Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма.

Относно отключването има 2 варианта:

- да се пробва официалното отключване през Apple дали може да се случи и рещу какви пари;

- да си го ползвате с Турбо сим, но е малко изнервящо и неприятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, borislav tsonev написа:

Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?

с 200 до 300 лева и си готов. За подобни програми не съм чувал и не знам кой ви е излъгал!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

с 200 до 300 лева и си готов. За подобни програми не съм чувал и не знам кой ви е излъгал!

Обикновенният юзър си мисли че съществуват програми за всичко, но просто им е трудно да ги откриват, не бъди много суров с тях :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Tanner Foost Foust написа:

Обикновенният юзър си мисли че съществуват програми за всичко, но просто им е трудно да ги откриват, не бъди много суров с тях :D

Лошото е, че вече се е набутал и е пил една студена вода!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, borislav tsonev написа:

Нужен е специален хардуер и умения !

Търсете в Алибаба !

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Gregory House написа:

Търсете в Алибаба !

Ще иде на сервиз  в който имат хардуер и софтуер, при старото поколение мобилни устройства този хардуер за който говориш се наричаха боксове или нещо подобно но са доста скъпички, сложна им е поддръжката, и с ограничено приложения и лимит на възможности, не съм много запознат но това да се купува за един айфон си е просто извън рационалните ми представи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gregory House написа:

Търсете в Алибаба !

Като почнете да пишете ей така за спорта най много някой да ви повярва на глупостите.
Вариантите са или турбо сим или онлайн отключване с iTunes като преди това от Apple са приели поръчка за отключване през някой посредник.
За по старите апарати до към iPhone5 кода за отключване беше около 40 символа и някои хакерски групи се поизказаха че за седмица на домашен компютър ще могат да се отключват. Подобен софтуер никога не беше пуснат. Сега устройствата предполагам ще са още по защитени.
Така ще без плащане за официално отключване няма как да стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Като почнете да пишете ей така за спорта най много някой да ви повярва на глупостите.
Вариантите са или турбо сим или онлайн отключване с iTunes като преди това от Apple са приели поръчка за отключване през някой посредник.
За по старите апарати до към iPhone5 кода за отключване беше около 40 символа и някои хакерски групи се поизказаха че за седмица на домашен компютър ще могат да се отключват. Подобен софтуер никога не беше пуснат. Сега устройствата предполагам ще са още по защитени.
Така ще без плащане за официално отключване няма как да стане.

Не случайно споменах че при старото поколение имаше подобни боксове днес са мит :D

Разкодираха нокийки и сониериксони :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що бре? Виждал съм обяви във форумите и за по 20лв да се отключи :)... Плати си таксите за 1 година по договора напред и искай да ти дадат код за отключване. 

Има една народна поговорка: Подарен подарък, за нищо не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от dipsuchos
      Хай!
      Отново аз, отново сходна спънка. 

Много често (всеки ден) лаптопът ми настройва дата и час по негово грешно усмотрение, а там, където мога да ги сменя... не ми дава. Няма значение. За мен е по-важно да разбера откъде произлиза проблемът, за да знам как да го предотвратявам в бъдеще. 

(Тези прозорци се отварят директно с включването ми на лаптопа?!?!?!)

Свежи, леки предположения?

• от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.