Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Таблета ми работеше без проблем от както го бях купил от олх нов съз гаранционна карта от мтел, но днес разбрах че немога да се възползвам от нея не че е изтекъл срок а защото не съм го купил аз. Вчера спря само показва логото samsung. Изчаках до сутринта да му падне батерията, оставих го да се зареди, и пак същата работа. От телефона ми бях збъркал паролата за акоунт на гугал и след това табле светна като по чудо и се показа известието на горната лента:Dинтересното беше че все още долните бутони не работеха, а пък можех да вляза в гугал и др сайтове дори направих снимка по тове време. И като излязох от Браузъра Началния екран го нямаше:(смисъл само беше черен екран и нищо друго, долния бутон също не работеше асамо бутона отстрани за включване и изключване. Изключих го като го пуснах пак дсамо логото на самсунг и сигурно от 4 часа чакам да му свърше батерията. На вас случвало ли ви се е подобно нещо.. 

IMG_20180202_223944.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да влезеш в recovery и да му направиш Reset. Таблета няма нужда да го чакаш да му пада батерията, рестарт се прави със задържане на всички бутони - volume +/-, power и home.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Erkan00 написа:

днес разбрах че немога да се възползвам от нея не че е изтекъл срок а защото не съм го купил аз

Това съвсем не е вярно. Някой си е измил ръцете:
http://gramada.org/правоприемство-гаранционни-права-по/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорех по точно чатих си с операторка на мтел и казва трябва гсм номер егн, трите имена на титуляра. Пък аз бях чел че не зависимо от кой е купен устройството щом имам гаранционна на карта и документ за него трябяа да мога да се възползвам.. Мн :mad: ме е яд да имам гаранция на таблета и да не мога да се възползвам от нея

преди 10 часа, Радослав Матев написа:

Пробвай да влезеш в recovery и да му направиш Reset. Таблета няма нужда да го чакаш да му пада батерията, рестарт се прави със задържане на всички бутони - volume +/-, power и home.

Немога човек не става просто, проб вах 10 начина и всичките едновременно съм ги натискъл. Сега гледам батерията е паднала мисля да го сложа в зарядното и така да пробвам отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Държат се бутоните над 7 секунди. Може и да е само с 2 бутона - виж тук:

http://www.samsung.com/hk_en/support/skp/faq/1079486

после правиш това:

http://www.tomsguide.com/faq/id-1765863/hard-reset-samsung-galaxy-tablet.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се зарежда ли като го правя? или няма никакво значение.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако правиш "изтриване" - втория линк - гледай да има 20-30% батерия поне, може и на зарядното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Радослав Матев написа:

Ако правиш "изтриване" - втория линк - гледай да има 20-30% батерия поне, може и на зарядното.

Немога да отворя линковете, abiut blank., ще може ли да кажеш името на сайта и от къде да ми покаже как се прави рековери точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как не можеш? Линковете и сайтовете се виждат, може да направиш copy/paste на текста или да го препишеш - имаш проблеми с браузъра/интернета нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радослав Матев написа:

Немога да отворя линковете, abiut blank., ще може ли да кажеш името на сайта и от къде да ми покаже как се прави рековери точно

преди 48 минути, Радослав Матев написа:

Как не можеш? Линковете и сайтовете се виждат, може да направиш copy/paste на текста или да го препишеш - имаш проблеми с браузъра/интернета нещо.

Ще го водя на сервиз. 

Като натискам всички копчета едновременно отваря се ама само логото никакво меню не излизa

Редактирано от Erkan00 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Erkan00 написа:

Ще го водя на сервиз. 

Най-добрата идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.