Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
В Instagram @kolevamon

_B3B3991.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е "изгряваща" не мога да кажа, ама аз лично не я знам.И като гледам ютюб канала няма кой знае колко последователя.Иначе от това де си пуснах, определено има хляб в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо интересно и ново под слънцето. Подобни канали в You Tube са може би милиони вече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога последователите са признак за качество, може да я подкрепите  да я споделите ако това което е направила ви хареса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се пообъркахте лекичко.От втория ви пост се подразбира, че последователите не значат нищо, а в първия каните да я последваме в инстаграм и ютюб.Не е ли по-добре сама да добие популярност(ако заслужава такава), отколкото да я рекламират по форумите.А и @Soviet Soldier е прав.Канали - бол.Само да си избира човек.А като гледам нейните клипове са по-скоро кавъри на други песни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали заради това има публика която ако я хареса, да я разпространява, всеки има избор ! Ти нямаше да разбереш примерно ако аз не бях сложил тук! И не е като всички други има кавари но има и лични авторски текстове. Не е нужно да имаш такава негативна гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lumberman
      Гледам, че няма дискусии за образователната система, нейните проблеми и вариантите за преодоляване на тези проблеми. А това са основни въпроси, защото при сгрешена методология и система, ще произвеждаме и дефектни продукти, т.е. хора, които трябва да се борят с вложените в тяхното обучение недомислици и недостатъци, и ще са претърпели повече личностни щети отколкото ще са спечелели ползи. Американският писател Марк Твен е казал: "Никога не съм допускал училището/школуването да пречи на образованието ми."
      Ето в тази статия например са събрани някои интересни цитати за ролята на образованието:
      https://dama.bg/article/mark-tven-obrazovanieto-se-sustoi-naj-veche-ot-tova-koeto-ne-sme-nauchili/13830/

Темата за ролята на образованието е всеобхватна и основна, може да се подхване от много места. Специално в българското образование и държавната образователна система от години се повтарят едни и същи грешки, но очевидно доста хора имат интерес нещата да бъдат в това състояние. За начало бих искал да пусна интервю с един мъж, който се е заел с образование въпреки изискванията, методите и натиска от системата, и на критиката му кой ще отговори?

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, вчера си взех от една автокъща Golf 4 Cabrio 2.0 115 коня Бензин 2000год. И като цяло за пръв път ще карам такава кола.
      Искам да ви попитам за слабите и силните места, тоест за плюсовите и минусите и. Дали съм направил добър избор за цената от 3500лв. btw вътре е с кожен салон и подгрев на седалките.
    • от Анонименн
      Сънувах как най-добрият ми приятел целува момичето което обичам.. какво трябва да означава това
    • от Mirela Gukova
      Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.