Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко дни не мога да вляза в скайпа, не поради грешни данни за вписване, а поради това, че skype ми искат много подробни лични данни за мен,  аз разбира се няма да ги дам ей тъй и затова реших да питам вас какво да правя. Помня, че оня ден като гледах новините, чух че ЕС щял да има нови изисквания към компании като фейсбук,скайп и т.н. моят проблем дали има нещо общо с това? Благодаря ви предварително!

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай скрийншот от това, което ти иска.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gregory House написа:

Деинсталирайте и реинсталирайте  с актуална версия 8 !

Пише ми, че е най-актуалната!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Дионисий написа:

Пише ми, че е най-актуалната!

Абе искат някакви данни, пиши нещо - каквото ти дойдеа на ум. Аз писах 10 февруари 1980  и нищо не е вярно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Дай скрийншот от това, което ти иска.

Ето, виж!

WP_20180203_001.jpg

преди 9 минути, Богатир написа:

Абе искат някакви данни, пиши нещо - каквото ти дойдеа на ум. Аз писах 10 февруари 1980  и нищо не е вярно. 

ако ми го искат обаче на друго място няма да го запомня. За чий .... искат тези данни!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Дионисий написа:

ако ми го искат обаче на друго място няма да го запомня. За чий .... искат тези данни!?

Водят си записки..откакто Microsoft купиха Skype, програмата не върви на добре..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Богатир написа:

Водят си записки..откакто Microsoft купиха Skype, програмата не върви на добре..

и сега като им дам тези данни, ще почнат да обработват ли!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с кой Skype е - с вградения в Windows, или е изтеглен от сайта (Skype for desktop)? Аз ползвам само втория, и никога не ми е искало такива неща.

А и не виждам проблем да напишеш някаква дата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Gregory House написа:

Деинсталирайте и реинсталирайте  с актуална версия 8 !

В никакъв случай 8-ма версия! Тотално скопена отвсякъде! Инсталира си 7.40 и няма грижи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

Това с кой Skype е - с вградения в Windows, или е изтеглен от сайта (Skype for desktop)? Аз ползвам само втория, и никога не ми е искало такива неща.

А и не виждам проблем да напишеш някаква дата. 

7.40

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен на три различни компютъра старият Скайп за десктоп блокираше и не можеше да се впиша, а новият ми съобщаваше, че вече съм вписан-пълна каша. Деинсталирах ги всичките и си инсталирах от магазина , заработи нормално. Още разучавам тази версия, като че ли има всичко нужно за моите нужди, даже май се отписва със затварянето, работи като обикновена програма.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, B3M2W0 написа:

При мен на три различни компютъра старият Скайп за десктоп блокираше и не можеше да се впиша, а новият ми съобщаваше, че вече съм вписан-пълна каша. Деинсталирах ги всичките и си инсталирах от магазина , заработи нормално. Още разучавам тази версия, като че ли има всичко нужно за моите нужди, даже май се отписва със затварянето, работи като обикновена програма.

Версията 8 ли е ?

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го инсталирах , не обърнах внимание, май беше 8.1 или 8.4. А от магазина не се вижда, в компютъра също не може да се види никъде коя версия е.

xx.JPG

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8.14.0.10
7.40.0.151
преносими

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, B3M2W0 написа:

Като го инсталирах , не обърнах внимание, май беше 8.1 или 8.4. А от магазина не се вижда, в компютъра също не може да се види никъде коя версия е.

xx.JPG

И на мен ми хареса единствено не ми хареса лакомията за рам !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Gregory House написа:

не ми хареса лакомията за рам

Що, събираш свободната за черни дни? :ph34r:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента тествам това

Skype 8.15.76.7 Preview

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Що, събираш свободната за черни дни? :ph34r:

За сметка на това е по бърза и умна като лисичката !

Нали и ти се оплакваше от лисичката за нейната лакомия !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих я в настройките му. А той (пустият му Скайп) не се вижда къде е инсталиран, набутал се е в някакви папки Локал-Пакажи и пр. Много интересно. 

zz.JPG

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B3M2W0 написа:

Намерих я в настройките му. А той (пустият му Скайп) не се вижда къде е инсталиран, набутал се е в някакви папки Локал-Пакажи и пр. Много интересно. 

zz.JPG

Този скайп е УУП приложение !

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Gregory House написа:

Този скайп е УУП приложение !

Какво ще рече? Нещо като APP ли?

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

универсално уиндоус платформ приложение

http://nauka.offnews.bg/news/Tehnologii_7/Zashto-naj-smelite-planove-na-Microsoft-mogat-da-pretarpiat-krah_41177.html

(Universal Windows Platform, UWP).

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато се включа сте написали цял ферман! Не спите ли бе, хора?! Още от прочита на питащия ми стана ясно къде е, какво прави, с какво се сблъсква и т.н.

Просто си инсталирай Skype Desktop версията. Тя няма да те пита такива неща. Тук задавам въпрос като твоя, съответно никой не отговаря, направи си заключението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.02.2018 г. в 16:56, dini99 написа:

Здравейте! От няколко дни не мога да вляза в скайпа, не поради грешни данни за вписване, а поради това, че skype ми искат много подробни лични данни за мен,  аз разбира се няма да ги дам ей тъй и затова реших да питам вас какво да правя. Помня, че оня ден като гледах новините, чух че ЕС щял да има нови изисквания към компании като фейсбук,скайп и т.н. моят проблем дали има нещо общо с това? Благодаря ви предварително!

Деинсталираш скайп и му теглиш една кутка майна. Аз и приятелите ми отдавна минахме на Дискорд, който има опция за напълно безплатни разговори, стига човекът от другата страна да си е пуснал програмата. Освен това Дискорд НЕ прави каквото си иска, за разлика от скайп. Аз лично му теглих една кутка майна на скайпа, защото от 2 години насам сам си променя настройките както той си реши, засилва си звука до дупка без да ме пита дали искам и дърпането на плъзгачите за звука не променя нищо. А, да, и освен това Дискорд не ти иска подробни лични данни и можеш да въведеш и фалшиви, ако искаш. Само и-мейлът ти трябва да е истински.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎6‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 15:34, rado84 написа:

Деинсталираш скайп и му теглиш една кутка майна. Аз и приятелите ми отдавна минахме на Дискорд, който има опция за напълно безплатни разговори, стига човекът от другата страна да си е пуснал програмата.

Нито Скайп ти трябва, нито каквато и да е програма, нито Дискорд! Всички потребители използват Фейсбук. И особено сигурно е, че 100% от потребителите на Смарт телефони имат акаунт в Гугъл. Та Фейсбука си има всичко - телефония на хипер качество дори с минимален трафик и чат разговори. Никакви програми, никакви регистрации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Valentin Monov
      Здравейте , купих си нов фотоапарат nikon colop и ми прави проблеми. Като направя снимка на някакъв обект, ръбовете на обекта са назъбени когато се гледа отдалечено снимката във Photoshop. Някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително!

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.