Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой боравил ли е с това телефонче и с какви впечатления е останал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм друг модел на Lenovo, и ти препоръчвам да ги избягваш. Като хардуер са добре, но софтуерната поддръжка е далеч от добра. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти две години го познавам. Хардуера е добре, софтуерната поддържа ужасна. 

Има проблема със услугата за локация и будния процесор и доста услуги от леново, които са ненужни / пречещи. 

Ако не знаете как да си оправите бъговете по софтуера не го купувайте. Иначе аз съм доволен. 

Липсва и поддръжка от други софтуери като lineage OS. 

Съвета ми е да вземете нещо актуално с процесор snap dragon 625/630/635 и поне 4гб рам. Мисля че в момента Sony имат добри предложения в xa2 серията. Или xiomi или huawei. 

За леновото има добро ревю на сайта на laptop.bg или може да ме питате нещо конкретно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите,телефон няма да купувам,просто едно приятелче ми дължи пари и вместо тях ми дава това телефонче,та исках да разбера струва ли си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Йордан 1914 написа:

Благодаря за съветите,телефон няма да купувам,просто едно приятелче ми дължи пари и вместо тях ми дава това телефонче,та исках да разбера струва ли си

Пак ти казвам Lenovo са им хубави телефоните като качество на изработка, особено тия с алуминиев корпус, както и хардуера им е добре. Софтуера обаче им е слабото място. Аз със такова впечатление съм останал от друг техен модел. Ако искаш надникни тук, има подробно ревю. Камерата я бива, не е зле. Не знам дали модела е получил 6.0, фабрично е с Lollipop 5.0.2. Доколкото си спомням точно тази версия на Lolipop беше проблемна при Lenovo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със 6.0.1 е, проблемен е.
около 200-250 бих му дал втора ръка ако всичко му е наред и то си струва главно екрана. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.