Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с очите, търся офталмолог

frozener
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър офталмолог за град София, който си разбира от работата? Имам от няколко месеца внезапна пареща болка в очите и знам, че имам алергия от която ми се подуват клепачите и получавам сухота. Парещата болка, обаче мисля, че ми е от омазняването на клепачите през деня или от бактерии. Искам да си направя подробно изследване за да разбера и затова се нуждая от професионалист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, frozener написа:

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър офталмолог, който си разбира от работата? Имам от няколко месеца внезапна пареща болка в очите и знам, че имам алергия от която ми се подуват клепачите и получавам сухота. Парещата болка, обаче мисля, че ми е от омазняването на клепачите през деня или от бактерии. Искам да си направя подробно изследване за да разбера и затова се нуждая от професионалист.

От няколко месеца внезапна пареща болка - дори е без значение дали ще те обидя. Абе ти нормален си ли????? Поне кажи от кой град си. Ако си от плевен веднага те пращам където трябва! 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Емил Костов написа:

От няколко месеца внезапна пареща болка - дори е без значение дали ще те обидя. Абе ти нормален си ли????? Поне кажи от кой град си. Ако си от плевен веднага те пращам където трябва! 

Да, да извинявай, просто ми се спи. Редактирах си публикацията. Става дума за София . :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, frozener написа:

Да, да извинявай, просто ми се спи. Редактирах си публикацията. Става дума за София . :D

Не се Извинявай. С очите ТАШАК не бива. Запомни го от мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Никой написа:

Конюктивит или очен херпес.

А на какъв адрес се намира кабинета ви къде практикувате и тази професия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Емил Костов написа:

Не се Извинявай. С очите ТАШАК не бива. Запомни го от мен. 

Знам, че е сериозно и не се шегувам. На лекарите им е шега работа затова питам тук, защото ходих при едни казах им, че когато съм навън в произволни моменти от деня получавам пареща болка и ми се насълзяват очите от болката затова трябва да седна за няколко минути и да си измия очите, за да се пооправи и те просто казват аа споко нищо ти няма. Омръзна ми от техните лъжи. На стажа ми в интернет доставяне, нито един на работата ми и включително аз нямаме лука да говорим глупости защото от това зависи печалбата на фирмата. Лекарите обаче все се оплакват колко им е зле живота а си получават стабилна държавна заплата и НИТО ВЕДНЪЖ НЕ СА ОТВОРИЛИ книга за справка или нещо. То това трябва да говори колко некомпетентни са повечето. Познавам и компетентни лекари, но те разбира се са малко. То си личи кой какъв е по външния вид и отношението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, frozener написа:

Знам, че е сериозно и не се шегувам. На лекарите им е шега работа затова питам тук, защото ходих при едни казах им, че когато съм навън в произволни моменти от деня получавам пареща болка и ми се насълзяват очите от болката затова трябва да седна за няколко минути и да си измия очите, за да се пооправи и те просто казват аа споко нищо ти няма. Омръзна ми от техните лъжи. На стажа ми в интернет доставяне, нито един на работата ми и включително аз нямаме лука да говорим глупости защото от това зависи печалбата на фирмата. Лекарите обаче все се оплакват колко им е зле живота а си получават стабилна държавна заплата и НИТО ВЕДНЪЖ НЕ СА ОТВОРИЛИ книга за справка или нещо. То това трябва да говори колко некомпетентни са повечето. Познавам и компетентни лекари, но те разбира се са малко. То си личи кой какъв е по външния вид и отношението.

Не знам при какви доктори си ходил, но ти трябва очен лека специалист. Кажи от кой град си, за да може колеги да те ориентират. Ако си от Плевен веднага бих ти посочил правилния човек.  За здравната ни система няма да коментирам. Има все още прекрасни лекари и добри специалисти в областта си, но останалата част от докторското съсловие са просто една паплач и нищо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...
  • 2 години по-късно...
на 4.02.2018 г. в 20:46, Емил Костов написа:

Не знам при какви доктори си ходил, но ти трябва очен лека специалист. Кажи от кой град си, за да може колеги да те ориентират. Ако си от Плевен веднага бих ти посочил правилния човек.  За здравната ни система няма да коментирам. Има все още прекрасни лекари и добри специалисти в областта си, но останалата част от докторското съсловие са просто една паплач и нищо повече.

Здравейте кого имате предвид в Плевен?  Правят ли операции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, bnadi написа:

Здравейте кого имате предвид в Плевен?  Правят ли операции?

Д-р Илчева. Мога да дам координати. Тя е от старата школа и е прекрасен доктор.  Сега какво ще се наложи от тук насетне зависи от нея и от Вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...
на 4.02.2018 г. в 19:26, frozener написа:

Здравейте!

Имам същия проблем с очите.Намерихте ли лекар,който да Ви диагностицира и лекува?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване