Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма.

Относно отключването има 2 варианта:

- да се пробва официалното отключване през Apple дали може да се случи и рещу какви пари;

- да си го ползвате с Турбо сим, но е малко изнервящо и неприятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, borislav tsonev написа:

Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?

с 200 до 300 лева и си готов. За подобни програми не съм чувал и не знам кой ви е излъгал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

с 200 до 300 лева и си готов. За подобни програми не съм чувал и не знам кой ви е излъгал!

Обикновенният юзър си мисли че съществуват програми за всичко, но просто им е трудно да ги откриват, не бъди много суров с тях :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Tanner Foost Foust написа:

Обикновенният юзър си мисли че съществуват програми за всичко, но просто им е трудно да ги откриват, не бъди много суров с тях :D

Лошото е, че вече се е набутал и е пил една студена вода!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е.Костов, с какво се е набутал не четеш ли,че телефона е ПОДАРЪК?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, borislav tsonev написа:

Нужен е специален хардуер и умения !

Търсете в Алибаба !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Gregory House написа:

Търсете в Алибаба !

Ще иде на сервиз  в който имат хардуер и софтуер, при старото поколение мобилни устройства този хардуер за който говориш се наричаха боксове или нещо подобно но са доста скъпички, сложна им е поддръжката, и с ограничено приложения и лимит на възможности, не съм много запознат но това да се купува за един айфон си е просто извън рационалните ми представи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gregory House написа:

Търсете в Алибаба !

Като почнете да пишете ей така за спорта най много някой да ви повярва на глупостите.
Вариантите са или турбо сим или онлайн отключване с iTunes като преди това от Apple са приели поръчка за отключване през някой посредник.
За по старите апарати до към iPhone5 кода за отключване беше около 40 символа и някои хакерски групи се поизказаха че за седмица на домашен компютър ще могат да се отключват. Подобен софтуер никога не беше пуснат. Сега устройствата предполагам ще са още по защитени.
Така ще без плащане за официално отключване няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Като почнете да пишете ей така за спорта най много някой да ви повярва на глупостите.
Вариантите са или турбо сим или онлайн отключване с iTunes като преди това от Apple са приели поръчка за отключване през някой посредник.
За по старите апарати до към iPhone5 кода за отключване беше около 40 символа и някои хакерски групи се поизказаха че за седмица на домашен компютър ще могат да се отключват. Подобен софтуер никога не беше пуснат. Сега устройствата предполагам ще са още по защитени.
Така ще без плащане за официално отключване няма как да стане.

Не случайно споменах че при старото поколение имаше подобни боксове днес са мит :D

Разкодираха нокийки и сониериксони :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що бре? Виждал съм обяви във форумите и за по 20лв да се отключи :)... Плати си таксите за 1 година по договора напред и искай да ти дадат код за отключване. 

Има една народна поговорка: Подарен подарък, за нищо не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Марио Проданов
      Здравейте, колеги!
      На скоро родителите ми дадоха техен стар лаптоп Asus F5 закупен през 2009 година и използван до 2014г. 
      Първоначално лаптопа стартира и ми показа още от началото само черен екран. Оставих го 5мин. да вдигне температура и сам потръгна и стартира. Направих профилактика(почистване и добавяне на нова термопаста на CPU и GPU.) Почистване на плочките на  RAM паметта с Brake Cleaner, както и слотовете.  След това го преинсталирах на Windows 7 64bit и всичко си беше наред. 
      Въпреки всичко това още от самото начало лаптопа не записваше датата и часа - нито в BIOS, нито и в ОС. Знаех от къде е проблема - плоската батерия.
      Разглобих лаптопа на цяло - бавно и много внимателно. Смених старата плоска батерия с нова и върнах всичко обратно, както трябва(всички кабели свързани и няма нищо скъсано и счупено, защото не разглобявам за първи път лаптоп или декстоп машина. )
      Както споменах върнах всичко на мястото и не иска да стартира. Като го стартирам - черен екран и не показва нищо повече. 
      Всичко прегледах - RAM, HDD и т.н. Всичко работи, но продължава да дава черен екран.
      Направи ми впечатление, че чипсета на дъното на лаптопа прегрява. 
      Попитах едно момче, което също като мен се занимава с компютри от доста години. Погледнах ме го и ми спомена, че чипсета е изгорял, но аз не съм много съгласен с него. 
      Това е общо взето всичко. 
      Дайте съвет и си изкажете мнението по темата.
      Съжалявам, ако съм забравил нещо да добавя.
      Благодаря за вниманието! 🙂
    • от Марио Проданов
      Здравейте на всички! 
      Опитах се да напиша програмата, която имам от училище, но не успях и имам грешки и не стигам до отговора от условието долу, както съм описал. 
      Може ли някой да ми помогне? Ще бъда много благодарен.  
      Коментари от типа : не можеш ли сам да я напишеш и подобни са излишни. Нямам такъв опит и все още се уча. 

Ето го условието.
      Условие: Да се напише програма, която въвежда от клавиатурата цяло число 2<=n<=25 и редица от реални числа a0,a1,a2,...an-a, след което намира и отпечатва колко пъти в масива се среща максималният му елемент.
      Примерен вход: 6                                                   Примерен изход: 3
                                      2.6 9 -5 9 19 9

• от SilentSword
      Здравейте! Имам да напиша програма за летище, стигнах до някъде обаче се иска функция, която да връща броя на прехвърлянията. Имам клас с id на полет, тръгва от, пътува за, час на тръгване/пристигане, цена. Втория ми клас е с вектор от обекти от първия клас, който се запълва с данни от файл и има функции, които намират всички полети тръгващи от/за зададен като параметър град. И тук идва третата функция, която се затруднявам да напиша тя трябва да връща броя прехвърляния от един град до друг град като връща 0 за директен полет , -1 няма такъв полет и 1 с едно прехвърляне ,2 с две прехвърляния и т.н. Дайте идеи как да обходя вектора.
    • от Filqka1
      Здравейте !
      От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
  • Дарение

• Добави ново...