Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Две думи. 

Обичам те.

Думи кратки ,но тъй сложни.

Мисли дълги,но тъй кротки.

Любов. О, Любов.

Толкова силна ,и тъй трудна.

Тъй нежна,тъй будна.

Една мечта, две души ,

свързани ... Две съдби.

Като бездна , 

но така,

потъваш леко,плавно,сладко.

И сега.

Две души ,поели към безкрая,

две съдби ,превръщат се в една...

О,любов.

Песен за душата, сладка тежест за сърцето.

Хляб за гладните ,вода за жадните.

Приток на реката,светло слънце за дръвчето.

Целият свят, да дам,

искам, в ръцете  ти.

Любовта ти цялата,

стиска сърцето ми,

и с красотата цяла на душата ти,

обвий лицето си , 

и с топлината ,на ръцете си,

моля те,прегърни момчето си.

О, липса. 

Дума кратка, чувство безконечно.

Остани с мен до края.

Мила моя ,ще бъда с теб вечно .

Обичам те!

Думи кратки,но тъй сложни.

Мисли дълги,но тъй кротки.

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Михаела Матева
      “-Няма кой да ти помогне…- дебел, плътен глас, шептеше в ухото й, а дъхът му караше всяка една клетка на тялото й да настръхне. 
      Студенина се разнесе из ставите й, сковавайки ги. Ема искаше да вика, но гласът й бе избягал някъде далеч.
      Непознатият разкъса дрехите й, започвайки да белязва тялото й малко, по-малко. В един момент Ема знаеше какво ще се случи и вече се бе подчинила. Всяко едно негово докосване сякаш крадеше още от силата й, карайки я да забрави как да контролира крайниците си. 
      Там, пред офиса, Ема почувства най-ужасната болка. 
      Там, където гъстата мъгла прикриваше случилото се и обгръщаше това ужасяващо дело.
      Там, един непознат и отне нещо много скъпо.
      Там някъде, един мъж успя да открадне и последното късче от душата й.”
      http://love.bgizdatel.bg/project.php?id=11
    • от BeerDrinkingJones
      Красива си.
      Колко ли ?
      Много си.
      Липсваш.
      Боже, колко ми липсваш?
      Тежко,странно,
      болно, дори болезнено.
      Толкова лошо,
      мъчително и бедствено.
      Писваш?
      Няма как да ми писнеш?
      Нито косите ти,
      нито ръцете ти ,
      нито устните ,
      нито лицето ти.
      А очите ,
      в тях векове се бих взирал.
      За тях, 
      върхове бих катерил,
      морета бих преплувал,
      отрова бих поглъщал,
      бих убил...
      В убиец бих се превърнал...
      И дори и да замина.
      Знай.
      Ще се върна.
      И пак ще те обичам
      Само ме дочакай.
      Където и да отида.
      Каквито и думи да изричам...
      Не ми казвай сбогом мила моя,
      ще се върна ,
      и пак ще те обичам.
      И не се страхувай,
      сърцето ти крехко не бих разбил.
      Повярвай в мен ...
      По-скоро бих се самоубил.
    • от Jojo5
      Здравейте! Търся програма, която при въвеждане на число/дума (с до 10 знака) да изведе всички възможни комбинации.
      Например: 
      вход:123
      изход: 123,132,213,231,312,321
    • от Gregory House
      Обичам те любима моя Мария !

• от nukeX
      Здравейте, като за начало съжалявам за евентуални правописни и граматически грешки, но наистина нямам желанието да преглеждам публикацията няколко пъти, а и мисля, че ще бъде доста разбираема, дори и при наличието на такива.
      По темата. Основната тема тука няма да е любовните ми драми и преживявания и определено не искам написаното от мен да се приема според това, как аз емоционално съм афектиран и тн, но определено някои мои разсъждения са повляни от личните ми преживявания - драми, но не ограничени до това.
      Интересно ми е женското мислене и психика, защото съм от мъжки пол и познавам мъжкото такова, но това не означава, че женското трябва да е основния обект на дискусия въпреки, че женското е по-интересно конкретно за тази тема и пол  .
      През годините така и не попаднах на момиче да дава това, което и аз - вярост в сексуална и морална гледна точка *моля имайте в предвид, че всякаква проява на симпатии се счита за форма на изневяра според мои виждания*.
      В детска и тийнейджърска възраст гледах на женското създание и мозък като нещо сладко и невинно, което искам да защитавам и, на което да се радвам, в последствие разни хора, опетниха това ми виждане, както на мен така и на мои приятели, и познати, сега вече леко презирам жената за това, което е, честно казано изпитвам и леко отвръщение към формата й на съществуване (жена), секс - ми е единствената мисъл когато ми падне в полезрението.Моля имайте в предвид, че секса не е най-важното нещо, изневярата се прощава, ако се признае, тогава не се губи доверието чак до такава степен, има я само болката. Вие представлявате партньорите си в обществото, не е лошо от време на време да им защитавате достойнството и честта както ние правим, въпреки че когато разбера за жена, която играе на мъжа си, не ми носи лошо мнение за мъжа, а точно обратното, позитивно за мъжа и лошо за жената. 
      Горе написаното важи в пълна сила за мъжете, но рядко познавам мъже, които да имат споменатото поведение поради факта, че са родени така, повечето са преживяли или по-скоро не са - несподелена любов.
      Наистина мисля, че в днешно време, а и може би от как жена съществува - нямат качества, които мъжете имат, ключови са: обич, чест и всеотдайност.
      Мисля, че много от нещата важат и за приятелството, особено, ако половинакта ти е "най-добрият" приятел.
      Ако администратор прецени, че раздела не е подходящ, моля да премести темата в подходящ такъв.
      Знам, че някой от въпросите и разсъждения са доста остри, не слагам етикет на никой, и определено не искам да засегна някого.
      Сега към въпросите:
      Какво ви кара да прескачате обещанията си за вярност и подкрепа?
      Мислите ли, че е нормално да лъжете човека, на който сте казали, че обичате?
      Не мислите ли, че когато вече не обичате - по разумния вариянт е да прекратите една връзка?
      Нещо счупено, мислите ли, че се оправя, когато го дочупите (изневяра)?
      Как живеете със себе си, когато излъжете любимия човек или му изневерите, или просто сте използвали и лъгали, че обичате?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.