Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми някой офис стол, който да е удобен най-вече облегалката му да подпира кръста, за да не се натоварва. Очаквам мнения за столове, които сте използвали, а не стреляте в тъмното. Цена до 200 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазина и почваш да сядаш на всички по ред. Този който ти е удобен взимаш него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/3/2018 в 16:47, JoeBlack написа:

Препоръчайте ми някой офис стол, който да е удобен най-вече облегалката му да подпира кръста, за да не се натоварва. Очаквам мнения за столове, които сте използвали, а не стреляте в тъмното. Цена до 200 лева.

С колелца ли искаш да е? Защото аз за вкъщи си взех от https://www.home-max.bg/interior-i-dekoraciya/mebeli-za-ofis/ofis-stolove/ офис стол 8001-VC и е много удобен, но е без колелца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2018 г. в 10:47, JoeBlack написа:

А удобно бюро за краката в комплект няма ли да ти трябва ?
BOKO-KRAKA.jpg

Този ми се вижда удобен за целта.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 03/02/2018 в 15:47, JoeBlack написа:

Аз пък очаквам да ми кажете с кои лекарства да се излекувам, ама от ваш личен опит да сте ги пили, а не да сте доктори разбиращи от болести да ми предписвате това което ми трябва точно на мен. Ха ха ха ...
Подходът ти е грешен.
Това което трябва да те интересува са какви проблеми си имат в кръста работещите по офиси, описание научно, решения научни а не търговски оферти на "офис столове".
Трябва да те интересува как е правилно да се седи с часове наред пред компютър например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.