нека Христос се завърне на Земята.

От центъра, където е позната Волята на Бога,
Нека цел ръководи малките човешки воли.
Целта, която Учителите знаят и на която служат.

От центъра, който наричаме човешки род,
Нека се осъществи Планът
на Светлината и Любовта.
И нека той запечата вратата,
зад която обитава злото.

Нека Светлината, Любовта и Силата
възстановят Плана на Земята.

ОМ * ОМ * ОМ *

Публикувано изображение

Tracklist:

1. Invocation
2. Winds Of Peace
3. Mysterium
4. Angel Of Mercy
5. The Journey
6. Windrise
7. Flowers In the Wind
8. The Farthest Shore
9. Serenity Road
10. The Dawn
11. Once Upon a Time
12. First Light

listen to samples

mp3 @ 320 Kbps and lossless:

Изтегляне на текстови файл, съдържащ download - линковете за музиката

pass: Shambhala

Lisa Lynne - Hopes and Dreams (2003)

Публикувано изображение

Hopes & Dreams is an exquisite musical odyssey. Lisa's Celtic harp is in its finest form on this heartwarming collection of all new, original music. Lisa Lynne is the musician - in - residence at City of Hope National Medical Center, where she created this music during her intimate interactions with people on their healing and spiritual journeys. Celtic harp, enhanced with world flutes and an assortment of rich acoustic instruments, creates an otherworldly experience.. a nourishment for the soul... ~ newearthrecords.com

Tracklist:

1. Earth & Sky (with George Tortorelli)
2. Living In Love (with George Tortorelli)
3. Dreamdance (with George Tortorelli)
4. Circle The Sun (with George Tortorelli)
5. Bamboo Morning (with George Tortorelli)
6. Solioquy (with George Tortorelli)
7. Sea March (with George Tortorelli)
8. Home (with George Tortorelli)
9. Interlude (with George Tortorelli)
10. Natural World (with George Tortorelli)

listen to samples

Публикувано изображение

mp3 @ 320 Kbps:

part 1 | part 2

ape:

part 1 | part 2 | part 3

pass: Shambhala

За всички, преоткрили Извора непресъхващ на малките чудеса..
За всички онези, които дишат Слънце и даряват (безкористно, безусловно) от Светлината Му (приютили я налюбовизирано в своите сърца).. неръкотворен, огнедишащ в Кундалини тайнство.. Обичайте се!

Публикувано изображение

-= Разпалван от чистите служители на Любовта - нека Пламъкът не гасне!.. =-

-= Нека Земята и рода човешки да добруват (и всички жизнепотоци бъдат щастливи)!... =-

Публикувано изображение Редактирано от -=The Betaversion=- (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Приятели,

Започна нов цикъл от диктовки. Преведени може да ги намерите тук:

http://sirius1-bg.net/sirius/index.php?opt...3&Itemid=84

Аз намирам в тях отговор на много от въпросите задавани в този форум.

Необходимо е само желание да се търси истината и непредубеденост.

Светлина и любов в сърцата по празниците и след това!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,

Започна нов цикъл от диктовки. Преведени може да ги намерите тук:

http://sirius1-bg.net/sirius/index.php?opt...3&Itemid=84

Аз намирам в тях отговор на много от въпросите задавани в този форум.

Необходимо е само желание да се търси истината и непредубеденост.

Светлина и любов в сърцата по празниците и след това!

ican, прости ми невежеството, но моля те, посочи ми един или няколко въпроса, които са задавани в този форум

и на които да има отговор в тези ПОСЛАНИЯ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ican, прости ми невежеството, но моля те, посочи ми един или няколко въпроса, които са задавани в този форум

и на които да има отговор в тези ПОСЛАНИЯ

Ше се опитам да отговоря на въпроса на salim, като изброя само няколко такива въпроса, чийто отговори съм намерил в диктовките:

• Какво е илюзията
  • Какво сме ние хората
  • Има ли Бог
  • Има ли извънземни
Само не очаквай от мен да преразказвам отговорите, защото тези диктовки не могат да се преразказват, те трябва да се прочетат. Не съм срещал досега източник като този.

Много от нас в един момент са разбрали, че нещо в това което ни учат нашите родители за света около нас куца, че голяма част от истината за това как е устроена тази вселена остава скрита за нас хората.

Много от членовете на този форум търсят активно истината, мислят ден и нощ над едни и същи въпроси, научават нещо ново, обмислят го с месеци, споделят го с други хора, които си задават същите въпроси. При мен е така, затова съм тук и чета написаното от вас или представям своето мнение.

И това е хубаво и полезно, защото всеки от нас е разбрал едни отговори на вселената, но му убягват други. Ние взаимно си помагаме в преоткриването на истината за това как стоят нещата.

И това се случва сега. Не случайно се раждат виолетови и кристални деца. Не случайно има толкоз много млади хора, които са склонни да не вървят по утъпкани пътеки в духовната сфера. Между другото диктовките ми помогнаха да разбера и с какво сегашния момент е уникален в човешката история.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше се опитам да отговоря на въпроса на salim, като изброя само няколко такива въпроса, чийто отговори съм намерил в диктовките:

• Какво е илюзията
  • Какво сме ние хората
  • Има ли Бог
  • Има ли извънземни

това са важни въпроси, да

На тях може да бъде даден отговор от всеки, който е прочел няколко книги на духовна тематика.

Примерно на въпроса "има ли Бог" няколко милиарда души на тази планета биха дали отговор ДА, без да се замислят дори. Защо е необходимо да се четат някакви послания, от някаква жена, която твърди че чува гласовете на Дева Мария, Христос, Мория и кой ли още не.

Дори начинаещ лингвист може да определи, че всички послания макар и на различни учители имат един стил. Всички, незнайно защо говорят с едни и съши думи и по един и същи начин. Вгледай се и ще видиш, че и Санат Кумара и майка Мария и Мория и Господ Сурия и Възлюбеният Сен Жермен, започват изреченията си по един и същи начин - с думите "Аз дойдох". И всички говорят все: "Аз... Аз... Аз... Аз...Аз..."

И ако не четеш имената в началото на посланията, изобщо не можеш да различиш кой говори.

Което според моето скромно мнение говори за факта, че тези "послания" идват от един човек (дух), който говори от името на различни Учители.

Редактирано от salim (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това са важни въпроси, да

На тях може да бъде даден отговор от всеки, който е прочел няколко книги на духовна тематика.

Примерно на въпроса "има ли Бог" няколко милиарда души на тази планета биха дали отговор ДА, без да се замислят дори. Защо е необходимо да се четат някакви послания, от някаква жена, която твърди че чува гласовете на Дева Мария, Христос, Мория и кой ли още не.

Дори начинаещ лингвист може да определи, че всички послания макар и на различни учители имат един стил. Всички, незнайно защо говорят с едни и съши думи и по един и същи начин. Вгледай се и ще видиш, че и Санат Кумара и майка Мария и Мория и Господ Сурия и Възлюбеният Сен Жермен, започват изреченията си по един и същи начин - с думите "Аз дойдох". И всички говорят все: "Аз... Аз... Аз... Аз...Аз..."

И ако не четеш имената в началото на посланията, изобщо не можеш да различиш кой говори.

Което според моето скромно мнение говори за факта, че тези "послания" идват от един човек (дух), който говори от името на различни Учители.

Прочитайки по внимателно диктовките може да установиш,че те се дават през призмата на човек живеещ тук и сега.Диктовките не минават само през Татяна Микушина,има и хора в България,които приемат диктовки.Човек ,когато търси ,намира.

Ако погледнеш една мравка,която върви към мравуняка и я вдигнеш да я пренесеш до там, в момента, в който я пуснеш,тя не знае къде се намира и започва да се отдалечава от него,така и диктовките се дават без да ни смущават по пътя.

Дори в този си начин,не мисля ,че разбирам Диктовките в пълнотата им,понякога от чисто човешка гледна точка ,дори пренебрегвам,казаното там,само и само да ми бъде угодно на мен,но въпреки това знам,че живота ми не е вече същия.

Ако искаш да ти е по-сложно,вземи и чети Агни Йога или Тайната доктрина,която май,като гледам си попрелистил,съдейки от писанията ти във форума.Ние хората,за да повярваме в нещо, то трябва да е сложно и трудно разбираемо,трябва да се мъчим,е да света ни представлява Мъка,но всичко е толкова просто и това се вижда ясно в Диктовките.

Толкова ли е трудно да бъдем добри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам Татяна лично, а също и дъщеря и. Заедно контактуват. В момента са в Москва за празниците, иначе напоследък се подвизават във Варна. Кое ви кара да приемате безусловно думите им (ако е така)? Аз ви гарантирам, че са контактьори. Но с кого контактуват е друг въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам Татяна лично, а също и дъщеря и. Заедно контактуват. В момента са в Москва за празниците, иначе напоследък се подвизават във Варна.

Кое ви кара да приемате безусловно думите им (ако е така)? Аз ви гарантирам, че са контактьори. Но с кого контактуват е друг въпрос.

венци, ако имаш лични впечатления, моля те да ги споделиш.

Моето мнение се основава само на текста на тези 'послания'. Не знаех че г-жа Микушина е в България

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, доста се обърках, виждайки снимката и. Годинките едва ли са я променила чак толкова. Може би са различни Татяна Микушина, приемащи подобни диктовки. При всички положения няма и да споделям лични впечатления. Нямам голяма база, по-скоро тя би могла да сподели своите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ви гарантирам, че са контактьори. Но с кого контактуват е друг въпрос.

Важно е да има контакт,преди всичко,пък бил той и Full
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Доколкото знам Татяна Николаевна Микушина е родена в Омск и цял живот е живяла в Сибир.

В България бе миналата година за първи път в живота си. На 29.07.2006 имаше среща в София. Има филмче от тази среща, което в България засега не се разпространява.

Няма деца.

Нейна снимка има на руския сайт, както и на българския.

Примерно на въпроса "има ли Бог" няколко милиарда души на тази планета биха дали отговор ДА, без да се замислят дори.

salim, разликата в детайлите. Да, наистина няколко милиарда човешки същества вярват, че има Бог, но как го възприемат те.

Примерно бабите в моето село често казват Нямаш ли страх от Бога?.

Така аз израстнах с мисълта, че Бог ни наказва за нашите лоши постъпки. Нещо в мен се бунтуваше срещо това схващане, интуитивно знаех, че Бог ме обича. И понеже съвременното християнство и хората около мен не можеха да ми обяснят това противоречие, то потърсих истината във ведическото знание. Минах после през New Age, будизъм и други, за да преоткрия християнстово за себе си.

Но все пак доста време ми трябваше да надрастна посадения в мен страх от Бога и да го заменя с любов.

И тъй разликата е в детайлите. Ти самия много добре си разбрал, че Библията е яко редактирана. Много хора си задават въпроса това ли са истинските думи на Исус, какъв е бил той, Бог или такъв като нас, като теб и мен? Защото Църквата казва едно, пък аз чувствам друго. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тъй разликата е в детайлите. Ти самия много добре си разбрал, че Библията е яко редактирана. Много хора си задават въпроса това ли са истинските думи на Исус, какъв е бил той, Бог или такъв като нас, като теб и мен? Защото Църквата казва едно, пък аз чувствам друго. :)

За Библията има друга тема ще се радвам да се включиш. По скоро въпроса е дали в тези послания на Микушина са истинските думи на Исус?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро въпроса е дали в тези послания на Микушина са истинските думи на Исус?

salim, това е нещо, което всеки решава сам за себе си. И така е редно.

Има едно качество, което се нарича дар на различаването, в агни йога го наричат чувствознание. Не е разума, не са и чувствата, а е нещо друго.

Преди година се получи така че се запознах с Татяна Микушина. Бе напълно изненадващо за мен, не съм и мислел, че подобно нещо може да ми се случи. Просто тя бе в България и се оказа, че аз познавам човек, който познава човека поканил я тук.

Към това време вече бях започнал да усещам хората около мен, какво имам предвид, започнах когато съм до някого да изпитвам неговото душевно състояние. Ако той е тъжен, и мен обхваща тъга, ако е щастлив и на мен се предава това чувство. ВСИЧКИ ГО МОЖЕМ, но не му обръщаме внимание, защото така са ни възпитали.

Така се случи, че бях сред малцината, които изпращаха ТМ на летището ден след срещата в София. Тогава усетих нещо ново за мен. ТМ прегърна всеки от нас. Когато прегърна мен изпитах прекрасното усещане че съм обичан. Бе много силни и плътно усещане, нещо като вълна на блаженство, която ме удари в сърдечната чакра и в корема. Подобно нещо преди ми се бе случвало само по време на медитация и то рядко. Мисля, че в Индия го наричат блаженсво, поне на английски е bliss, мисля че се препокрива с християнското Божия благодат. Но до този момент не го бях усещал от друг човек.

Това трудно се описва с думи, то може само да се усети и евнтуално да се покаже на друг. Смятам, че това е безусловната Божия любов към всичко съществуващо. Нещо което ние сегашните хора рядко чувстваме, защото сме направили избора да се отделечим прекалено много от Бога като ниво на вибрации.

Преживяното бе толкова силно за мен, че същия следобяд разхождайки се в парка се чудех, как да променя живота си, така че отново да изпитам това чувство.

Няма нищо на този свят, което да може да се сравни с него.

В езотериката е добре известно, че истинността на посланието се определя от чистотата на канала - човека чрез когото се предава информацията.

Просто аз имах шанса да ми бъде показано, за което съм благодарен на небесата.

Хармоничен и светъл ден ви желая!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В езотериката е добре известно, че истинността на посланието се определя от чистотата на канала - човека чрез когото се предава информацията.

Просто аз имах шанса да ми бъде показано, за което съм благодарен на небесата.

Това което си преживял има стойност за теб. Има добри хора с чисти сърца във всяка религия и учение. Което не прави всички религии и учения истински.

И по най-чистия канал може да потече замърсена вода. Така е в живота.

Моето съмнение се поражда от факта, че учители и богове с различни имена говорят в тези послания по един и същи начин, и едно и също нещо, без да се казва нищо конкретно и значимо, което не може да се прочете в коя да е книжка на духовна тематика.

Разликата е, че казаното е гарнирано обилно с личното местоимение "АЗ"

Но това са мои разсъждения, не са налага да се приемат като истина от последна инстанция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето съмнение се поражда от факта, че учители и богове с различни имена говорят в тези послания по един и същи начин, и едно и също нещо, без да се казва нищо конкретно и значимо, което не може да се прочете в коя да е книжка на духовна тематика.

Разликата е, че казаното е гарнирано обилно с личното местоимение "АЗ"

salim, има една особеност, всяко изречение започващо с АЗ СЪМ е команда към вселената, така че не се учудвай, че всички започват с АЗ СЪМ. Едно от имената на Бога е АЗ СЪМ ТОВА КОЕТО СЪМ.

Винаги съществува ограничението на канала. Доколкото ми е известно на човека се подават мисли, а той ги облича в думи, при което ползва своя речников запас и донякъде понятиен апарат.

Отговорите на твойте въпроси и на други подобни се съдържат в самите диктовки.

Най-нормалното нещо е да се съмняваш, аз бях така дълго време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за какво говоря, пускам по долу последното 'послание', което този път идва от "Великият Божествен Управител", който и да е той. Обаче този управител и той говори като всички предходни, с Аз, Аз, Аз....

Иначе хубави думи, препоръки да се молят хората, да медитират, но да не загърбват и задълженията си в света, обаче нищо конкретно.

И разбира се, всички Богове на Небето и Учители живяли някога на Земята, се надпреварват да говорят на един човек, Микушина, която е наречена посланик. И при това, ето какво се казва:

"Аз дойдох за да ви кажа, че цялата енергия, или почти цялата енергия, която беше освободена от вас по време на медитацията на 23 число е насочена от Кармичното Ръководство за развиване на Божествената възможност свързана с нашия посланик. "

Цялата енергия от една медитация, проведена на 23-то число, е насочена от някакво Кармично ръководство за развиване на някаква Божествена възможност, която е свързана с Микушина. Какво ли значи това и защо Божествения управител го прави достояние на нас, хората които четат това послание?

Ето целия текст на посланието:

--------------------------------------

АЗ СЪМ Великият Божествен Управител дошъл при вас в този ден.

Аз дойдох при вас в края на годината, във времето, когато заседава Кармичното Ръководство. Възползвах се от тази възможност да се обърна към вас. Аз съм щастлив, че ние, най-после, след дълги обсъждания успяхме да съставим ясна картина на това, какво искаме да получим през следващата година. И ако сте търпеливи, с течение на времето ние ще можем да ви запознаем с нашите планове и задачи.

Но свърши времето когато само слушахте и четяхте нашите послания. Сега настъпи време за активни действия. На онези, които както досега имат желание да задоволяват любопитството си с четене на нашите послания, аз казвам, че нямаме нищо общо с вас.

Аз дойдох да пробудя вашите сърца и да ви насоча към осъществяване на конкретна работа на физически план.

Аз дойдох за да ви кажа, че цялата енергия, или почти цялата енергия, която беше освободена от вас по време на медитацията на 23 число е насочена от Кармичното Ръководство за развиване на Божествената възможност свързана с нашия посланик. Ние имаме намерение да пристъпим към конкретни стъпки на физически план. Ние имаме нужда от хора, които са готови да поддържат нашите начинания и да влязат с нас в сътрудничество.

Не става дума за това да образувате тълпа от зяпльовци, която може само да пречи на нашата работа. Всеки от вас трябва да бъде готов да изпълни работата, за която е дошъл в това въплъщение.

Съветвам ви в дните до края на годината и в първите дни на новата година да медитирате върху това, което сте способни да направите още сега. Аз ви моля да не се отклонявате в обсъждане на онова, което ви пречи в живота да изпълните един или друг план.

Вие трябва да съсредоточите своето внимание за изпълнение на конкретни действия на физически план и да започнете да ги осъществявате. Не глобални действия, а малки стъпки, но в правилната посока. Тогава, приближавайки се постепенно все по-близо и по-близо до осъществяване на Божествената задача на вашето въплъщение, ще получите нашата помощ и подкрепа.

Но имайте в предвид, че ако имате намерение да влачите и занапред своите стари навици и привързаности, тогава нищо няма да постигнете. Няма да можете да вървите в планината с раница пълна с ненужни вехтории. Оставете всички ненужни неща, навиците и оставете на Бог да се грижи за вас.

Но тук ви дебне друга опасност. Понякога толкова залагате на Бог и на Владиците, че забравяте и за своите семейства, и за поддържане в ред на дома си и на физическото си тяло.

Само пълната хармония и баланс между духовното и физическото с малък превес на духовните интереси са способни да произведат във физическия свят необходимия резултат.

Помнете, че след като достигнете необходимия вътрешен баланс, енергията ще може да тече през вашето същество и вие няма да успявате да свършите всички неща за деня, които трябва да свършите.

Съществува едно общоприето заблуждение във вашия свят. Вие смятате, че щом сте посветили живота си за изпълнение на задачите на Владиците, тогава Те са длъжни да мислят и за състоянието на вашето здраве, и за физическите ви потребности.

Не е нужно да прехвърляте своето бреме на гърба на Възнесените Владици. Вие имате свои трудности, ние имаме нашите трудности. Ние не ви заставяме да носите нашия товар, защото ако прехвърля върху вас дори част от него, вие няма да издържите и минута под тежестта на бремето, което нося за благото на еволюцията на планетата Земя.

Не се опитвайте да залагате нито на Възнесените Владици, нито на нашия посланик. Всеки трябва да носи своето бреме. Само немощните, болните, децата и старите хора имат нужда от неуморна грижа. Останалите трябва да се грижат за себе си и за своите близки.

Всеки здрав мъж е длъжен да издържа семейството си и да оказва помощ на нуждаещите се.

Не бъркайте духовния път и духовните достижения с достигането на състояние на безделничене.

Вашия свят не предполага постоянно състояние на безделие. Не можете безкрайно да стоите в медитация. Необходимо е да обезпечите себе си и всички хора, които зависят от вас с храна, дрехи, подслон и грижа.

Едва тогава можете да се занимавате със своите духовни практики и техники.

Но също така трябва да ви предпазя и от още една опасност, когато, оправдавайки се с постоянна грижа и заетост, забравяте да отделите на Бога и пет минути на ден. Няма да можете да вършите правилни действия на физически план, да приемате правилни решения, ако не поддържате своето съзнание съзвучно с Бога. Трябва да се стремите да бъдете постоянно в хубаво, добро разположение на духа, а за това е необходимо да използвате духовни практики, които са съзвучни с вашата душа.

Аз не мога да ви принудя да медитирате, ако сте свикнали да се молите. И не мога да ви принудя да се молите, ако са ви по-близки занятията с йога и медитация. Няма твърди препоръки.

За всички има жизнено пространство и възможности да изпълняват своята духовна работа.

Но има такива практики, които не водят душата ви към развитие, а обратно, вкарват я в клетка от догми и правила. Настъпи време да се пуснат на свобода душите на заблудените, които смятат, че служат на Бог, а се занимават със самоизтезаване и самобичуване.

Подобни практики нямат нищо общо с Божественото служене. Вие сте свободни хора и занимаването с духовни практики трябва да ви носи радост и удовлетворение.

Аз не оправдавам лежането върху печката и безделието, понякога се иска да си наложиш да станеш и да пристъпиш към молитва или да помогнеш на ближния, включително и на домашните си.

Но аз не ви препоръчам извънредни усилия и ежедневни занимания само с духовни практики. Нужен е разумен баланс, разумно ограничаване и разумни действия.

Сега бих искал на раздяла да ви препоръчам още една методика, която навярно знаете, но сте забравили. Бих искал да ви напомня за Светлината, която носите в себе си. Бих искал да ви напомня за Бога, който живее във вашето сърце.

Нужно е само да предоставите възможност на Бога във вас да се прояви.

Нека през Новата Година всички ваши действия на физически план да ръководи вашето Висше Аз, Бога във вас.

АЗ СЪМ Великият Божествен Управител, бях с вас в този ден.

-------------------

Ican, би ли ми разтълкувал кой е този Божествен управител, защо говори като всички останали, и какво всъщност иска да каже?

А и тук също какво има предвид:

Аз съм щастлив, че ние, най-после, след дълги обсъждания успяхме да съставим ясна картина на това, какво искаме да получим през следващата година. И ако сте търпеливи, с течение на времето ние ще можем да ви запознаем с нашите планове и задачи.

Значи, Божествения управител и Майка Мария, и Санат Кумара, и Исус, и Аз съм който Съм, и Мория, и Майтрея, и Буда, и Сен Жермен и Кутхуми, и останалите Владици са се били събрали и след дълги обсъждания успели да съставт ясна картина за това какво искат да получат през идната година. И ако ние, читателите сме търпеливи, ще ни запознаят с техните задачи и планове

Това описание прилича по-скоро на заседание на нашия парламент, не мислиш ли? И ако електората слушка и е търпелив, мъдрите политици ще благоволят да го запознаят с решенията които са взели

Редактирано от salim (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

,защо хората все нещо

подозират.Ако това е само призив за добро,какво

лошо има.

Честита Нова година!

smirena, пътя към ада е постлан с добри намерения, са казали хората.

Също така, като се лови риба, на добре подострена метална кукичка се слага сочен червей.

Не е необходимо някой да ми отправя послания да съм добър, за да стана добър. Това ми го е казала майка ми още като съм бил малък.

Светът не може да се оправи с призиви и диктовки. В случая въпроса е - какво се крие зад тези призиви и диктовки?

Не са лоши диктовките - да си изпълним работата, да медитираме, да се молим, всеки здрав мъж е длъжен да издържа семейството си...

Все хубави неща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте, искам да предложа на вашето внимание едно съобщение за предстоящ семинар.

СДРУЖЕНИЕ „В ХАРМОНИЯ С ПРИРОДАТА” ОРГАНИЗИРА

СЕМИНАР

„БОЖЕСТВЕНАТА ЛЮБОВ В ДЕЙСТВИЕ”-ВТОРА ЧАСТ

21, 22 И 23 МАРТ

НА СТАРОЗАГОРСКИ МИНЕРАЛНИ БАНИ

ОСНОВНИ ТЕМИ:

1. ЕДИННОТО УЧЕНИЕ

2. БОЖЕСТВЕНАТА ЛЮБОВ

3. ДЕЦАТА, НОСИТЕЛИ НА НОВОТО СЪЗНАНИЕ

4. ЕКОСЕЛИЩАТА

5. ”СЕДМАТА ПОСОКА”-ЖАНЕТ ОРФАНУ-ПРЕЗЕНТАЦИЯ

6. МИНЕРАЛИ И КРИСТАЛИ

7. НОВИ СВЕТЛИННИ ТЕХНОЛОГИИ

ЦЕНА ЗА УЧАСТИЕ-108лв.

/включва храна,нощувки и материали /

ЗАПИСВАНЕ НА ТЕЛЕФОНИ-042 671486; 042 631288;

0896 679516; 0885 786717; 0885 408020;

Mail: [email protected]

www.inharmony.hit.bg

КРАЕН СРОК ЗА ЗАПИСВАНЕ 17.03.08г

Нека Любовта топли сърцата ни, а Светлината огрява Пътя ни във Вечността!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата енергия от една медитация, проведена на 23-то число, е насочена от някакво Кармично ръководство за развиване на някаква Божествена възможност, която е свързана с Микушина. Какво ли значи това и защо....

Значи, Божествения управител и Майка Мария, и Санат Кумара, и Исус, и Аз съм който Съм, и Мория, и Майтрея, и Буда, и Сен Жермен и Кутхуми, и останалите Владици са се били събрали и след дълги обсъждания успели да съставт ясна картина за това какво искат да получат през идната година. И ако ние, читателите сме търпеливи, ще ни запознаят с техните задачи и планове

Това описание прилича по-скоро на заседание на нашия парламент, не мислиш ли? И ако електората слушка и е търпелив, мъдрите политици ще благоволят да го запознаят с решенията които са взели

Наистина финия план понякога прилича точно на нашата бюрокрация. Колкото и странно да ти изглежда, е така и много хора са го виждали това, я в откровение, я в сън, а в двете. Има йерархия и Висш порядък, които обаче нямат нищо общо с нашето понятие за ред и закони. Самата идея за бюрокрацията и свързаните с нея процедури е само... ами една мисъл-форма нужна на нашия мозък. Не мисля, че действията на Учителите се ограничават от тази форма, а тя е просто това, което за момента можем да смелим, или поне повечето от нас. Затова ни се подава като някакъв модел на общуване с нашия Божествен Дом, който сме позабравили. Няма никакви обвързващи разпоредби, когато става дума за План за новата година (обърни внимание на главната буква). Никое висше същество никога в своите решения не нарушава човешката свободна воля, макар и да има общи естествени процеси, на които ние всички подлежим, със или без свободна воля. Тоест Планът те засяга точно толкова, колкото искаш, но последствията от своя избор си ги носиш също. Медитацията на 23-то число не е свързана с Микушина, разбира се, нито пък е свързана само с Учителите в Кармичния борд. Досега не си спомням по време на тази медитация да съм мислила за Татяна или пък да съм имала предварителна идея за това как ще протече медитацията и с участието на кой от Учителите това ще стане. Това не е някакво задължение и рутина, а начин за съзнателна работа с финия план и за поемане на определени отговорности - за да помогнем на себе си и на Земята. Никой не те натиска да го правиш, ако не ти идва отвътре и никое просветлено същество не би те осъдило за твоя избор. Единствено след изтичане на определени космически срокове се задействат определени абсолютно неутрални и безпристрастни механизми на амортизация, в които един или друг може да си позамине. Но това пак е било негов избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина финия план понякога прилича точно на нашата бюрокрация. Колкото и странно да ти изглежда, е така и много хора са го виждали това, я в откровение, я в сън, а в двете...

Препоръчвам ти да прочетеш книгата-откровение "Урантия".

Там темата с космическата бюрокрация е развита във най-висша степен, може да ти допадне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да прочетеш книгата-откровение "Урантия".

Там темата с космическата бюрокрация е развита във най-висша степен, може да ти допадне

А не е ли по-добре да си следвам собствените откровения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване