Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, König написа:

Така, така, каква красота, чисто като качество и изпълнение, неподравено невежество и демонстрация на точно това което исках да предизвикам, истинската злоба истинска ненавист, отприщена от най дълбока същност. Особено съм горд че дамата свали толкова града, на фона на претенциите и правежите, това е истински шедьовър. Ако някога някои е останал евентуално заблуден от нея, че видите ли претенциите и са заслужени, сега може да е спокоен. Няма нищо което да ги заслужи. В случая съм много доволен, и е явно че съм успешен в "свалянето на маски" на подобни като тази дама. Просто толкова далеч от някакво качество, някакво умение с което да борави било в общуването или в отношенията, че реалната позиция и място на подобна е много ниско долу. А не там горе, където много и се иска. То затова и всичко и е само в форумите в витруала, мястото за разочаровани и провалени в и от реала. Така е, колкото по на високо хвърчиш, от толкова високо падаш. И знам боли, но чрез болката само се постига евентуално някакъв порив към подобрение. Което при нея много ме съмнява, прекалено твърди и утвърдени са и моделите на съществуване, защото въобще не е внимавала в момента когато ги изграждала. Много показен пример за който тук много трябва да са ми благидарни. Моля за нищо. Хахаха

Щом те топли толкова мисълта за някакъв мой, хипотетичен провал в реалността, няма да ти отнема тази мъничка радост и да ти противореча.  Това хем да си глупав, хем да си мъж…винаги едно от двете адски пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, така. Нещо гледам бързаш рано сутрин да се оправдаеш и оневиниш. Защо ли? Да не би да си гузна от нещо? Къде изчезна женския род? :no-no: 

Разбирам има защо. 

Нищо не ме топли, просто такива сигнали даваш. Кажи коя реализирана седи по цял ден и късно вечер по форумите и във витруала, да говори на мъже в женски род и да преглася на някъв Гаргамел, защото е останала тотално без аргументи и е станала жертва на собствените си слабости, елементарно предизвикани от уж за теб много глупав човек? Ами ако ти действително не си пропита от фрострация, ще ти е необходимо ли да правиш подобно нещо? Ясно разбрах че имаш някакви проблеми с мъжете, затова и сигурно не можеш да се приемеш с лесбийските ти наклонности, и от там вътрешните конфликти,  няма нищо лошо в това, приеми се каквато си не се бори с себе си. Но не се сърди че някой ти разпознава наклоностите и праволинейните реакции. Но те съветвам да заложиш на нещо по качествено, малко повече благородство, ще ти се отплати много повече от колкото издребняла ненавист и неприязън. 

За мен няма значение, женска или мъжки. По скоро кой как и с какви атрибути на ума борави. По това определям кой какво и как заслужава. И ти за жена просто много слабо се представяш, такива като теб има много, незадоволени, фрострирани и издребнели. Дано поне това си установила от последните събития за себе си. И целта ми не е да променям теб или които и да било, а да подтикна сам да се промени и да не изпада в такива слепи, водени от нагони или ненавист състояния. Разбираш ли драга ми форумна участничке. Не бъди толкова предубедена и сигурна в себе си, защото можеш и да бъркаш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, König написа:

Така, така. Нещо гледам бързаш рано сутрин да се оправдаеш и оневиниш. Защо ли? Да не би да си гузна от нещо? Къде изчезна женския род? :no-no: 

Разбирам има защо. 

Нищо не ме топли, просто такива сигнали даваш. Кажи коя реализирана седи по цял ден и късно вечер по форумите и във витруала, да говори на мъже в женски род и да преглася на някъв Гаргамел, защото е останала тотално без аргументи и е станала жертва на собствените си слабости, елементарно предизвикани от уж за теб много глупав човек? Ами ако ти действително не си пропита от фрострация, ще ти е необходимо ли да правиш подобно нещо? Ясно разбрах че имаш някакви проблеми с мъжете, затова и сигурно не можеш да се приемеш с лесбийските ти наклонности, и от там вътрешните конфликти,  няма нищо лошо в това, приеми се каквато си не се бори с себе си. Но не се сърди че някой ти разпознава наклоностите и праволинейните реакции. Но те съветвам да заложиш на нещо по качествено, малко повече благородство, ще ти се отплати много повече от колкото издребняла ненавист и неприязън. 

За мен няма значение, женска или мъжки. По скоро кой как и с какви атрибути на ума борави. По това определям кой какво и как заслужава. И ти за жена просто много слабо се представяш, такива като теб има много, незадоволени, фрострирани и издребнели. Дано поне това си установила от последните събития за себе си. И целта ми не е да променям теб или които и да било, а да подтикна сам да се промени и да не изпада в такива слепи, водени от нагони или ненавист състояния. Разбираш ли драга ми форумна участничке. Не бъди толкова предубедена и сигурна в себе си, защото можеш и да бъркаш. 

Колко много безсилен гняв на отхвърлено и бито от живота дете…Канализирайки го хипотетично към мен, защото аз не съм нищо друго освен тригър за неврозата ти, поне намираш отдушник, за да не се побъркаш окончателно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, 3,14 написа:

Колко много безсилен гняв на отхвърлено и бито от живота дете…Канализирайки го хипотетично към мен, защото аз не съм нищо друго освен тригър за неврозата ти, поне намираш отдушник, за да не се побъркаш окончателно. 

Частно, нямам представа за какво говориш. Но го отдавам на неврозата която съм ти предизвикал, не ми се сърди, направих го за твое добро. Но ще намаля интензитета, че ме искам ептем да изпушиш. Неделя е все пак, направи си един приятен ден. Остави форумите, направи нещо за себе си, просто се отпусни и така ще излекуваш, неврозата и неспокойствието. 

Редактирано от König (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, König написа:

Частно, нямам представа за какво говориш. Но го отдавам на неврозата която съм ти предизвикал, не ми се сърди, направих го за твое добро. Но ще намаля интензитета, че ме искам ептем да изпушиш. Неделя е все пак, направи си един приятен ден. Остави форумите, направи нещата себе си, просто се отпусни и така ще излекуваш, неврозата и неспокойствието. 

Има лек, но трябва да имаш осъзнаване и за болестта, за да потърсиш специализирана помощ. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, 3,14 написа:

Има лек, но трябва да имаш осъзнаване и за болестта, за да потърсиш специализирана помощ. Успех!

Ако имам нужда ще ти де обадя да ме диагностицираш. До тогава се погрижи за твоето разстройство. Много си лесна, няма да ти е трудно. 

FB_IMG_1481284492273.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Shiniasu написа:

the_old_man__s_masquerade_by_aibezt.jpg

Шиниасу, супер картина. Извинявай бях се увлякъл по колежката и съм я пропуснал. Бих си я сложил на много видно място в дома си, и с часове да я съзерцавам. Толкова е символична и изразителна. 

Кажи нещо за художника, автора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, König написа:

Шиниасу, супер картина. Извинявай бях се увлякъл по колежката и съм я пропуснал. Бих си я сложил на много видно място в дома си, и с часове да я съзерцавам. Толкова е символична и изразителна. 

Кажи нещо за художника, автора. 

Нищо не знам за автора. Намерих я в нета. Предполагам, че е рисувано на компютър. Името на картината е The Old Man's Masquerade.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Shiniasu написа:

Нищо не знам за автора. Намерих я в нета. Предполагам, че е рисувано на компютър. Името на картината е The Old Man's Masquerade.

Да ти кажа прилича ми на рисувана от художника картина. И определено е с интересно значение. И особено "The Old Man's" послание което говори за евентуално от възраст натрупани "Masquerade".  

И като се свърже с контекста на случващото се наоколо, много актуална. :) 

Аз харесвам тази за съзерцаване, просто така. Въпреки че е плашеща за повечето, но за мен не, напротив. 

FB_IMG_1475510520698.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дигитална е - артистистичния псевдоним на автора е написан долу вдясно (aibezt), тайландец, не знам как се транслитерира името му Yodyuth Chaisuwan, явно се занимава с манга . Пак там един от сайтовете, в които се представя официално - има и този ->

http://aibezt.wix.com/aibez#!gallery

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

Дигитална е - артистистичния псевдоним на автора е написан долу вдясно (aibezt), тайландец, не знам как се транслитерира името му Yodyuth Chaisuwan, явно се занимава с манга . Пак там един от сайтовете, в които се представя официално - има и този ->

http://aibezt.wix.com/aibez#!gallery

Ясно, видях че има линк на самата снимка, но съм на мобилния и не ми се ровише из нета. Затова и питах Шиниасу, помислих че той има инфо и нещо в предвид. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, König написа:

Много си лесна, няма да ти е трудно. 

Цял живот да търпиш себе си… наистина твойта не е лесна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, 3,14 написа:

Цял живот да търпиш себе си… наистина твойта не е лесна.

Ами ти себе си, няма ли да трябва да търпиш? Взе да ми ставаш интересна, кажи само кви са тия напъни? Какво на кого се опитваш да докажеш? Явно яката съм те засегнал, мира не ти дава, и явно много точно май съм те преценил? Поне смени тона, женския род, пак е някакъв напредък. 

Съветвам те да спреш с тия филми дето сама си разиграваш и изживяваш като главна действащата актриса. Такава излагация е последната ти изява тук че чак мен ме хваща срам за теб. Какви ли преоми не използва, от къде ли не се опита. Всички козове си изигра, и пак нищо. Фрострацията, не те оставя на мира, заслепява те, и те прави зомби. Нали си много велика, нали знаеш толкова много, защо се оставяш да те обладава негативните емоции? 

Дори аз мога да ти кажа защо, ама стига ти толкова за сега. Дори и аз имам някакво състрадание, и ще оставя да дишаш. 

Но не забравяй, колкото повече мърдаш, толкова по навътре ти влиза. :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, König написа:

Взе да ми ставаш интересна

С този си постинг,вероятно, ми казваш нещо изключително мъдро и само неправилните нагласи в съзнанието ми са ми попречили да те разбера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, 3,14 написа:

С този си постинг,вероятно, ми казваш нещо изключително мъдро и само неправилните нагласи в съзнанието ми са ми попречили да те разбера.

Проста и елемтарна житейска мъдрост. Виждам че държиш да си героинята в собствения си филм. Не ми дреме за нагласите ти, ти сама си отговорна за това, аз само ти реагирам на тях и ти ги предизвиквам да се видиш сама. Но много вече досадно и тегаво стана, както ти казах отегчаваш много бързо. Със сигурност доста често го правиш и на вън, затова скучаеш и се занимаваш с такива глупости по форумите. Достатъчно окупирах темата с теб. Стига ти толкова. Давам то свободно, остави, имаш желание. хахаха и това със сигурност не знаеш какво е. Не е фатално, все пак трябва да живееш със себе си цял живот. Кофти. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кака Мохини е героиня да! Яла е попарка от мен, от теб, Саунда и даже от Шу! Ма тя ненаситна братче. И сексуално е много изгладняла ма с приказки не се начесва крастата.:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Шуная аз не съм чакалня!!! Уважавай другите за да те уважават и теб! Нема ко да ми се надуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аве Шуная аз не съм чакалня!!! Уважавай другите за да те уважават и теб! Нема ко да ми се надуваш.

Ти си куку:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българска му работа! Всеки си знае неговото и е инат. Никой няма да те попита а защо мислиш така.Меля си защитната реакция.

Или изобщо не ти обръщат внимание! Пълна деструкция! Какво състрадание и любов ще получа от българи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Кьонинг е баси якия пич ! :clown:

Почна я Мохинита отдалече - обиди , заигравки , картинки , сугестия , диагнозки ..

Накрая и гадже ше я направи :)

Мен що не ме сугестира некой така бе :(

И аз искам некой будист с натрупана Тантра - практика ..сексуална  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, König написа:

Проста и елемтарна житейска мъдрост. Виждам че държиш да си героинята в собствения си филм. Не ми дреме за нагласите ти, ти сама си отговорна за това, аз само ти реагирам на тях и ти ги предизвиквам да се видиш сама. Но много вече досадно и тегаво стана, както ти казах отегчаваш много бързо. Със сигурност доста често го правиш и на вън, затова скучаеш и се занимаваш с такива глупости по форумите. Достатъчно окупирах темата с теб. Стига ти толкова. Давам то свободно, остави, имаш желание. хахаха и това със сигурност не знаеш какво е. Не е фатално, все пак трябва да живееш със себе си цял живот. Кофти. :D

Любов ли бе да го опишеш! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, 3,14 написа:

Любов ли бе да го опишеш! :D

Ако я разровиш, ще мирише. :D

И не да "го", а "я" опишеш. Затъпяла ли си от тоя виртуал. :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.