Премини към съдържанието
turkalana

Проблем с таблет Alcatel pixi onetouch

Препоръчан отговор

Таблета ми моделAlcatel 9002x pixi onetouch. Имам следния проблем: Нямам много неща на таблета имам само фейсбук, месинджър, you tube и една игра. Като искам да сваля игра или някакво приложение - нямам място. Имам CD карта памент, но нищо не отива там и не знам как да ги прехвърля...? 

Стигам до приложения и от там не знам какво се прави... ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти си кеша на приложенията. На SD картата не може да се прехвърли кое да е. То зависи и как е монтирана, но в общия случай няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този стар калкулатор трудно ще стане. Направи му ROOT и потърси custom ROM, ако може малко по-нов андроид да му намериш ще е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е ROOT и къде да го търся? 

преди 2 часа, techmaniac написа:

Изчисти си кеша на приложенията. На SD картата не може да се прехвърли кое да е. То зависи и как е монтирана, но в общия случай няма как да стане.

Ще пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://forum.xda-developers.com/android/general/root-alcatel-one-touch-pixi-34-official-t3193624

Без добри компютърни умения и познания по английски най-много да останеш и без него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.