Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

20180207_192702.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy . Така ще може да кажеш марка и модел на дъното. Кажи също откъде сваляш драйверите?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Е според теб как да помогнем в случая? А от телефон ли пишеш в момента? Това лаптоп ли е или десктоп машина?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, edokredo написа:

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Казваш компютъра е нов. Нямаш ли книжка с упутване и информация за самия компютър. Какво пише в гаранционната карта. Там трябва да има информация за дънната платка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Компа ми е подарък ...и ти казах вече дънната платла..INTEL H61M S.1155

Предполагам, че това ти е модела на дъното. Вземаш една флашка и отиваш у приятел. Там ще свалиш драйвера за ЛАН картата и ще го инсталираш на тази машина. После вече ще може да си досвалиш другите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е видео картата и е на интел как така да сваля други драйвъри...и може ли да ми дадете линк за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Линка

Работи, аз го отварям. Ето го втори път 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха да и кое трябва да сваля за да ми тръгне нета ,защото има много файлове???

Кое да сваля моля ви кажете ми..:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мислите, че сте разбрали точния модел на дъното...

INTEL H61M S.1155

Това е описание тип "технополис" - H61 е чипсетът, S.1155 е просто техния начин да кажат, че дъното е LGA1155. Дъна с H61M в модела има много.

@edokredo Изпълняваш следната команда в cmd:

wmic baseboard get product, manufacturer, version

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, edokredo написа:

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

То бива да си неблагодарен и груб, ама да даваш грешна информация, да губиш на хората времето и после да им заявяваш, че нищо не знаят... Ти самият, ако имаше "поне малко познания", въобще нямаше да си тук да ни питаш за драйвъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от iconi95
      Здравейте!
      До този момент ползвам услугите на варненският интернет доставчик TCV, ако това има значение, но напоследък имам едни spike-ове, които не се забелязват по време на браузинг, а по-скоро по време на геймнинга. Тези падения се оправят временно при рестарт на рутера, а от скоро вече и от това не се оправя. Направих и ъпдейт на фърмуера на рутера, белким нещо се промени - нищо. Хммм.., а защо не свържа направо ЛАН кабела към компютъра, лишавайки се от функциите на рутера? Устройва ме, така и направих. Свързах кабела,  (забравих да вметна, че до сега съм използвал интернетът безжично) влязох в IPv4 настройките, за да въведа предоставените ми от доставчика данни, а именно IP адрес, net mask, gateway и DNS и .. нищо - изписва ми неидентифицирана мрежа. Моля, помагайте!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.