Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

HTC One M8 Mini е телефона, Андроид.
Миналата година ми припадна един блу туут селфи стик Optimum . Както се оказва и с други марки, директно с телефона не работи, т.е. свързването по блу туут се осъществява, но бутона вместо да прави снимка, на всяко натискане увеличава зума и сменя иконата на светкавицата. За това трябваше да се изтегли някакъв апп, който оправя това нещо. Тогава бях изтеглил SelfieShop Camera, пробвах го и работеше идеално и на снимки и на видео...
Тази година реших да го пробвам и се оказа, че след ъпдейтите са орязали някои функции (вероятно са станали платени), т.е. когато кликнеш да стартираш видео, излиза съобщение, че е ограничено до 10сек. Е, прави клип 10 сек, но после не може да го възпроизвежда с телефона, не знам проблем ли е или умишлено е направено...
Из Нета има съвети (без използването на ап) да влезеш в настройките на камерата и да сложиш на Zoom бутона функция на тригер, но телефона няма такива настройки, може би ги има в голямата версия на HTC.
Нета е пълен с подобни приложения, но се набляга на филтри, обработка, редактиране, стикери, соц. мрежи, шарении и  нямат видео...Не мога да намеря прост апп, който с бутона да парвя снимка или старт стоп на видео, нищо друго не ме интересува, т.е. целта е селфи стика да е дистанционно управлени на съществуващите функции на камерата.
Някой срещал ли такова нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.