Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Я дай една снимка да те видим що за стока си. Щом така те наричат, значи не е без причина. Щом не правиш нищо по въпроса да се откъснеш от това, значи ти харесва. Ако наистина си на 13, жалко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ясно че  е измишльотина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _sirena_ написа:

Мечтите са Безплатни !

Но постигането им е скъпо...
@Анонимна 12, лисицата когато не може да стигне гроздето, казвала, че е кисело. Така и тия момчета, за които ти си само недостижима мечта, се опитват да те принизят до тях като те обиждат по този начин.
Когато някой те обиди, се обърни към него и го питай:"Ти от къде знаеш? Не си спомням да съм правила нрещо с теб.Значи си от групата на махленските клюкарки."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

лисицата когато не може да стигне гроздето, казвала, че е кисело. Така и тия момчета, за които ти си само недостижима мечта, сеопитват да те принизят до тях като те обиждат по този начин.

Човек, ти не разбра ли, че това е обикновен трол. Не ти ли стана ясно, че никой на 13 не пише по този начин?
Още повече, че на 13 да има "17 годишно гадже"...Връзва ли ти се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истина  е  родена съм септември  2004  и да гаджето ми беше на 17  догодина завършва.И преди са ми предлагали по -големи от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Анонимна 12 написа:

Истина  е  родена съм септември  2004  и да гаджето ми беше на 17  догодина завършва.И преди са ми предлагали по -големи от мен.

Аз все едно не знам как говорят децата на 13...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)......С напредване на възрастта , ми се появи "звън" в ушите . Питах . Казаха ми : " Това повечето по-възрастни го знаят .  Добре дошъл в клуба на красивите и умните . Умиране има - оттърване няма ! Свиквай !  " :lol6:

Та ! Хм....какъв беше въпроса ? :)

А , да ! Спомних си ! 

Мъка ! Мъкааааа голяма ! Умрял чичо ми милионер в Австралия . И всичко на мен оставил ..... Мъка ! Да беше умрял преди 40 години или пък след 40 , да го не знам......:lol6:

Пък оня , рогатия ме ръга с лакът и дума : " Еееех ! Да ти имах кахърите . Живей тук и сега !:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Никой написа:

Аз все едно не знам как говорят децата на 13...

received_180730876031913.jpeg

преди 19 часа, Yvan Sergeev написа:

много ясно че  е измишльотина

Не бих седнала да си измислям такива неща разказах истинска история от живота ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ти дават по 200 лв на ден

и 1000 лв за грим

седи до печкати на баба ти и се грей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво очакваш от хората тук. Едва ли могат да ти помогнат. Живей си живота и не обръщай внимание на хорските приказки. Това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле леле, какви неща виждам тук... не знам дали някой ще го чете това но просто го оставям като маркер че съм бил тук. Но ако ти, "Анонимна 12" го прочетеш: Бъди каквато искаш да си, ти си ти и никой друг не може да ти каже каква си, защото ти избираш а не те. Ти живееш своя живот, а не те твоя. Друго друго...мммм не пуши.... и честно казано това е, просто се научи да игнорираш света който те дразни, говоря от опит, не стана ей така внезапно но помогна. Вече толкова години минаха и реално съм направил добри приятели, тъкмо завърших със бих казал, добри оценки и за сега живота върви. Аххх сега ще ми е жалко ако никой не види това. Но пък само аз си използвах времето  :)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, според мен може и да не е трол. Днес се случват такива неща, че да ти прилошее само като научиш за тях. Вече на нищо не се очудвам. Да е на 13 и да има гадже на 17 - разбира се, че не се връзва. Много е малък даже, няма 20 дори. 

на 3.02.2018 г. в 8:35, Анонимна 12 написа:

Предлагали са й, навивала се е и после ясно какво...

на 2.02.2018 г. в 22:22, Eclipse2G написа:

Я дай една снимка да те видим що за стока си. Щом така те наричат, значи не е без причина. Щом не правиш нищо по въпроса да се откъснеш от това, значи ти харесва. Ако наистина си на 13, жалко.

Напълно съгласен съм с цитираното. За да я наричат така, очевидно има някаква причина, но не иска да си признае всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.02.2018 г. в 20:16, Анонимна 12 написа:

Всички ме харесват  и завиждат

И с мен е така. Гадно е и не се свиква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.