Премини към съдържанието
zorizorita

Проблем с пращането на съобщения по Скайп

Препоръчан отговор

Здравейте. От 2 дни имам проблем с пращането на съобщенията по скайп. Уточнявам, че става въпрос за скайп на телефон Lenovo. Нито получавам, нито изпраща съобщения. Дава ми "изчакващо" и това е. В същото време няма проблем при провеждане на видеоразговор. Проверих всички настройки на приложението, но не открих проблем. Деинсталирах скайпа и отново го инсталирах - пак същото. Ако някой има идея къде е проблема моля да ме светне. Важно ми е.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2 седмици скайп имат порблеми, макар че Майкрософт не си признават за тях. Има множество оплаквания за невъзможност за логване, за разпадане на връзката, за бавна работа и за проблем със съобщенията.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е така най-вероятно щях да имам проблем и със скайпа на компютъра, а там всичко е наред. Проблемът ми е само със скайпа на телефона.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се чака обновление !

Имам майкрософт лумиа !

Там дори е по зле !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, zorizorita написа:

Ако е така най-вероятно щях да имам проблем и със скайпа на компютъра, а там всичко е наред. Проблемът ми е само със скайпа на телефона.

При мен пък е обратното. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е и при мен на мобилния.Въпреки че обнових версията преди няколко дни,на чата стои „изпращзне“и върти кръгчето.Забелязах също,че не показва хронологията след 3 януари!Все едно не е имало интернет от тогава.Направи ми впечатление след обновяването до последната версия,че след вписването,излезна прозорец,в който искаха да добавя телефонния си номер към скайпа.Аз маркирах „отказ“ и си мисля че това може да е една от причините да не работи.Много нахални станаха тези.Затова 90% от контактите ми в скайп се отказаха от него.Ще допълня че в същото време другите програми за чат и разговори си работят перфектно.Имам на предвид Viber,WhatsApp,Messenger,Signal.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.