Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Първо да си кажа, че съм прегледал и другите теми и не съм намирил това което търся! 

Та, имам следният казус: С windows 7 съм и на него работи една програма която е настроена да работи само и единствено на full screen. Няма проблем да я стартирам поне 2 пъти. Моето искане към софтуера е да успее да го раздели монитора на две, като пак подчертавам,  че програмата работи само на full screen.  Пробвах с Acer Gridvista и SplitView , ама не ми вършат работа, просто нищо не се случва. 

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което се сещам е от Свойства на програмата да пробваш със съвместимост. Не знам дали ще се получи това което искаш, но все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Не е ли вариант да инсталираш друг Уиндоус на виртуалка (примерно vmware player/work station) и на нея да подкарваш програмата, която работи само на Full Screen?  Така ще можеш да правиш и друго, да ползваш и нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При отворена програмата два пъти - не работи ли опцията десен клавиш на лентата със задачи и избираш: Show Windows stacked?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с това: https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/desktops

после сменяш между "десктопите".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, angel91 написа:

Първо да си кажа, че съм прегледал и другите теми и не съм намирил това което търся! 

Та, имам следният казус: С windows 7 съм и на него работи една програма която е настроена да работи само и единствено на full screen. Няма проблем да я стартирам поне 2 пъти. Моето искане към софтуера е да успее да го раздели монитора на две, като пак подчертавам,  че програмата работи само на full screen.  Пробвах с Acer Gridvista и SplitView , ама не ми вършат работа, просто нищо не се случва. 

Поздрави :)

https://www.nurgo-software.com/products/aquasnap

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.