Премини към съдържанието
Shpionche

Как да разбера LAN картата ми каква скорост на интернет поддържа

Препоръчан отговор

Здравейте,

как мога да разбера LAN картата ми каква скорост на интернет поддържа ? Предстои ми да премина от 50 mbps домашен интернет на 200 mbps

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж си спецификацията на лаптопа. На гърба на капака има стикер с модела. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, plamen_petrov_80 написа:

Как получаваш интернета до въпросната машина?

- с директен кабел

- с рутер преди системата - ако е така той също трябва да поддържа по-високи скорости на WAN, LAN и Wi-Fi (евентуално).

Може и по модел на LAN картата да й видиш спецификациите в интернет.

Ще го получавам, мисля безжично. От LAN, минавам на GPON (  години съм на  LAN и ми е много трудно да се разделя с него, но повече от 100mbps няма, а аз искам 200 )

GPON MGN/ONT EchoLife HG8245

В сайта на производителя видях модела, но нищичко не пише за интернет картата. Speccy пък нищо не показва . . . други идеи ?

Мисля, че е това, но не съм сигурен

https://www.qualcomm.com/products/qca9377

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да видя и на жичната и на безжичната карта максималните скорости. Аз ще съм на 200 mbps, притеснява ме да не съм със стари карти до 150 mbps и не мога и не мога да видя никъде с какви карти съм и какви скорости поддържат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е Acer Aspire E5 575 53Q7, но в два-три различни сайта го видях с различни характеристики.

Не зная още какво ще инсталират, може да е 2в1, като доксисите с антена, може да е и само модем и да трябва допълнително рутер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.