Премини към съдържанието
UnaccustomeD

Лаптопът ми не иска да се включва, показва грешка по време на зареждането

Препоръчан отговор

Привет! Както си включвам лаптопа /OС Windows 10/ изведнъж както си зарежда ми показа грешка "Windows не успя да завърши инсталирането. За да инсталирате Windows на този компютър, изпълнете отново програмата за инсталиране." и дотам. След като натисна Enter процесът се повтаря и излиза същата грешка. Някакви идеи на какво се дължи проблемът и как да го оправя? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Марката е HP, за моделът не знам.

Идея нямам кой е слаган, но е сложен преди година точно.

Ъпдейтите би трябвало да са разрешени, за това какво се опитва да инсталира - нямам идея.

* Излезе ми прозорче по-рано днес, когато го ползвах за ъпдейти - кога да се инсталират, да задам час или сега. Цъкнах Х-са.

Редактирано от UnaccustomeD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали можеш да пуснеш System Restore и да си върнеш предна точка на възстановяване. Ще ти трябва инсталационен диск/usb с инсталация на Windows, за да стигнеш до там. Стартираш инсталацията и избираш Repair your computer/ Troubleshoot -> Advanced options -> System restore. Ако не стане така пробваш другите опции, най-много да се наложи да го преинсталираш.

https://www.partitionwizard.com/partitionmagic/windows-10-not-booting.html

Може да пробваш и Image recovery или Refresh опцията, за да го върнеш във фабрично/начално състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление в Германия няма как да се намери инсталационен диск пиратски, или да си направя. Има ли някакви други варианти, за преинсталация - файловете вътре са от голямо значение и няма как да позволя да се изгубят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш си една USB памет, теглиш си ISO файл от сайта на Microsoft съвсем легално с твоята версия на Windows, записваш си го с Rufus и действаш.

https://tb.rg-adguard.net/public.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е обаче, че нямам достъп до външен компютър, с който да извърша всичко това.... и имам жизненоважни файлове в лаптопа, нямам и приятели наблизо, които да ми влезнат в положение.. някакво алтернативно решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай да го изключиш хардуерно докато зарежда, така ако успееш няколко пъти може и да изкара меню с опции, откъдето да ги направиш тези неща. Лошото е, че на Windows 10 не става с F8 да изкарваш това меню, както беше на предните версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.