Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

Ако някой харесва Доро, предлагам ви една любима песен, заедно с мой превод на текста на песента. Приятна вечер!

Прекрасна Нежна Песен!

allesistgutdoro.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко е точно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 17 минути, Yvan Sergeev написа:

всичко е точно.

Мхм. Много поздрави на моя град, кажи му, че ми липсва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

перник ?

Да, там съм родена и там израснах, до 20-годишна възраст....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а сега си  на 22 

добре малката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

а сега си  на 22 

добре малката.

Сега съм на 41, не съм толкова малка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Tanner Foost Foust написа:

Изглеждаш му на 22 :D

Случвало се е и друг път. Последно директорката в училището на дъщеря ми, когато ме видя за пръв път, ми каза, че е помислила, че съм една от новите ученички...))))

Става дума за гимназистки, все пак, да не помислите, че в основното училище, чак такова детенце не съм ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vesever написа:

Случвало се е и друг път. Последно директорката в училището на дъщеря ми, когато ме видя за пръв път, ми каза, че е помислила, че съм една от новите ученички...))))

Ами то тъй, някои жени не остаряват, продължават да се подмладяват и да цъфтят :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Tanner Foost Foust написа:

Ами то тъй, някои жени не остаряват, продължават да се подмладяват и да цъфтят :D

Всичко е въпрос на вътрешни настройки...и също на стабилни източници на енергия...а моите са много стабилни :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, vesever написа:

Всичко е въпрос на вътрешни настройки...и също на стабилни източници на енергия...а моите са много стабилни :)  

Знам, имаш и талант да заразяваш с енергия и останалите :emoji_smiley-18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Знам, имаш и талант да заразяваш с енергия и останалите :emoji_smiley-18:

Да кажем, че това е мисията  ми на Земята... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vesever написа:

Е стига де не си агенция за благотворителност, не всеки заслужава :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, vesever написа:

Само изказа е малко грешен. Правилно би било: "Да кажем, че Това е Мисията ми в трето ниво."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, Tanner Foost Foust написа:

Е стига де не си агенция за благотворителност, не всеки заслужава :wink12:

Искам доброто да е колкото се може повече, и всичко започва от самите нас, ние сме тези, които можем и трябва да го излъчваме (ако искаме светът ни да е добър, а аз го искам повече от всичко друго) , а отсреща как бива прието, вече всеки сам си решава и си избира какво да носи в себе си...

преди 9 минути, Unnamed_ написа:

Само изказа е малко грешен. Правилно би било: "Да кажем, че Това е Мисията ми в трето ниво."

Не съм запозната с нивата, всъщност знам само две. Земното и Небесното. Желая да се слеят, или както обикновено се изразявам, да върнем на Земята изгубения Рай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зиг Хаел! Никой не каза, че песента е немска. Очакваме българската версия с пълно бойно снаражение на инструментал и вокал. Ако сега не намерите кой, няма и да има.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, vesever написа:

Искам доброто да е колкото се може повече, и всичко започва от самите нас, ние сме тези, които можем и трябва да го излъчваме (ако искаме светът ни да е добър, а аз го искам повече от всичко друго) , а отсреща как бива прието, вече всеки сам си решава и си избира какво да носи в себе си...

Не съм запозната с нивата, всъщност знам само две. Земното и Небесното. Желая да се слеят, или както обикновено се изразявам, да върнем на Земята изгубения Рай...

Ами какво правим ако няма нищо а има само земен ?

Иначе подкрепям, избрала си да вярваш в нещо много хубаво.

А това с излъчването и всички останали детайли за които пишеш си е част от индивидуалният характер, което е и страшно чаровно но и на изчезване, не всеки го притежава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Mlechko написа:

Зиг Хаел! Никой не каза, че песента е немска. Очакваме българската версия с пълно бойно снаражение на инструментал и вокал. Ако сега не намерите кой, няма и да има.... ;)

Скъсах си едната струна на китарата, докато я настройвах - сила си не знам, дръпнах повече, отколкото трябва. Така че, инструментал липсва, а вокалът е налице. 

преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Ами какво правим ако няма нищо а има само земен ?

Иначе подкрепям, избрала си да вярваш в нещо много хубаво.

А това с излъчването и всички останали детайли за които пишеш си е част от индивидуалният характер, което е и страшно чаровно но и на изчезване, не всеки го притежава.

Дори и да има само земен, ние сме тези, от които зависи до какво състояние ще докараме Земята.

Аз говоря образно за Рай - свят, в който хората не са податливи на злото. Реалността на Земята е друга, поне засега... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква музика обичаш като стил? Днес аз си скъсах нервите да търся римейк на уникална и неповторима перкусия, която самите автори не могат да повторят. Явно барабаниста в началото е наблягал на свой римейк, а после е остарял и загубил както дар, така и оригиналните си ударни инструменти. Професионалистите все още не улавят солото, а аз толкова много съм го преслушвал от детските си години, че го зная наизуст и съм изумен, че професионалистите бъркат барабаните. Толкова много слабо внимание на единствения в света силно изразен ритмичен бийт. Много търсен, изключително популярен, с милиони валута, субсидии за пресъздаване, и пак оплескат работата. Ти в коя част си? И ще ти кажа какъв човек си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Mlechko написа:

Каква музика обичаш като стил? Днес аз си скъсах нервите да търся римейк на уникална и неповторима перкусия, която самите автори не могат да повторят. Явно барабаниста в началото е наблягал на свой римейк, а после е остарял и загубил както дар, така и оригиналните си ударни инструменти. Професионалистите все още не улавят солото, а аз толкова много съм го преслушвал от детските си години, че го зная наизуст и съм изумен, че професионалистите бъркат барабаните. Толкова много слабо внимание на единствения в света силно изразен ритмичен бийт. Много търсен, изключително популярен, с милиони валута, субсидии за пресъздаване, и пак оплескат работата. Ти в коя част си? И ще ти кажа какъв човек си. :)

Обичам старите банди, рок, балади, симфоничен метъл, класика, обожавам цигулки, пиано. Обичам всяка мелодична и романтична и енергична музика. Не понасям чалга. А какво значи в коя част съм? 

П. П. Обичам и българска фолклорна музика, дядо ми свиреше на гайда, още ми е пред очите. Също обичам келтска музика, а танците им са невероятни, опитвам да ги разучавам, но са нечовешки ...такава бързина и ловкост няма! И също наскоро се 'пристрастих' към грузинската народна музика, уникално звучене, дори искам да уча грузински. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Tanner Foost Foust написа:

Има доста чалгари, които не понасят днешната чалга, реват си за ретро чалгата :emoji_smiley-01:

Възможно е, аз не им знам стиловете, само ме ужасява както звученето, така и визията на чалга изпълнителите, чак  физически реакции на непоносимост ми предизвикват ))). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vesever написа:

Не понасям чалга. А какво значи в коя част съм? 

Мисля, че с циганската музика са от едно котило. Точно в момента съм отправил поглед към година 1968 есид рок и фънк. Но не слушам рок. Ще им правим лек пиър от подбрани сборки, но не е тук мястото. Иначе се потапям в класиката на новото време с рожбите на електронния благ звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Mlechko написа:

Мисля, че с циганската музика са от едно котило. Точно в момента съм отправил поглед към година 1968 есид рок и фънк. Но не слушам рок. Ще им правим лек пиър от подбрани сборки, но не е тук мястото. Иначе се потапям в класиката на новото време с рожбите на електронния благ звук.

Според мен в по-голямата си част новата музика няма дълбочината и смислеността на старите стилове...сега някак по-повърхностна музика почнаха да творят...поне в моите очи е така. Има и стойностни изпълнители, все пак, но повечето е талаш.

Та, какъв човек съм, не разбрах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.