Премини към съдържанието
adXok

Да убиеш собственото си дете - министър И. Московски

Препоръчан отговор

Тази вечер министър Ивайло Московски е убил собственото си 4-годишно дете, като го е качил на мотoрна шейна в курорта Боровец.

С кой акъл?!

• Харесва ми 1
  • Тъжен 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, adXok написа:

С кой акъл?!

Той е глупак, но едва ли някой иска да убие собственото си дете. Мисля, че той сам знае в момента колко е тежко. :(
Той сам преживява ада в момента. А човек, който е паднал на земята не трябва да се рита.
Никой не трябва да погребва децата си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо децата трябва да плащат за греховете на родителите си ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този човек НИКОГА не съм го видял да се усмихва,камо ли да се смее ,НИКОГА!Защо? Ако искате да ви се случват само ХУБАВИ неща в живота , усмихвайте се, смейте се!  Жалко за детенцето...

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bigiadri написа:

Този човек НИКОГА не съм го видял да се усмихва,камо ли да се смее ,НИКОГА!Защо? Ако искате да ви се случват само ХУБАВИ неща в живота , усмихвайте се, смейте се!  Жалко за детенцето...

Независимо дали се усмихваш пред публика или не, това не означава че си студен човек и мразиш дори детето си.
Стига глупости вече по темата. Малко срама имайте и ако няма да изкажете съболезнования, ЗАМЪЛЧЕТЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Никой написа:

Независимо дали се усмихваш пред публика или не, това не означава че си студен човек и мразиш дори детето си.
Стига глупости вече по темата. Малко срама имайте и ако няма да изкажете съболезнования, ЗАМЪЛЧЕТЕ!

Погрешно си ме разбрал! Как може да си помислиш , че този човек съм казал , че мрази детето! Напротив ! Просто така съм го видял! БОГ да му е на ПОМОЩ! Това е страшна трагедия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, adXok написа:

Тази вечер министър Ивайло Московски е убил собственото си 4-годишно дете, като го е качил на мотoрна шейна в курорта Боровец.

С кой акъл?!

Боже какви обвинения и обвинители се навъдили! И това заглавие на темата- за миг си помислих, че наистина го е убил, а то нещастника го качил лекомислено на шейна.

Какво ви става бе хора?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По горе г-н НИКОЙ ме обвини едва ли не, че злорадствам на това ЧОВЕШКО нещастие! Мога само да кажа , че едва ли има тук НЯКОЙ в този форум , който близо 10 години е гледал на легло парализирани от инсулт първо майка ми , после баща ми ,да гледа как с всеки ден си отиват / БОГ да ги прости/, сега се грижа за внук ми , който е също на 4 години , това го правя от както се е родил , пълно обгрижване - спане с него, хранене  ит.н. , аз баща , аз майка  за да могат родителите му да работят,Едва ли човек , като мен може да злорадства над такава трагедия за цялото  това семейство! Просто съм казал по-точно намекнал, че човек , КОЙТО НЕ СЕ УСМИХВА ПРИВЛИЧА НЕЩАСТИЕ!/мое мнение/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко, Unnamed_

говорим за моторна шейна от мощен тип, такива които се качват нагоре в планината, а не просто малка моторна шейна за кеф. Говорим за много мощна моторна шейна, която е специално предназначена за такива терени и спосбна да се изкачва в планинска местност. Сега да видим дали може да сложи колан на 4-годишно дете или да го осигури по някакъв начин... няма как.

Следователно този И. Московски си е играл със съдбата. Не неговата, а тази на детето му. Това е непредумишлено убийство... най-малкото. Аз бих го квалифицирал като ербапщина (в превод - прекалена самоувереност без отчитане на опит, на способности и на простите логически действия).

За мен този човек е убил детето си, защото:
1. той е управлявал машината (контрол над движение, скорост, маневри)

2. той е качил детето на машината

3. той е избрал къде да кара (маршрут, местност, терен)

4. той е имал задачата да обезопаси детето си, съобразно възрастта му, размерите и физическото здраве на детето към този момент

Той е отговорен защото му е баща в края на краищата! Този човек... ах, каква злокобна и тъжна ирония... е Транспортен министър!

Този човек никога не трябва да има право да се качва дори на детска триколка!!! И никога да няма право да се качва дори на превозно средство (камо ли пък да го управлява) или машина от подобен род!!!

Този човек трябва да излежи и присъда за непредумишлено убийство (поне 10 г. и съответно да му се отнеме шофьорската книжка доживот)!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/2/2018 в 22:39, adXok написа:

С кой акъл?!

С министерски по БДС.

п.п. а дали ще го осъдят сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/4/2018 в 13:55, adXok написа:

Чакай малко, Unnamed_

говорим за моторна шейна от мощен тип, такива които се качват нагоре в планината, а не просто малка моторна шейна за кеф. Говорим за много мощна моторна шейна, която е специално предназначена за такива терени и спосбна да се изкачва в планинска местност. Сега да видим дали може да сложи колан на 4-годишно дете или да го осигури по някакъв начин... няма как.

Следователно този И. Московски си е играл със съдбата. Не неговата, а тази на детето му. Това е непредумишлено убийство... най-малкото. Аз бих го квалифицирал като ербапщина (в превод - прекалена самоувереност без отчитане на опит, на способности и на простите логически действия).

За мен този човек е убил детето си, защото:
1. той е управлявал машината (контрол над движение, скорост, маневри)

2. той е качил детето на машината

3. той е избрал къде да кара (маршрут, местност, терен)

4. той е имал задачата да обезопаси детето си, съобразно възрастта му, размерите и физическото здраве на детето към този момент

Той е отговорен защото му е баща в края на краищата! Този човек... ах, каква злокобна и тъжна ирония... е Транспортен министър!

Този човек никога не трябва да има право да се качва дори на детска триколка!!! И никога да няма право да се качва дори на превозно средство (камо ли пък да го управлява) или машина от подобен род!!!

Този човек трябва да излежи и присъда за непредумишлено убийство (поне 10 г. и съответно да му се отнеме шофьорската книжка доживот)!!!

Не мога да ти кажа друго, освен да идеш да се прегледаш при специалист! Този "престъпник" бил качил детето си на "много мощна" (колко мощна всъщност?) моторна шейна. И даже избрал къде да кара... И нашия обвинител го вкара директно в затвора, с отнемане на шофьорската книжка (която се дава за автомобил всъщност).

Не се ли чувстваш малко неадекватен обвинителю? Това е нещастен случай! Остави хората с нещастието им и не се мъчи да трупаш точки в очите на форумните светци и светици. И си помисли, как се нарича това, което правиш с тази тема...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе ти се моли да не си на неговото място, че бързо, бързо ще разбереш кой, как и в какво ще те обвини. Да качиш 4 годишно дете на такава шейна не само, че е забранено, ами е чиста глупост и безотговорност - а после било нещастен случай .... да бе.

Е тъкмо оня ден един комшия - напит, като гъз, надрусан до козирката, със над 100км/ч градско, през нощта. Удар - таван, колела, таван, колела и опс една ръка по- малко: ми нещастен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Unnamed_ написа:

Не мога да ти кажа друго, освен да идеш да се прегледаш при специалист! Този "престъпник" бил качил детето си на "много мощна" (колко мощна всъщност?) моторна шейна. И даже избрал къде да кара... И нашия обвинител го вкара директно в затвора, с отнемане на шофьорската книжка (която се дава за автомобил всъщност).

Не се ли чувстваш малко неадекватен обвинителю? Това е нещастен случай! Остави хората с нещастието им и не се мъчи да трупаш точки в очите на форумните светци и светици. И си помисли, как се нарича това, което правиш с тази тема...

Прегледах се преди два дена тук и съм здрав и читав. Шейната е от най-мощните от подобен род планински МОТОРНИ (верижни) превозни средства. Казаха го хора от планиските спасителни служби и инструктори. А да не би ти да му си му казал къде да кара и с колко километра в час? Той е карал, той е убил по немърлива и самонадеяна непредпазливост собственото си дете. При такива открити машини задължително е поне... ПОНЕ каска, шлем, добро закрепване...

Той е карал и детето е било пред него - в скута му - и толкова по отношение на обезопасавянето на 4-годишното му дете. Тотален малоумник е този Министър на... ТРАНСПОРТА!!! Цялата парламентарна пасмина са такива самовъзгордели се първенюта, които се мислят за недосегаеми. Те... обърнал си е каручката сам.

Бракът му е ясно, че е съсипан. Не ми се мисли жена му в какво състояние е в момента. Другото му дете ще го обвинява след време, особено в тийнеджърските години. Самия Московски няма дълго да издържи на безсъние... на горчива съвест. Този човек е съсипан. Той вече е половин човек.

Най-добре ще направи, ако си подаде оставката, разведе се тихо и кротко, и отиде да живее в колиба някъде в закътано селце и да се смири. Това е дамга за цял живот. Никога и никъде няма да може да избяга от съвестта си. Защото тя е в съзнанието му. Това е урок, това е поличба. Никой не може да му помогне... никой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко важно е в такива моменти човек да е вярващ! Една притча ще ви преразкажа; Един мъдрец   заедно с учениците отишъл на разходка извън града. Станало късно и те не могли да се приберат , защото били затворили портите на града , трябвало да пренощуват на открито. Сутринта мъдрецът си казал молитвата и благодарил на ГОСПОД за това , че са останали да спят на открито. Един ученик го попитал: Ма как да Му благодарим,учителю ,нали не можахме да си спим в къщи? Мъдрецът казал : БОГ ни прати ИЗПИТАНИЕ за да ни провери и закали , за което трябва да Му благодарим!

Някаква такава "игра" вярващият си прави със съвестта! За това понякога човек може да да научи в божиите писания  много мъдрости , които преписват съвременните психолози! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, adXok написа:

Прегледах се преди два дена тук и съм здрав и читав.

Искай второ мнение.

А наказанието за немърливия родител тепърва започва и ще продължи докато е жив. Оставете го на мира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с моята особа.

Ако беше някой смотан пияница, как да е. Но това е Министър на Транспорта на Република България.

Прошка няма. Цялата сган в Парламента са такива. Да не говорим за миналите парламенти също. Узурпирана държава от 100 фамилии и техните приятели, общо 10-тина хиляди души, които трябва да бъдат низвергнати и да им се забрани достъп до каквато и да е държавна позиция или голям и средно-голям бизнес!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WuWei
      Здравейте,

предварително искам да ви благодаря за безценната помощ.

Търся съвет относно съставянето на компютърна конфигурация, която ще се използва предимно за гейминг. Основния момент е, че е за 7 годишно дете, което към момента не се интересува от най-новите и сложни игри. Вълнува се от игри от рода на Спайдърмен, Батман, GTA и подобни. Според скромните ми разбирания, това са игри, които имат сравнително ниски изисквания, когато ги сравнявам с най-новите заглавия като Crysis например.

Бюджета ни е между 400 и 500 лева. Разполагаме с мишка, клавиатура и ето този монитор http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ca/en/sm/WF06b/12142134-12142136-12142136-12142136-12142138-12240170-67918421.html?dnr=2 .
      Като изискване имам, конфигурацията да може да бъде ъпгрейдната, защото очаквам това дете след година да иска да играе по-стабилни игри.

По възможност да се използва този сайт http://www.vali.bg/?action=configurator, тъй като имаме близки отношения.

Отново, дълбоко ви благодаря за помощта. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.