Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

vesriver.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Това за пенсионери ли е или за умиращи? Никаква интрига, никакви епитети, голи думи скалъпени от оскъдна фантазия  и липса на емоция и нагон. Липса на чувство за хумор с карикатура, която поезия е най-пленителното нещо, а всички бабушки идват тук и започват да мъдруват с отегчителните си слова като бездейни хора, които нямат какво да ти кажат, опустели като дългогодишни затворници, лежали дълги години в опустелите си клетки. Така опустяват и в душата си. Също като автора на тези стихове. Една безсмислена плеяда от рими, въртейки се единствено около пейзаж, присънил се на някой скитник, който и без това няма какво друго да види, освен листата в гората и кошчетата за смет, които е пропуснал да помене, понеже не са му били приятни. Важно е, че на заранта се е почувствал ведър и това го е вдъхновило да напише стихове, макар и вятърничави... ветреца май го е пропуснал, полъх на топъл въздух от Африка не е имало. Задава се буря, следващите стихове са на тази тематика или ще описват дефицита на обич. Но никога акт! :)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 16 минути, Mlechko написа:

Това за пенсионери ли е или за умиращи? Никаква интрига, никакви епитети, голи думи скалъпени от оскъдна фантазия  и липса на емоция и нагон. Липса на чувство за хумор с карикатура, която поезия е най-пленителното нещо, а всички бабушки идват тук и започват да мъдруват с отегчителните си слова като бездейни хора, които нямат какво да ти кажат, опустели като дългогодишни затворници, лежали дълги години в опустелите си клетки. Така опустяват и в душата си. Също като автора на тези стихове. Една безсмислена плеяда от рими, въртейки се единствено около пейзаж, присънил се на някой скитник, който и без това няма какво друго да види, освен листата в гората и кошчетата за смет, които е пропуснал да помене, понеже не са му били приятни. Важно е, че на заранта се е почувствал ведър и това го е вдъхновило да напише стихове, макар и вятърничави... ветреца май го е пропуснал, полъх на топъл въздух от Африка не е имало. Задава се буря, следващите стихове са на тази тематика или ще описват дефицита на обич. Но никога акт! :)

Млечко, за всеки влак има пътници, всеки е с приоритетите и ценностите си и те се различават при различните хора. Благодаря, че се отби, приятна вечер ти желая!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, M.Николов написа:

Красиво!Харесва ми.

Николов, благодаря ти :)

Красива да е вечерта ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че всички поетеси виждам в критическата възраст, някои се превъплъщават в образите на животни, и току виж нещо от дълбока депресия ги боднало и казват, че последния влак заминал и започват да пишат прощални слова или приказни феи от детските си мечти за един по-хубав свят. Когато не се адаптират добре към обстановката, възрастните започват с брътвежи, които не са свързани по никакъв начин с битието, просто да има повече сълзи за пропуснатото от мъчениците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vesever написа:

Красива да е вечерта ти!

Подобно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 часа, Mlechko написа:

Като се има предвид, че всички поетеси виждам в критическата възраст, някои се превъплъщават в образите на животни, и току виж нещо от дълбока депресия ги боднало и казват, че последния влак заминал и започват да пишат прощални слова или приказни феи от детските си мечти за един по-хубав свят. Когато не се адаптират добре към обстановката, възрастните започват с брътвежи, които не са свързани по никакъв начин с битието, просто да има повече сълзи за пропуснатото от мъчениците.

Интересно е как квалифицираш хора, които не познаваш, но ок, това е твоето мнение, с което аз не мога да се ангажирам.

Знаеш ли, аз гледам себе си и това аз каква съм и какво аз мога да дам в общуването с хората. Не се занимавам с това кой какъв е, нито търся да квалифицирам хората, още по-малко пък хора, които не познавам. Образно казано, всеки живее на своята планета. Всеки има своята душевност и тя е различна от останалите. 

Всеки намира своята среда и комуникация и приятелства, както в реала, така и във виртуала. Тук явно не е твоята среда, ето защо не разбирам какво още търсиш при мен. Не можеш да промениш моето светоусещане, опълчвайки се срещу мен, щом не ти харесва това, което споделям - свят широк, пожелавам ти да попаднеш на място, където ще има унисон с твоето светоусещане.

Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@vesever Наивно е да не обръщаш внимание на средата, която те заобикаля и да се държиш пасивно към всичко, нехаейки за съдбата на хората и природата въобще. Ако не положиш грижи да виждаш нещата така, че те да се развиват в хармония, ако не обърнеш внимание на дребен или на странен детайл, всяко действие или бездействие се наказва рано или късно. Не може само да гледаш с апатия и да си кажеш - абе нямам работа тук, това не касае мен. Розови очила се слагат на децата, защото психиката им е лабилна  и има нужда да се развиват и възпитават в нормите на добродетел. На теб обаче, ако ти пуснат да гледаш убийство, ще гледаш убийство за да бъдеш съпричастна и да пазиш мира. Ако има още убийства, трябва да изгледаш и тях. Всичките нещастия, породени от човешки грешки, от грешка на природата. Твоя мисия е да защитиш и опазиш природата. Не да си затваряш очите. Аз съм тук, за да прочета и анализирам сухите стихове, които не зареждат с нищо градивно, които описват съдбата на отшелник или на бъдещ покойник, съдбата на "беглеца".  Или на скитника, Горския (тежка му пръст) се помина по сходен начин. То си му беше в плана. Ако някой нещо да го мъчи на този свят, ако пердето му е паднало и намира причина за своите беди в други индивиди и търси утеха релаксирайки в джунглата на горската растителност, гледайки с апатия на хората, защото те спят, то е добре да се окаже някаква помощ преди да е станало късно. Такива стихове не са таферни и доближават до ритуала на фаталните.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стиховете са моментното трепване на човешката душа, съчетани с порива то да бъде споделено със света. Всеки сам разбира, преживява и приема поезията, както и всяко друго изкуство.

Така, че е нелепо в подобен раздел да се обаждат хора, които нямат сетива дори за поезията, а изискват тя да е отражение на някаква бакалска подредба... Ако имаше нещо приемливо и градивно в критиката - нямаше да гъкна. Но всичко написано като критика е просто нелепа тъпня.

Хайде не отнемайте възможността на тези, които искат да прочетат или споделят нещо хубаво да го направят, само защото ще се страхуват от изцапване.

На мен поднесеното ми хареса!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, Mlechko написа:

@vesever Наивно е да не обръщаш внимание на средата, която те заобикаля и да се държиш пасивно към всичко, нехаейки за съдбата на хората и природата въобще. Ако не положиш грижи да виждаш нещата така, че те да се развиват в хармония, ако не обърнеш внимание на дребен или на странен детайл, всяко действие или бездействие се наказва рано или късно. Не може само да гледаш с апатия и да си кажеш - абе нямам работа тук, това не касае мен. Розови очила се слагат на децата, защото психиката им е лабилна  и има нужда да се развиват и възпитават в нормите на добродетел. На теб обаче, ако ти пуснат да гледаш убийство, ще гледаш убийство за да бъдеш съпричастна и да пазиш мира. Ако има още убийства, трябва да изгледаш и тях. Всичките нещастия, породени от човешки грешки, от грешка на природата. Твоя мисия е да защитиш и опазиш природата. Не да си затваряш очите. Аз съм тук, за да прочета и анализирам сухите стихове, които не зареждат с нищо градивно, които описват съдбата на отшелник или на бъдещ покойник, съдбата на "беглеца".  Или на скитника, Горския (тежка му пръст) се помина по сходен начин. То си му беше в плана. Ако някой нещо да го мъчи на този свят, ако пердето му е паднало и намира причина за своите беди в други индивиди и търси утеха релаксирайки в джунглата на горската растителност, гледайки с апатия на хората, защото те спят, то е добре да се окаже някаква помощ преди да е станало късно. Такива стихове не са таферни и доближават до ритуала на фаталните.

Млечко, не си разбрал моята душевност, но продължаваш да "анализираш". Не съм апатична към хората, изключително активна съм и мисията, която съм избрала, е да помагам на хората, до които имам достъп именно да излизат от негативното, апатичното, мрачното състояние. Светът е пълен с болка, с нещастия. Аз опитвам да внасям светлина и ведрост. Ако ме познаваше на живо, щеше да разбереш, че съм изключително жизнерадостен човек.

Работата ми е доста напрегната и обичам да се разхождам в природата, да релаксирам и да се отърсвам от напрежението. работя много повече от 8 часа на ден, умствен труд, и понякога е наистина тежко и имам нужда от такъв релакс. Това, обаче въобще не означава, че съм отшелник и че си затварям очите. 

И не, не бих гледала убийство, а бих се изправила срещу това, ако попадна в такава ситуация, без въобще да се замислям. Била съм свидетел на сцени на насилие и съм се противопоставяла, директно и включително физически, с риск и аз да пострадам. Не понасям агресията и злото в човешкия свят, именно срещу това се боря и да, мечтата ми е една детска мечта за добър свят с добри хора /колкото и наивно да звучи/, които да не допускат злото да ги руши. Защото смятам, че човечеството, допускайки омразата, войните, жестокостта, само се съсипва. Искам да спрем това, искам повече хора да се осмислят и да променят посоката към мир и загриженост и човеколюбие и доброта и обич ако щеш ...

преди 7 минути, Merryl написа:

Стиховете са моментното трепване на човешката душа, съчетани с порива то да бъде споделено със света. Всеки сам разбира, преживява и приема поезията, както и всяко друго изкуство.

Така, че е нелепо в подобен раздел да се обаждат хора, които нямат сетива дори за поезията, а изискват тя да е отражение на някаква бакалска подредба... Ако имаше нещо приемливо и градивно в критиката - нямаше да гъкна. Но всичко написано като критика е просто нелепа тъпня.

Хайде не отнемайте възможността на тези, които искат да прочетат или споделят нещо хубаво да го направят, само защото ще се страхуват от изцапване.

На мен поднесеното ми хареса!

Мерил, благодаря ти!

Отдавна съм се убедила, че наистина хората, ако и да сме поставени на една планета, всъщност сме от различни светове, образно казано...и е ужасно трудно да разбираме душевността един на друг...точно както казваш, всеки преживява и вижда света по свой уникален начин ...и това е в реда на нещата.

Но да, може би от такъв вид критика няма смисъл, защото не дава нищо градивно.

Аз опитвам да намирам и наблягам на общото между хората, а не на различията, които ни разделят...казвам, е опитвам, ала не знам дали успявам :)

Слънчево да ти е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирането на покои не е впечатляващо. Не бихте ли измислили някои стихове за мен и за цялата общност, стихове за най-прекрасното чувство, за еротиката и любовта, свързана с нея? Стихове, които касаят всички хора до един. Даже животните. Интереса за тях е по-голям и финансово обезпечен, също като нарко индустрията печеливш, с разликата че тук има глобално търсене и засяга всички. Какво има да крием?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Mlechko написа:

Намирането на покои не е впечатляващо. Не бихте ли измислили някои стихове за мен и за цялата общност, стихове за най-прекрасното чувство, за еротиката и любовта, свързана с нея? Стихове, които касаят всички хора до един. Даже животните. Интереса за тях е по-голям и финансово обезпечен, също като нарко индустрията печеливш, с разликата че тук има глобално търсене и засяга всички. Какво има да крием?

А мога ли и аз да задам някои въпроси ;)

1. Можеш ли да приемеш, че за мен е впечатляващо намирането на покой? Че, примерно, моята душа, поради определени причини, които аз си знам, има нужда и от това?  Всеки се "храни" душевно и емоционално по различни начини, това е един, повтарям, един от моите начини, най-общо казано. Има и други, но без да ме познаваш, не можеш да знаеш какви са.

2. Можеш ли също така от един стих да съдиш за цялостното творчество на даден човек? Откъде знаеш, че нямам и еротични  и любовни стихове? Имам всякакви, и за хора, и за животни дори, и за природа, и на социални и битови теми...ала тук съм нова и дори не знам дали ще остана, засега не съм решила твърдо, ала по-скоро клоня към решението да не оставам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко очарователно @vesever че сте намерили покой. Това е толкова вълнуващо, направо изпаднах в някакъв ултра транс, граничещ до екстаз от интригата да започнеш почивка на курорт... по-точно на вечеринка в планината, ако имаше и храна за кльопане аз нямаше да се разсърдя по никакъв начин, а напротив, щях да се облизвам сладко и да помисля върху въпроса да пресъздам такава една реалност, но не си я добавила, тя е задължително дори за импровизиран излет, а мечката стръвница я няма никъде. Скрила се е в пещерата от страх, защото нашите талибани я преследват за кожуха. Тук света се върти единствено около твоя милост и изглежда само и единствено според твоите ограничени фантазии. Намери начин да продължиш и редактираш стохосбирката или смени направо тематиката, ако искаш наистина да бъде харесвано от всеки.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, Mlechko написа:

Колко очарователно @vesever че сте намерили покой. Това е толкова вълнуващо, направо изпаднах в някакъв ултра транс, граничещ до екстаз от интригата да започнеш почивка на курорт... по-точно на вечеринка в планината, ако имаше и храна за кльопане аз нямаше да се разсърдя по никакъв начин, а напротив, щях да се облизвам сладко и да помисля върху въпроса да пресъздам такава една реалност, но не си я добавила, тя е задължително дори за импровизиран излет, а мечката стръвница я няма никъде. Скрила се е в пещерата от страх, защото нашите талибани я преследват за кожуха. Тук света се върти единствено около твоя милост и изглежда само и единствено според твоите ограничени фантазии. Намери начин да продължиш и редактираш стохосбирката или смени направо тематиката, ако искаш наистина да бъде харесвано от всеки.... ;)

Далеч съм от идеята да бъде харесано от всеки. По-скоро търся себеподобни. Споделям това, което ме вълнува, а щом то ти е далечно, както и преди казах, потърси други места, където ще намериш нещо вълнуващо, според твоите разбирания и светоусещане...успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Mlechko написа:

Страшен си !  Стивън Хънтър  пред теб е хлапе , което яде кисело мляко с бисквитки !

Такава Дълбочина , такава Прозорливост в психичната "магистрала " на обекта си направил , че и Алфред Тарски щеше да се свие засрамен в ъгъла 

да си обели един банан в мълчаливо съгласие , пред твоя Широк , Многопистов Поглед ! 

Може ли да помоля ... ако имаш , нали ..едни свободни 4м.и 29 сек.  да минеш и през моето "творчество " да издадеш една Справедлива десница , щот 

тук нещо ми се струва , че не ме разбират правилно тия юзъри .. :(

За мен ще е Чест да ми удариш неколко градивни "шамара" , след които ще родя Импулс да продължа в Нова Светлина .. Нов Взор , Нова Реколта ..

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _sirena_ написа:

Може ли да помоля ... ако имаш , нали ..едни свободни 4м.и 29 сек.  да минеш и през моето "творчество " да издадеш една Справедлива десница , щот тук нещо ми се струва , че не ме разбират правилно тия юзъри ..

В момента виждам само и единствено @vesever защото аз много я харесах от снимката и си помислих, че може да надскочи своите възможности и ако се повлияе от мен в правилната насока, бих могъл да стана неин върл фен.... Трудно ми е да преценя до колко се простира нейните интелект и култура, но виждам е доста издръжлива, наби ми се сериозно в очи и ще я помоля да пусне малко конеца и да ми отстъпи фейсбука си, за да бъда по-близко до нея и да станем приятели по неволя..... с повече идеи... :) 

@_sirena_ да ми покаже за какво иде реч, че материала ти май е изтрит.

Отбой - намерих всички координати. Чудесна е! :shy11: Ще превеждаме филми, може дори програми....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 41 минути, Mlechko написа:

В момента виждам само и единствено @vesever защото аз много я харесах от снимката и си помислих, че може да надскочи своите възможности и ако се повлияе от мен в правилната насока, бих могъл да стана неин върл фен.... Трудно ми е да преценя до колко се простира нейните интелект и култура, но виждам е доста издръжлива, наби ми се сериозно в очи и ще я помоля да пусне малко конеца и да ми отстъпи фейсбука си, за да бъда по-близко до нея и да станем приятели по неволя..... с повече идеи... :) 

@_sirena_ да ми покаже за какво иде реч, че материала ти май е изтрит.

Отбой - намерих всички координати. Чудесна е! :shy11: Ще превеждаме филми, може дори програми....

Аз не търся фенове, съвсем друго нещо търся сред хората. И също така не се възприемам като поетеса, а просто изразявам чувствата си, преживяванията си, в подходяща за това форма. Пиша приказки, есета, стихове, без претенции за професионализъм.

Не разбрах, чии координати си намерил? 

Понеже говориш за преводи, аз съм преводачка, работя с немски и английски език, разбирам също италиански и руски, но не на толкова професионално ниво, че да ги ползвам за работа. 

преди 2 часа, _sirena_ написа:

Страшен си !  Стивън Хънтър  пред теб е хлапе , което яде кисело мляко с бисквитки !

Такава Дълбочина , такава Прозорливост в психичната "магистрала " на обекта си направил , че и Алфред Тарски щеше да се свие засрамен в ъгъла 

да си обели един банан в мълчаливо съгласие , пред твоя Широк , Многопистов Поглед ! 

Може ли да помоля ... ако имаш , нали ..едни свободни 4м.и 29 сек.  да минеш и през моето "творчество " да издадеш една Справедлива десница , щот 

тук нещо ми се струва , че не ме разбират правилно тия юзъри .. :(

За мен ще е Чест да ми удариш неколко градивни "шамара" , след които ще родя Импулс да продължа в Нова Светлина .. Нов Взор , Нова Реколта ..

Сирена, не знам за Млечко, но аз намерих твоята Приказка за Лека Нощ и много ми хареса. Значи  имало и други романтични и чувствителни натури, в един момент се притесних, че съм само аз и тъкмо бях на път да почна да се чувствам като извънземно  ;) Поздравявам те!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, vesever написа:

Аз не търся фенове, съвсем друго нещо търся сред хората. И също така не се възприемам като поетеса, а просто изразявам чувствата си, преживяванията си, в подходяща за това форма. Пиша приказки, есета, стихове, без претенции за професионализъм.

Не разбрах, чии координати си намерил? 

Понеже говориш за преводи, аз съм преводачка, работя с немски и английски език, разбирам също италиански и руски, но не на толкова професионално ниво, че да ги ползвам за работа. 

Сирена, не знам за Млечко, но аз намерих твоята Приказка за Лека Нощ и много ми хареса. Значи  имало и други романтични и чувствителни натури, в един момент се притесних, че съм само аз и тъкмо бях на път да почна да се чувствам като извънземно  ;) Поздравявам те!

Както тук , така и навсякъде в "матрицата"  Романтичните и Чувствителни натури не са на "почит".

А аз освен романтична и чувствителна съм и Еротична - 3в1  , както се казва "особено добра комбинация " !

Естествено платих доста стабилна "цена" за Ефирното си Излъчване - изтриха  2/3 от "розовите ми пантофки" , с които чародейно стъпвах по тези ширини ..

Обобщено : Такива като мен с Крила и Светлина в Очите  , със съблазнителна , упойваща Сетивата Мелодия не са "приветствани " в никое затворено общество .:)

Но аз нямам никакви Очаквания и нищо не може да Сломи Духа ми ...  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

романтична и чувствителна да 

но еротичен съм само аз  в тоя сайт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 часа, _sirena_ написа:

Както тук , така и навсякъде в "матрицата"  Романтичните и Чувствителни натури не са на "почит".

А аз освен романтична и чувствителна съм и Еротична - 3в1  , както се казва "особено добра комбинация " !

Естествено платих доста стабилна "цена" за Ефирното си Излъчване - изтриха  2/3 от "розовите ми пантофки" , с които чародейно стъпвах по тези ширини ..

Обобщено : Такива като мен с Крила и Светлина в Очите  , със съблазнителна , упойваща Сетивата Мелодия не са "приветствани " в никое затворено общество .:)

Но аз нямам никакви Очаквания и нищо не може да Сломи Духа ми ...  

Разбирам...съжалявам, че няма как да се видят изтритите творби. Възможно е да има и други сайтове, в които да може да се публикува без ограничения на темите, знам ли...

Радвам се да попадам на такива хора. А това произведение на Бах ми е супер любимо, свързвам го с моя храм в родния ми град, където ходех често като малка...не знам защо, но когато си го пускам, мислено се пренасям там/ Поздрави и слънчево да ти е!

преди 6 часа, Yvan Sergeev написа:

романтична и чувствителна да 

но еротичен съм само аз  в тоя сайт

Ха да видим! :))

Нали ти ме апострофира в един от постовете ми в друга тема, че когато една жена била недооценена и с пълничко телосложение, почвала да говори за духовни неща...

Е, аз говоря за духовни неща, вярвам в Бога и в Ангелите, откакто бях на 7. Факт е, че още не съм ви "подпукала" както си трЕбе в тоя сайт, ;) обаче ако видиш как изглеждам, в цял ръст, ше си върнеш назад думите от оня пост. Няма да пускам снимки, естествено!

Обаче, що не създадем "Клуб на Еротичните под Прикритие". Има ли съгласни?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне... Не съм привърженик на " скрито- покрито не хапе, не рита ". Еротични без прикритие, ми е по- близко некси. 

Иначе, Серго Еротичния сички го знаят. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, Unnamed_ написа:

Мне... Не съм привърженик на " скрито- покрито не хапе, не рита ". Еротични без прикритие, ми е по- близко некси. 

Ми добре де, ше сондираме мнения, нека да е без прикритие :)

Аз рекох, да е под прикритие, за да не ни трият, както са трили Сирена...

Предполагам се разбира, че се майтапя за клуба, :) но пък за весело и забавно общуване съм винаги ЗА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, vesever написа:

Обаче, що не създадем "Клуб на Еротичните под Прикритие". Има ли съгласни?!

:) Искрено ме развесели .

Какво значи да бъдеш "Еротична под Прикритие " ?  Това би означавало да "манипулирам "  Звученето си и да изграждам "форма " стилистична ,

подходяща за вкуса и слуха на критичната , псевдо нравствена маса с асексуален характер . Само и само за да се впиша всред социалната сива клетка 

и тяхната ограничителна рамка !  Ми не ...не бих ... Не ми е нужно .   Би било Нужно , ако имам евентуални цели , мечти , надежди , потребности , нужди ,

дефицити . Такива нямам , Никога не съм имала , няма и да Имам . Самотен аутсайдер съм и Волята и Изборът ми са Свободата и Любовта .. 

Любовта е Всичко !  И който не го е разбрал , значи има още много да учи и да Еволюира по Пътят си . Има нещо , което имам Желание да ти споделя и 

то е следното :  Не Можеш да Промениш "Света " !  Можеш да Промениш Собственият си Свят и онова , което има в Него , отчасти и онова , което си

допуснала в Него , но да "изчистиш " Мрака , полепнал в Душите на човеците не Можеш ..

Ако имаше такава Формула , Повярвай ми ..щях да я Ползвам със всичката Сила и Възможност , която Притежавам ...

Но това е Вътрешна Борба и "работа " на всяка една Същност - Персонално ! 

Всеки сам е нужно да Изчисти "Авгиевите си обори " и да Израсне във Безусловен Интегритет , където Съзнателно да Определя Стойността по Кармичният си Път. 

Това не се получава с  "морални , емоционални лозунги " за позитивизъм и традиционна психологична практика за " хармонична комуникация " .

Етикетите и Табелките "не сработват" , когато Енергията е "Силно Замърсена" ! 

Лекува се самата Енергия !  Но за да лекуваш Енергийно е Нужно да имаш Възможностите да го Правиш .

Нужно да е да имаш Способностите да Преработваш тази Заразена Енергия и да подаваш навън - Пречистена .

Тези Способности Не се Развиват .  Те се Притежават  от Висшите Енергийни Сили , които Обитават по- Пречистените Енергийни Нива и имат по-Висока 

Чистота и Капацитет да го Извършват .  Драмата , която последва от престоя на такава Висша Енергийна Частица е бързото "изразходване " на ФН / физически носител - тяло/.

По - Силното и Наситено Енергийно Присъствие , с по-Висока Честота и извършването на процеса "Преработка "  - Руши катастрофално бързо самият ФН. 

Аналогично Висшата Форма и Честота Пребивава Кратко във ФН във 3-тото Измерение ! Толкова за мисията , по която ти се иска да "апелираш" ..

Общо взето Възможностите Определят Способностите и Резултата .

Иначе .... преди време тук създадоха опция за Групи .  Групи , които могат да обединят потребители със сходни интереси и емпатия.

Такава група имам и аз .  "Остров на Любовта " .   Може да си ги разглеждала . 

Понеже ме заинтригува ще те поканя на моя остров и ако желаеш мога да ти подаря опцията "админ" , с нея ще можеш да модерираш и каниш и да гониш , който сметнеш , че не отговаря да бъде "поданик" на Острова на Любовта ..

Там в групата всичко , което се пише е Затворено за външни очи , само обитателите на Острова могат да четат и да участват.

Ако имаш желание и ти можеш да си направиш такава група ...както си Избереш ... 

Но от мен имаш Ключа за Острова ми и ако искаш се разполагай там , както у дома си ... 

Хареса ми позитивността и откровеността ти , а аз ценя тези качества и затова ти поднасям доверието си ... 

Ето и муз. поздрав - по индиански ....прочетох някъде , че се определяш по Душа като такава ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, vesever написа:

Е, аз говоря за духовни неща, вярвам в Бога и в Ангелите, откакто бях на 7. Факт е, че още не съм ви "подпукала" както си трЕбе в тоя сайт, ;) обаче ако видиш как изглеждам, в цял ръст, ше си върнеш назад думите от оня пост. Няма да пускам снимки, естествено!

а в дядо коледа вярваш ли

не е нужно това което съм казъл да е точно този комплекс

нещата са ясни щом жена започне да говори за духовни работи има недостатък- комплекс

и иска да го компенсира с виж колко съм духовна на фона на  незначителния недостатък....

преди 5 часа, Unnamed_ написа:

не го знаят сички

в ежедневието съм прикрит

стриктно

преди 13 минути, _sirena_ написа:

Какво значи да бъдеш "Еротична под Прикритие " ?

значи да е само за випове  :D

когато не си прикрита рискуваш да привлечеш в обкръжението си нежелани хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.