Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От към 8 месеца много хора почнаха да ме наричат курва или кучка .Значи аз съм на 13  и съм имала 2 гаджета  първото беше от София и беше на 17 (не сме се виждали ,защото скъсах с него след една седмица) ,А с втория да сме си разменили 7-8 целувки защото е от Велико Търново и сме били заедно (имат хотел) 3 дни сега и с него не сме заедно ,защото не беше моя не ми допадаше .Това са ми били единствените гаджета .От както съм на 7-8 и постоянно има момчета ,които ме харесват .Някои ме канят да излизаме други да спя в тях (да знам странно е ,но аз така и не отидох) ,Да ходим да пишем наргиле (не съм ходила и не смятам да ходя ) .Постоянно ми казват колко съм хубаво, какво хубаво телце имам ,коса ,очи... От моя клас аз съм с най-хубаво тяло и това го забелязват всички випуски и все ме заглеждат ,някои ме обарват. Вече ми писна да ми казват ,че имат фантазии с мен ,че от едиси си колко месеца чакат за свирка  ( не бих направила такова нещо посмъртно ,но сестра ми тя е на 19 вчера ги навърши или някой, който  е над 16 да ме разпитват дали съм девствена и т.н. чувствам се като леко момиче ) ,че искат да са ми първия и всякаква други неща. Не мога да живея така един път бях с спортно бюстие по фвс (имам плочки и съм много слаба)  и всички от класа спряха с това ,което правеха и почнаха да ме зяпат и да минават постоянно покрай мен .Все ме гледат и се въртят около мен като съм с прилепнала блуза,къса блуза ,поличка, спортни дрехи ... Какво толкова в това ,което правя ги кара да твърдят ,че съм кучка или курва  като не съм .Всички ме харесват  и завиждат само заради това ,че имам хубаво тяло ,хубава сестра ,скъпи гримове ,който ми купува майка ми (,а аз дори не ползвам и не ги искам ,а тя хвърля по 50 лева само за червило) , имам скъпи и маркови дрехи, две къщи и един апартамент , живея като принцеса и съм обиколила света ,сума ти бижута ,  ходя с по 200 лева в портмонето всеки ден , ако трябва да смяташ колко струва цялостното ми визия за ежедневието е към 1000 лева ,а ако е официална стига и до 2000 ...Не искам да ме харесват заради тези неща искам да ме харесват заради това ,което съм едно весело момиче с дълга кестенява коса ,което обича да танцува и пише разкази .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха кефиш - моята дъщеря е на 10г. и поне съм я научил на едно нещо (за сега) не слушай простотиите на другите и бъди това което си. Не ти ли идва на акълчето, че щом всеки се "заглежда по теб" да направиш нещо за да го избегнеш. По "ФВС" отиди с една тениска на баща ти, примерно....

Намери някоя колежанска комедия от 90-те (е аз съм си старичък) и виж там как се развиват нещата. По мое време 6-ти клас си беше почти "първия път" така, че не се подлъгвай с джендърските проповеди и остави това поне за до към 15+ години.  

някой ще ми се изсмее на поста, но все пак:  "не питай старило, а патило" за да не съжаляваш след това. пиши си разказите, поддържай си косата и .....те така още 3-4 години, а после каквото дойде....

поздрави!!!!

пс. не се заглеждай за монета по наркопласьори с 20 годишни бмв-та или мерцедеси.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, момиче, гледай по-смело на живота. Прави каквото ти е кеф на душата и не се съобразявай с мнението на околните /изключвам родители, семейство и близки/. Живота е пред теб. Тепърва ще въртиш гаджета. Горе главата. Момчетата обикновено, като не могат да имат дадено момиче, започват да говорят глупости по негов адрес, за да се правят на интересни. Най-често са въздухари. Извинявам се за израза, но "такива момчета си ги сложи на онази работа да не ходят пеш". По адрес на сексуалните фантазии, от страна на момчетата, може да споделиш със сестра си, а тя с нейни приятели, които да им свият малко перките на келешите или с родителите си - те знаят какво да направят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами облечи една вълнена фанела и широки дънки и вече всички ще те наричат задръстенячка.:). А като казваш с колко пари ходиш в протмонето на 13г. май родителите ти са виновни да ти викат така. Просто другите ти завиждат. Имаш много повече от тях и те трябва с нещо да се почустват по-вече, най-лесно е като те обиждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

e  аз като ходя с 600лв в пoртфейла да се оплаквам ли ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и визията ми струва много повече от 1000лв на ден щото времето ми е по-ценно  пък аз си го харча за визия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Анонимна 12 написа:

,който ми купува майка ми (,а аз дори не ползвам и не ги искам ,а тя хвърля по 50 лева само за червило) , имам скъпи и маркови дрехи, две къщи и един апартамент , живея като принцеса и съм обиколила света ,сума ти бижута ,  ходя с по 200 лева в портмонето всеки ден , ако трябва да смяташ колко струва цялостното ми визия за ежедневието е към 1000 лева ,а ако е официална стига и до 2000 ...Не искам да ме харесват заради тези неща искам да ме харесват заради това ,което съм едно весело момиче с дълга кестенява коса ,което обича да танцува и пише разкази .

Я пак..Пак поредния трол. На 13 никой не пише по този начин.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Анонимна 12 написа:

От към 8 месеца много хора почнаха да ме наричат курва или кучка .Значи аз съм на 13  и съм имала 2 гаджета  първото беше от София и беше на 17 (не сме се виждали ,защото скъсах с него след една седмица) ,А с втория да сме си разменили 7-8 целувки защото е от Велико Търново и сме били заедно (имат хотел) 3 дни сега и с него не сме заедно ,защото не беше моя не ми допадаше .Това са ми били единствените гаджета .От както съм на 7-8 и постоянно има момчета ,които ме харесват .Някои ме канят да излизаме други да спя в тях (да знам странно е ,но аз така и не отидох) ,Да ходим да пишем наргиле (не съм ходила и не смятам да ходя ) .Постоянно ми казват колко съм хубаво, какво хубаво телце имам ,коса ,очи... От моя клас аз съм с най-хубаво тяло и това го забелязват всички випуски и все ме заглеждат ,някои ме обарват. Вече ми писна да ми казват ,че имат фантазии с мен ,че от едиси си колко месеца чакат за свирка  ( не бих направила такова нещо посмъртно ,но сестра ми тя е на 19 вчера ги навърши или някой, който  е над 16 да ме разпитват дали съм девствена и т.н. чувствам се като леко момиче ) ,че искат да са ми първия и всякаква други неща. Не мога да живея така един път бях с спортно бюстие по фвс (имам плочки и съм много слаба)  и всички от класа спряха с това ,което правеха и почнаха да ме зяпат и да минават постоянно покрай мен .Все ме гледат и се въртят около мен като съм с прилепнала блуза,къса блуза ,поличка, спортни дрехи ... Какво толкова в това ,което правя ги кара да твърдят ,че съм кучка или курва  като не съм .Всички ме харесват  и завиждат само заради това ,че имам хубаво тяло ,хубава сестра ,скъпи гримове ,който ми купува майка ми (,а аз дори не ползвам и не ги искам ,а тя хвърля по 50 лева само за червило) , имам скъпи и маркови дрехи, две къщи и един апартамент , живея като принцеса и съм обиколила света ,сума ти бижута ,  ходя с по 200 лева в портмонето всеки ден , ако трябва да смяташ колко струва цялостното ми визия за ежедневието е към 1000 лева ,а ако е официална стига и до 2000 ...Не искам да ме харесват заради тези неща искам да ме харесват заради това ,което съм едно весело момиче с дълга кестенява коса ,което обича да танцува и пише разкази .

Душичка ... Разбирам те перфектно за какво "говориш" .

Изобщо да не ти пука кой ти завижда и кой те мрази . Злобата и Завистта Никога няма да изчезнат или да избледнеят.

И аз живея сама в 4-на къща и имам хубаво тяло и мен ме наричат "ку*ва и кучка " , защото искат да ме пипат , па аз не давам .

И не само не давам , ами се научих и да бягам ... По Бързо от Джъстин Гатлин и Юсейн Болт се научих да бягам ! 

Ще искат да ме пипат те ..... ама-ха ... :angry22: да ме изцапат с мазните си похотливи длани искат .... знам аз ...

Всяка Жабка да си знае гьола !   На принцеса и отива Принц , на овчар - овчарка и т.н.

Така ми каза баба . Точка. :shy11:

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _sirena_ написа:

да ме изцапат с мазните си похотливи длани

А в теб подобни неща няма? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Никой написа:

Я пак..Пак поредния трол. На 13 никой не пише по този начин.

Така написано по скоро звучи като реклама и търсене на клиенти !

Тук да не сме ......:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _sirena_ написа:

И аз живея сама в 4-на къща и имам хубаво тяло и мен ме наричат "ку*ва и кучка " , защото искат да ме пипат , па аз не давам .

ауе сирено ти на тавана  четвърти етеж ли му казаваш и защо спиш там 

или съм се объркал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _sirena_ написа:

Душичка ... Разбирам те перфектно за какво "говориш" .

Изобщо да не ти пука кой ти завижда и кой те мрази . Злобата и Завистта Никога няма да изчезнат или да избледнеят.

И не само не давам , ами се научих и да бягам ... По Бързо от Джъстин Гатлин и Юсейн Болт се научих да бягам ! 

Ще искат да ме пипат те ..... ама-ха ... :angry22: да ме изцапат с мазните си похотливи длани искат .... знам аз ...

Всяка Жабка да си знае гьола !   На принцеса и отива Принц , на овчар - овчарка и т.н.

Така ми каза баба . Точка. :shy11:

Забрави ли за страстните ни нощи :emoji_smiley-07:

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъркай Отдаденост със Похотливост ! 

Освен това на нейната обявена възраст аз въртях шамар на всеки , позволил си да ме хване за дупето .

За първи път се целунах с едно момче на 18 !   После го видях да се целува с друга ..

И оттогава се затворих и не мисля за гаджета , па да си давам дупето и циците на някой още по-малко .. :mad:

преди 5 минути, Yvan Sergeev написа:

ауе сирено ти на тавана  четвърти етеж ли му казаваш и защо спиш там 

или съм се объркал

Да съм по-близо до Звездите бе , Серго .. :tongue2:

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам 2 лв да се усмихна :)  !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Gregory House написа:

Забрави ли за страстните ни нощи :emoji_smiley-07:

А, не ти пречи да си фантазираш ... Мечтите са Безплатни ! :D

преди 1 минута, crashgold написа:

Аз пък нямам 2 лв да се усмихна :)  !!!

Ами кат си "Тъп к'ат гъба"  ..... :D

Мини да ти дам 20лв.  да си имаш за кафе . 

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _sirena_ написа:

А, не ти пречи да си фантазираш ... Мечтите са Безплатни ! :D

Ами кат си "Тъп к'ат гъба"  ..... :D

Мини да ти дам 20лв.  да си имаш за кафе . 

Е тук е проблем ... Не пия кафе :D  :D  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, crashgold написа:

Е тук е проблем ... Не пия кафе :D  :D  

Ако ше си купуваш цигари , нема ти дам , да знаеш :rolleyes:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _sirena_ написа:

Да съм по-близо до Звездите бе , Серго .. :tongue2:

можеш да ме наричаш звезда .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _sirena_ написа:

И цигари не пуша и алкохол не пия ... :D абе кофти работа :D

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _sirena_ написа:

давай ги на мен да ти ги пазя.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, crashgold написа:

И цигари не пуша и алкохол не пия ... :D абе кофти работа :D

Ясно ! И два лева ти са много !    :D

преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

давай ги на мен да ти ги пазя.

Ти почвай да копаеш за биткойни , не са ослушвай .. :D

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _sirena_ написа:

Нали !  :D   Абе важното живи и здраи  :)    

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, crashgold написа:

Нали !  :D   Абе важното живи и здраи  :)    

Ха ! Ей това е най-Важното - Здравето !   Щото здравето понякога и с много пари не можеш да си го купиш . 

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _sirena_ написа:

Ти почвай да копаеш за биткойни , не са ослушвай .. :D

само в твоята градина ще копая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.