Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали е 4с или там какъв се води. Не е мой. Дадоха ми да го погледна, ама си нямам и аз представа. Като цяло като му боднеш кабела в компютъра, показва една снимка с буксата за зареждане сочеща към Itunes, и дотук. Инсталирах itunes, ама не знам дали не трябва и други настройки да правя. Като цяло нищо не се случва, нищо не излиза и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като инсталираш Itunes и закачиш телефона какво ти дава? Би трябвало да каже, че иска да изтегли софтуер и да го инсталира или нещо подобно. Може и да му е паднала много батерията, а от USB порта да не дава достатъчно ток. Включи го за половин час на зарядното и опитай пак с компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли iTunes и го инсталирай. После "бодни" кабела в телефончето и трябва да ти се отвори автоматично iTunes, и се съгласи с правилата просто натисни Accept и готово. И после можеш да правиш, каквото ще правиш с телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка въпрос няма.С програмата ITunez можеш да ъпдейтнеш или възстановиш системата на телефона.Можеш да синхронизираш музика,видео,фото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А трябва ли специален кабел, защото ползвам един мултифункционален с всякакви преходи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.