Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Знам че наскоро биткойна падаше и много хора реват. Днес в английския ибей гледам GTX 1060 по 100-150 лева, за сравнение в България са по 800+, какво става?

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става ли? Паника! Всички са се юрнали да продават!Банките също ръпат мърша,някой ще им бърка в канчето , ли? А точно сега хиените чакат и когато стигне дъно започват да купуват, а то ще е скоро!  А психологията ще подскаже , останалите да почнат да купуват точно когато валутата стане най-скъпа!И не само психологията ,всеки момент когато се сметне че е подходящ ,някой  ГОЛЯМ ще даде ЯКА подкрепа/уж  вътрешна информация/ и ТРЕНДЪТ ще се обърне! Така е в света на акулите , ако не плаваш правилно ще те изядат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Балони се надуват и се пукат. И във всичките финансови измами печелят само организаторите.

Глупаците да се напъват да дават нещо реално срещу имагинерности и да се надяват че ще цъфнат налъмите.

Не мога да схвана логиката - изсипват се сума ти пари за хардуер и се харчи бол ток за безсмислени "сметки". В резултат нищо материално не се създава.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, kayKayEhnn написа:

Здравейте,

Знам че наскоро биткойна падаше и много хора реват. Днес в английския ибей гледам GTX 1060 по 100-150 лева, за сравнение в България са по 800+, какво става?

Миньорска видео карта и безплатно да ми я дадат неискам !

Геймърските видеокарти не са предвидени за копане !

Графичния процесор след 3 месеца отива на кино !

Все още е рентабилно Монеро и Етреум !

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единственото със стойност на тая земя

е земята  водата и въздуха и  слънцето и любовта

само въздуха и слънцето  още са безплатни

по азия  продават балони със планински въздух

по принцип мога да ви светна  как да изкарвате кинти от  криптовалути  ама няма да ви кажа щото ще раздухате навсякъде  и вече няма да може никой да изкарва.

• Тъжен 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Gregory House написа:

Миньорска видео карта и безплатно да ми я дадат неискам !

Геймърските видеокарти не са предвидени за копане !

Графичния процесор след 3 месеца отива на кино !

Все още е рентабилно Монеро и Етреум !

Е ако ти не искаш безплатна миньорска карта аз ще я взема ;)  Няма да я използвам за копане.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Е ако ти не искаш безплатна миньорска карта аз ще я взема ;)  Няма да я използвам за копане.

Имах на предвид това че ако е копано с нея повече от три месеца !

В калдата четох за видеокарта уж за майнинг ама гаранция 3 месеца !

Правете си изводите !

Май беше на Гигабайт - производител !

Без видео изходи !

https://www.kaldata.com/хардуер/доколко-е-рентабилен-добивът-на-крипт-274162.html

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Един приятел направи 10 бона, когато биткоинът беше 50 стотинки, а после се вдигна на 1000 долара.
Копа, когато нищо не струваше, а после стана много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Никой написа:

Един приятел направи 10 бона,

и Емил Костов щеше да направи  ако си беше продал апартаменчето да купи 6 биткойна  като бяха сегашна цена и да ги проде като  бяха 15555  ама слуша ли те некой братче...

• Ха-ха 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Пламен Р
      Здравейте като играя някоя игра и като я свърша отварям капака на компютърът и видеокартата пари..направо не е за баране прегрявя...апак имам 2 вентилатора в кутията си един отгоре и долу!!!
    • от Crown2363
      Здравейте може ли някой да ми обесни как точно се използва Биткойн и за какво служи точно?
    • от b1c1d1
      Здравейте.Мога ли да прехвърля биткойн към paypal и как.Благодаря
    • от Yvan Sergeev
      въпросната валута няма бъдеще  след като се стигне максимума и повече не може да се добива
       ще се появят нови   валути биткойн 1, биткойн 2, бинкойн бета 6.0 
      ще стане 1 биткойн 10000 долара  след това или ще се срине до 0 или ще падне по средата или ще си остане на толкова
       и ще се ползва само от определен кръг хора вложили  средствата си в него
       защото
       когато има  лимит  на валута и търсене, купуват само богатите и само каквото си искат 
      примерно кутийка бира  ще струва  1 биткойн  което ще е  на определения курс срещу държавните валути, и тогава  човек ще се замисли дали му е изгодно
      да работи в реалния свят и да изкара парички 2-3 долара за биричка ,
      или да си я плати с биткойн  равен на определения курс биткойн-долар
      ако 1 биткойн е 10к долара дали ще си заслужава да си купи биричка за 10к долара >.....
       струва ли си да бъдеш независим от банките ...
       капитализмът не  може да работи в условия на лимити на валути и суровини
      тогава настъпва депресия.
       пп биткойнът може да бъде финасово изгоден само за избягване на данъци .  когато  падне  под критичните 50%  покупателна способност   над останалите валути ще е излишен.
      друг сценарии
       сащ си напечават 100 милиарда без покритие
      и изкупуват всички биткойни
       и след това обявяват инфлация по 10 % на година
       ....  на доляра и се тая все едно  биткойна никога не е съществувал>......
       с елементарни  банкерски хватки.....
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.