Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

Ако някой харесва Доро, предлагам ви една любима песен, заедно с мой превод на текста на песента. Приятна вечер!

Прекрасна Нежна Песен!

allesistgutdoro.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко е точно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 17 минути, Yvan Sergeev написа:

всичко е точно.

Мхм. Много поздрави на моя град, кажи му, че ми липсва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

перник ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

перник ?

Да, там съм родена и там израснах, до 20-годишна възраст....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а сега си  на 22 

добре малката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

а сега си  на 22 

добре малката.

Сега съм на 41, не съм толкова малка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Tanner Foost Foust написа:

Изглеждаш му на 22 :D

Случвало се е и друг път. Последно директорката в училището на дъщеря ми, когато ме видя за пръв път, ми каза, че е помислила, че съм една от новите ученички...))))

Става дума за гимназистки, все пак, да не помислите, че в основното училище, чак такова детенце не съм ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vesever написа:

Случвало се е и друг път. Последно директорката в училището на дъщеря ми, когато ме видя за пръв път, ми каза, че е помислила, че съм една от новите ученички...))))

Ами то тъй, някои жени не остаряват, продължават да се подмладяват и да цъфтят :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Tanner Foost Foust написа:

Ами то тъй, някои жени не остаряват, продължават да се подмладяват и да цъфтят :D

Всичко е въпрос на вътрешни настройки...и също на стабилни източници на енергия...а моите са много стабилни :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, vesever написа:

Всичко е въпрос на вътрешни настройки...и също на стабилни източници на енергия...а моите са много стабилни :)  

Знам, имаш и талант да заразяваш с енергия и останалите :emoji_smiley-18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Знам, имаш и талант да заразяваш с енергия и останалите :emoji_smiley-18:

Да кажем, че това е мисията  ми на Земята... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vesever написа:

Е стига де не си агенция за благотворителност, не всеки заслужава :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, vesever написа:

Само изказа е малко грешен. Правилно би било: "Да кажем, че Това е Мисията ми в трето ниво."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, Tanner Foost Foust написа:

Е стига де не си агенция за благотворителност, не всеки заслужава :wink12:

Искам доброто да е колкото се може повече, и всичко започва от самите нас, ние сме тези, които можем и трябва да го излъчваме (ако искаме светът ни да е добър, а аз го искам повече от всичко друго) , а отсреща как бива прието, вече всеки сам си решава и си избира какво да носи в себе си...

преди 9 минути, Unnamed_ написа:

Само изказа е малко грешен. Правилно би било: "Да кажем, че Това е Мисията ми в трето ниво."

Не съм запозната с нивата, всъщност знам само две. Земното и Небесното. Желая да се слеят, или както обикновено се изразявам, да върнем на Земята изгубения Рай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зиг Хаел! Никой не каза, че песента е немска. Очакваме българската версия с пълно бойно снаражение на инструментал и вокал. Ако сега не намерите кой, няма и да има.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, vesever написа:

Искам доброто да е колкото се може повече, и всичко започва от самите нас, ние сме тези, които можем и трябва да го излъчваме (ако искаме светът ни да е добър, а аз го искам повече от всичко друго) , а отсреща как бива прието, вече всеки сам си решава и си избира какво да носи в себе си...

Не съм запозната с нивата, всъщност знам само две. Земното и Небесното. Желая да се слеят, или както обикновено се изразявам, да върнем на Земята изгубения Рай...

Ами какво правим ако няма нищо а има само земен ?

Иначе подкрепям, избрала си да вярваш в нещо много хубаво.

А това с излъчването и всички останали детайли за които пишеш си е част от индивидуалният характер, което е и страшно чаровно но и на изчезване, не всеки го притежава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Mlechko написа:

Зиг Хаел! Никой не каза, че песента е немска. Очакваме българската версия с пълно бойно снаражение на инструментал и вокал. Ако сега не намерите кой, няма и да има.... ;)

Скъсах си едната струна на китарата, докато я настройвах - сила си не знам, дръпнах повече, отколкото трябва. Така че, инструментал липсва, а вокалът е налице. 

преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Ами какво правим ако няма нищо а има само земен ?

Иначе подкрепям, избрала си да вярваш в нещо много хубаво.

А това с излъчването и всички останали детайли за които пишеш си е част от индивидуалният характер, което е и страшно чаровно но и на изчезване, не всеки го притежава.

Дори и да има само земен, ние сме тези, от които зависи до какво състояние ще докараме Земята.

Аз говоря образно за Рай - свят, в който хората не са податливи на злото. Реалността на Земята е друга, поне засега... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква музика обичаш като стил? Днес аз си скъсах нервите да търся римейк на уникална и неповторима перкусия, която самите автори не могат да повторят. Явно барабаниста в началото е наблягал на свой римейк, а после е остарял и загубил както дар, така и оригиналните си ударни инструменти. Професионалистите все още не улавят солото, а аз толкова много съм го преслушвал от детските си години, че го зная наизуст и съм изумен, че професионалистите бъркат барабаните. Толкова много слабо внимание на единствения в света силно изразен ритмичен бийт. Много търсен, изключително популярен, с милиони валута, субсидии за пресъздаване, и пак оплескат работата. Ти в коя част си? И ще ти кажа какъв човек си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Mlechko написа:

Каква музика обичаш като стил? Днес аз си скъсах нервите да търся римейк на уникална и неповторима перкусия, която самите автори не могат да повторят. Явно барабаниста в началото е наблягал на свой римейк, а после е остарял и загубил както дар, така и оригиналните си ударни инструменти. Професионалистите все още не улавят солото, а аз толкова много съм го преслушвал от детските си години, че го зная наизуст и съм изумен, че професионалистите бъркат барабаните. Толкова много слабо внимание на единствения в света силно изразен ритмичен бийт. Много търсен, изключително популярен, с милиони валута, субсидии за пресъздаване, и пак оплескат работата. Ти в коя част си? И ще ти кажа какъв човек си. :)

Обичам старите банди, рок, балади, симфоничен метъл, класика, обожавам цигулки, пиано. Обичам всяка мелодична и романтична и енергична музика. Не понасям чалга. А какво значи в коя част съм? 

П. П. Обичам и българска фолклорна музика, дядо ми свиреше на гайда, още ми е пред очите. Също обичам келтска музика, а танците им са невероятни, опитвам да ги разучавам, но са нечовешки ...такава бързина и ловкост няма! И също наскоро се 'пристрастих' към грузинската народна музика, уникално звучене, дори искам да уча грузински. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Tanner Foost Foust написа:

Има доста чалгари, които не понасят днешната чалга, реват си за ретро чалгата :emoji_smiley-01:

Възможно е, аз не им знам стиловете, само ме ужасява както звученето, така и визията на чалга изпълнителите, чак  физически реакции на непоносимост ми предизвикват ))). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vesever написа:

Не понасям чалга. А какво значи в коя част съм? 

Мисля, че с циганската музика са от едно котило. Точно в момента съм отправил поглед към година 1968 есид рок и фънк. Но не слушам рок. Ще им правим лек пиър от подбрани сборки, но не е тук мястото. Иначе се потапям в класиката на новото време с рожбите на електронния благ звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Mlechko написа:

Мисля, че с циганската музика са от едно котило. Точно в момента съм отправил поглед към година 1968 есид рок и фънк. Но не слушам рок. Ще им правим лек пиър от подбрани сборки, но не е тук мястото. Иначе се потапям в класиката на новото време с рожбите на електронния благ звук.

Според мен в по-голямата си част новата музика няма дълбочината и смислеността на старите стилове...сега някак по-повърхностна музика почнаха да творят...поне в моите очи е така. Има и стойностни изпълнители, все пак, но повечето е талаш.

Та, какъв човек съм, не разбрах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anthony Young
      Здравейте!
      От няколко месеца се опитвам да намеря името на тази сръбска песен, и засега нямам успех.
      Жена изпълнител, и единственото което помня от припева е  нещо от сорта на "живи(м) живи(м) само тебе...." (може и да бъркам).
      Мисля че е нова, и леко напомня на Анелия - дай ми още (но не съвсем).
      Надявам се някой да може да ми помогне!
      ако можех да питам за тази песен посредством аудио комуникация, бих я изтананикал, и хора слушащи подобен жанр, бихя я разпознали. (но нямам как...)
    • от transcend92
      имам запис на част от песента
      http://dox.bg/files/dw?a=8f219eb79b
      Моля помогнете немога да спра да я търся
      нито shazam нито soundhound я разпознава дано поне вие можете
      благодаря 
    • от donika.simeonova
      Здравейте, съвсем скоро ми предстои сватба. Да, това е изключително красиво събитие, но с годеникът ми незнаем каква песен да си изберем за сватбен танц. Не ме разбирайте погрешно, не че не сме достатъчно влюбени, просто не сме от двойките, които имат тяхна си песен или нещо подобно. Мислех си за песни като Eric Clapton - Wonderful Tonight, но тя е само от мъжка гледна точка. Харесва ми също песента на Whitney Houston - I Will Always Love Youр но тя ми е някак си по-скоро за раздяла. Ох незнам, главата ми ще се пръсне, а мъжът ми естествено като мъж не се вълнува толкова от тези неща. Моля ви помагайте,  защото вече трябва да избера, а в главата ми не се върти нищо.
    • от Vellk0 Pagurev
      От много време търси българската версия на necazuri si suparari na costi i alina ,но никъде немога да я намеря ако знаете песента моля кажете!!
    • от crashgold
      Здравейте ..  преди 2 дена бях на турска сватба ... та там имаше една песен , която я изпълняваше  орк.Елит гр.Разград ... ще поставя звукозаписа   .. та ако някой знае името на тази песен.. моля да ми каже   Благодаря !!
      20170529_001.m4a
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.