Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тези 3 модела са от една серия с 14,15 и 17 инча екран. Със 17 инчовата серия съм запознат повече. Видео картите им не са запоени на дъното, а се сменят, но не мога да разбера дали и на 14 и 15 инчовите модели може да се добави силна видео карта допълнително от високо ниво! По принцип, се предлагат и такива с допълнителна видео карта, но почти не се намират. Масовото предлагане е само с вградената, а в Ибей видео карти се предлагат и не са скъпи. Разглеждах в Ибей и дънни платки за 14 и 15 инчовите модели, които се продават като части втора употреба но пак не съм сигурен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да си вземеш EGPU друг вариант не виждам. А и да смениш видеото на такъв лаптоп отпреди 6 години не очаквай кой знае какво да правиш с него.

По добре си вземи нещо друго, дори и втора употреба, но да е по-съвременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междувременно разбрах, че тези обозначение P зад номера са със запоена карта, а тези с обозначение W картата им е на МХМ слот. 84... са само Р модели. 85... са P и W модели, а 87... не се предлагат Р. Всички от 87... само W . Сега трябва да разбера, дали по-мощните видео карти, които се предлагат за 17 инчовите 8770 W ще вървят на 15 инчовите 8570W. Иначе вече съм го поръчал 8570W. Според мен, дори и тези видео карти, които се предлагат за новите Zbook би трябвало да вървят, ако не искат по-високо захранване. Но и си нямам идея до колко мощна карта може да захранва 8570

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега и друго взе да ме вълнува! 8570 за разлика от 8770 е с 1 кади за диск и не мога да разбера дали има М.2 слот, че ще требе да му вземам и ССД. Гледам тук https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Hardware-and-Upgrade-Questions/EliteBook-8560w-upgrade-HP-256GB-SSD-M-2-2260-PCIe-drive/td-p/6493991 във форума коментират нещо, ама като не ми е силен англичанския.........! Гледам, че НР предлагат http://www8.hp.com/emea_africa/en/products/oas/product-detail.html?oid=7633917#!tab=features М.2 диск, който е уж съвместим с 8570W, а в тубата не намирам клипове как и къде се монтира, освен такива за монтиране на втори диск на мястото на СД-то! Тук http://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/c04111460.pdf има подробна спецификация на модела, но май не намирам опция за M.2 SSD да се монтира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко трудно ще стане, като са правили този лаптоп е нямало M.2 още. Ако беше погледнал и следващия коментар щеше да разбереш:

Sorry, models during year of 2011 don't have M.2 SSD option

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление си прав Раде :( ! Подведох се по това, че този орегинален М.2 диск бил съвместим с 8570.

Варианта ми остава или само едно голямо ССД или по-малко и механичния диск с кади на мястото на СД-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да изчакаш да дойде лаптопа и да видиш размера и разположението на чиповете по картата преди да поръчваш нова, ако въобще е на слот в W серията от това поколение, пак не се знае какво са имали и какво са лепнали ОЕМ асемблаторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.