Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди няколко дни уиндоуса нещо крашна и въобще не мога да вляза в менюто. Излиза ми син екран на който след като натисна ресет ми излиза това на снимката. Моля ви за помощ! 

image.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов ли е лаптопа? Ако е нов с оригинален уиндоус ли е купен. Ако е предоставен с оригинален уиндоус и не е преинсталиран до сега би трябвало да се ресетне освен ако някой е истрил бекъпа или харда да се е прецакал, така че не се знае дали ви е правилна темата с обвинение на уиндоус.

Имал съм проблеми с лаптоп и казах на човека , че не мога да го преинсталирам , че харда дава проблем и човека ми каза , че няма и месец както е купен .Викам му супер значи и гаранция имате. Човека отиде до сервиза и се възползва от гаранцията след 3 седмици каза смениха харда това бил проблема. Причини довели до тази грешка може да са няколко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gangosa
      Добър ден.
      Според клипа уиндоус не харесва антивирусната и си търси друга защита. Някакви идеи?

• от v.georgiev9931
      Здравейте, имам проблем с инсталирането на новия ми лаптоп Acer aspire a15. Когато се пробвам да намеря флашката в boot manager не мога да я намеря. Лаптопа е нов флашката е 3.0 и порта също, пробвах с друга флашка, но пак не  става. Помагайте, ако някой знае нещо . Благодаря предварително!  

• от loranst looa
      здравейте имам нужда от съвет има ли начин да инсталирам 4- 5 вересии на windows примерно ХР , 7 , виста , 8- ца 10 и линукс на един твърд диск разцепен на съответните дялове . По принцип сега ползвам дул буут със 8-ца и 7- ца , но имам нуждата от колкото се може повече ОС системи на един същи компютър .  Сигурно ще си кажете за какво са ми толкова много ОС системи отговорът е много прост от един сайт админите са големи злобари и ми трият  работата  и се налага да ползвам прокси сървъри но въпреки това пак ме трият защото предполагам че виждат логовете на бразурите които са от една и съща ОС система . За това ако може да ми кажете  ще може ли да инсталирам 5- 6 ОС  системи  на моето ПС и да заблудя  гадните админи които упражняват цензура спрямо мен . Благодаря 
    • от vos7ro
      Здравейте колеги!
      За първи път пиша тук, търсих информация относно проблемът ми във форума , уви не открих за това отварям нова тема!
      Имам лап топ Асус ОС Windows 8.1 (предполагам има значение) 
      Вече цял ден рестартирам компютъра отново и отново..защо!?
      Излизам по задачи-> щерка ми набарва компютъра с мишката(на 2г. е) , майка и докато я възпре не се знае какво е ставало. Жената затваря капака на ПЦ....
      Прибирам се...
      Със стартирането на ПЦ - и отваряне на главния десктоп - доло ТАСКБАР лентата е блокаж от всякъде, не мога да кликам върху нея нито с левия , нито с десния бутон на мишката,при всеки опит се чува един характерен звук за ОС и това е ..
      Също така ниско долу в него мига непрекъснато иконка ЩИТ, но и нея не мога да натисна...
      Прикачам снимка ... ПОМАГАЙТЕ моля ви... 

• от asdfj
      Привет.Извинявам се ако темата вече съществува.С лаптоп Lenovo g50 чисто нов закупен от Технополис,с който съм на уиндоус 8 искам да го преинсталирам,.Обаче проблема е там,че имам записани дискове и на 8-цата и на 7цата и когато рестартирам компютъра,не тръгва диска.Преди съм преинсталирал само XP и не ми се беше случвало подобно нещо..Ако може някак да ми помогнете, как да подкарам диска и къде може да е проблема.Компютъра по принцип чете CD/DVD,пробвах различни комбинации като F2,F12, и т.н.Благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.