Премини към съдържанието
kalansuv

Офицерите в ДС - от БКП, със "селски произход", не знаят езици, високо платени

Препоръчан отговор

И искат да се закрие Комисията за досиетата?
Всичко бе, пр*окл*етн*иц*и, всичко трябва да излезе наяве и от тия нито един да не остане на работа, само по кофите да ги виждаме!!!
За да си простак и доносник у нас се е плащало скъпо за сметка на данъкоплатеца.
А после защо се чудим, че при Тато /кървав диктатор/ е било по-добре.

safe_image.php?d=AQDkM2Xe5r7ctala&w=476&
Няма никаква изненада, че щатната численост на Държавна сигурност показва тенденция към непрекъснато увеличаване през годините.…
dnevnik.bg
Няма изненади - след 1989 държавата остана в ръцете на кадрите на ДС, които все още са реалните й "собственици" и като знаем какво направиха не само с икономиката, но и с образованието и здравеопазването например, е ясно с какъв ценз, култура и "морални ценности" са били тези хора. Полуграмотни, полуобразовани, алчни и ндъхани селяндури или в най-добрия случай новоизлюпени притежатели на софийско гражданство.
Какво е влиянието на Държавна сигурност върху обществото в годините на Студената война и след това и на кого служи тя? Доколко професионалните биографии на водещите офицери от системата доказват твърденията, че те са били пазители на националната сигурност? Това са въпроси, на които отговаря изследването "Държавна сигурност – предимство по наследство" (издателство "Сиела") на Момчил Методиев и Мария Дерменджиева. Книгата е част от поредицата "Минало несвършено" на Института за изследване на близкото минало.
Когато управляваха каскетите(те още управляват де)беше задължително да си от работническо селски произход иначе си враг на народа."Разсипаха България от 1945-1989 направиха си преврата,направиха си опозиция и си управляват и до ден днешен.
Нормално. Ма*ло*ум*ни, но верни на Партията. Скъпо платени и с кухи кратуни. БКП знаеше как да държи властта, с терор и верни добре платени еничари.
Ако някогашните комунисти са били необразовани простаци и разбойници, представете си днешните на какво ниво са, след като въпреки историческите факти продължават да си мислят, че диктатурата е нещо добро! Нищета.
ДС бяха преторианците на комунизма. Бяха издигани най-простите хора (прогресивен селски произход беше паролата), защото бяха най-лесни заманипулация и контрол. Затова и България затъна, защото управленците бяха Пеко, Мако, Тако, Цола и подобни. Същите тези и наследниците им ни управляват и сега, заради прословутата толерантност на българския народ. И заради съглашенията на Желев и Костов с комунистите през 1990-та и 1997-ма да вземат властта и да не ги закачат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, ти живял ли си по времето на "кървавия диктатор" Тато и държавна сигурност, и от кога "Дневник" е фактор в България.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, andreygg написа:

Интересно ми е, ти живял ли си по времето на "кървавия диктатор" Тато и държавна сигурност, и от кога "Дневник" е фактор в България.

Е не свикна ли вече на Kalunsov. То все комунисти са му пред очите. Ако е жив и след 1000 години пак ще пише срещу тях.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Е не свикна ли вече на Kalunsov. То все комунисти са му пред очите. Ако е жив и след 1000 години пак ще пише срещу тях.

Избягвам да му чета глупостите, но на моменти се дразня.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, andreygg написа:

Избягвам да му чета глупостите, но на моменти се дразня.

Аз вече отдавна спрях. Опитах се на няколко пъти да го накарам да се замисли, но не пожела. Е то си е и негово право. Да, комунизма си имаше отрицателните страни, но да обвиняваш за всичко комунизма и коминистите е повече от смешно.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Аз вече отдавна спрях. Опитах се на няколко пъти да го накарам да се замисли, но не пожела. 

Всеки с "професията" си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе, kalansuv, на теб Линус Торвалдс ли ти плаща да ръсиш тъпотии и да тролиш в този форум? За един приятел питам.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко извън темата, но е свързано с "кървавия диктатор" Тато.

https://fakti.bg/mnenia/282844-kak-todor-jivkov-hraneshe-badeshtite-shampioni-na-balgaria

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2018 г. в 20:56, andreygg написа:

Малко извън темата, но е свързано с "кървавия диктатор" Тато.

https://fakti.bg/mnenia/282844-kak-todor-jivkov-hraneshe-badeshtite-shampioni-na-balgaria

на 29.01.2018 г. в 13:32, Agentpat™ написа:

Абе, kalansuv, на теб Линус Торвалдс ли ти плаща да ръсиш тъпотии и да тролиш в този форум? За един приятел питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз го разбирам. Веднъж сподели, че има някакви ТЕЛК-ове. Явно е нещо с главата, ама да си каже сам. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/29/2018 в 4:10, kalansuv написа:
И искат да се закрие Комисията за досиетата?
Всичко бе, пр*окл*етн*иц*и, всичко трябва да излезе наяве и от тия нито един да не остане на работа, само по кофите да ги виждаме!!!
За да си простак и доносник у нас се е плащало скъпо за сметка на данъкоплатеца.
А после защо се чудим, че при Тато /кървав диктатор/ е било по-добре.

safe_image.php?d=AQDkM2Xe5r7ctala&w=476&
Няма никаква изненада, че щатната численост на Държавна сигурност показва тенденция към непрекъснато увеличаване през годините.…
dnevnik.bg
Няма изненади - след 1989 държавата остана в ръцете на кадрите на ДС, които все още са реалните й "собственици" и като знаем какво направиха не само с икономиката, но и с образованието и здравеопазването например, е ясно с какъв ценз, култура и "морални ценности" са били тези хора. Полуграмотни, полуобразовани, алчни и ндъхани селяндури или в най-добрия случай новоизлюпени притежатели на софийско гражданство.
Какво е влиянието на Държавна сигурност върху обществото в годините на Студената война и след това и на кого служи тя? Доколко професионалните биографии на водещите офицери от системата доказват твърденията, че те са били пазители на националната сигурност? Това са въпроси, на които отговаря изследването "Държавна сигурност – предимство по наследство" (издателство "Сиела") на Момчил Методиев и Мария Дерменджиева. Книгата е част от поредицата "Минало несвършено" на Института за изследване на близкото минало.
Когато управляваха каскетите(те още управляват де)беше задължително да си от работническо селски произход иначе си враг на народа."Разсипаха България от 1945-1989 направиха си преврата,направиха си опозиция и си управляват и до ден днешен.
Нормално. Ма*ло*ум*ни, но верни на Партията. Скъпо платени и с кухи кратуни. БКП знаеше как да държи властта, с терор и верни добре платени еничари.
Ако някогашните комунисти са били необразовани простаци и разбойници, представете си днешните на какво ниво са, след като въпреки историческите факти продължават да си мислят, че диктатурата е нещо добро! Нищета.
ДС бяха преторианците на комунизма. Бяха издигани най-простите хора (прогресивен селски произход беше паролата), защото бяха най-лесни заманипулация и контрол. Затова и България затъна, защото управленците бяха Пеко, Мако, Тако, Цола и подобни. Същите тези и наследниците им ни управляват и сега, заради прословутата толерантност на българския народ. И заради съглашенията на Желев и Костов с комунистите през 1990-та и 1997-ма да вземат властта и да не ги закачат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го, дрогаре! Най-новата грижа на партията за първичните семейни организации на природонаселението! На космическо равнище, дрогарки и за заслужили дейци на наУката и искусватъ. Бе, на над-космическо равнище, ама да се не фалим и сравняваме с братята-дрогаре от сесерето.

La imagen puede contener: texto

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апелирам към модераторите: Блокирайте този безподобен трол! С писаниците си накара не един и двама да симпатизират на комунистите и на социализма.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ааа, недей така, има норма да изпълнява чиляка. Обиколил си е всички стари теми, пуснати под дъртия ник. Няма да му платят соросоидите, ако е под нормата.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечното паметник на свидните жертви паднали в неравен бой с цистерна метилов спирт. Даже четирима танкисте барабар с кучето не успели да изпият до дъно без последствия.

La imagen puede contener: planta, hierba, exterior y naturaleza

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И този ли е строил съветската Родина бе де€€ба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.