Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имах Office 2010, който взе да дава грешки при отваряне и се затваря сам опитах се да ги оправя, но не стана, опитах се да го деинсталирам не става просто се появява прозореца и изчезва , махнах го с Revo Uninstaller Pro, след това когато се опитам да го сложа на ново ми дава грешка Microsoft Office срещна грешка при инсталиране и нямам никакви други опции освен да затворя инсталацията. Проблема тръгна от там, че ми даваше грешка COM Surrogate has Stopped Working и беше свързано с Outlook --а не можех да влизам никъде в настройки, контролен панел навсякъде ми даваше тази грешка и гледах в интернет, но не можах да я оправя накрая махнах офиса с Revo Uninstaller Pro понеже не можах по нормален начин и се оправи, но сега не мога да го сложа отново и съм на резервен вариант Open Office но не ми върши работа, възможно ли е да оправя проблема или направо един формат и чиста инсталация. ОС е WIndows 10 със Fall Creators Update

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е номера на грешката? Предполагам, че даваш избираш администраторски права на процеса на инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма номер на грешката, с администраторски права е да.

8949058_f520.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако хард диска е разделен на два дяла, пробвай да го инсталира в дял D например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи почистване на регистри и файлове с CCleaner. Виж и това, особено по-долу, където пише кои папки да се махнат:

https://www.dell.com/support/article/bg/en/bgbsdt1/sln265778/how-to-uninstall-microsoft-office-2010-from-your-dell-pc?lang=en

и след това пробвай отново да инсталираш.

Виж и тук: https://whitepages.unlimitedviz.com/2010/05/how-to-completely-remove-all-traces-of-office-2010-from-your-system/

по-долу има архив с 2 скрипта, който можеш да изтеглиш, съответно са за офис 2007 и 2010.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема по много тъп начин, на който попаднах в интернет. Преименувах папката Microsoft Help в %Programdata% на Microsoft Help.old и стана?!?! :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами точно това, което ти казах - трябва да се изчистят работи от предната инсталация. Направо я махай тази папка, която си преименувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.