Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

20180207_192702.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy . Така ще може да кажеш марка и модел на дъното. Кажи също откъде сваляш драйверите?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Е според теб как да помогнем в случая? А от телефон ли пишеш в момента? Това лаптоп ли е или десктоп машина?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, edokredo написа:

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Казваш компютъра е нов. Нямаш ли книжка с упутване и информация за самия компютър. Какво пише в гаранционната карта. Там трябва да има информация за дънната платка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Компа ми е подарък ...и ти казах вече дънната платла..INTEL H61M S.1155

Предполагам, че това ти е модела на дъното. Вземаш една флашка и отиваш у приятел. Там ще свалиш драйвера за ЛАН картата и ще го инсталираш на тази машина. После вече ще може да си досвалиш другите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но ти се опитваш да инсталираш драйвери за лан карта на интел, а такава явно няма на дъното. Виж какви други драйвери си свалил предварително!

Примерно Atheros Lan driver

Линка е даден по-горе. Все пак ако можеш свали страничния капак и виж дали това е твоето дъно!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е видео картата и е на интел как така да сваля други драйвъри...и може ли да ми дадете линк за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Емил Костов написа:

Предполагам, че това ти е модела на дъното. Вземаш една флашка и отиваш у приятел. Там ще свалиш драйвера за ЛАН картата и ще го инсталираш на тази машина. После вече ще може да си досвалиш другите драйвери.

Линка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Линка

Работи, аз го отварям. Ето го втори път 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха да и кое трябва да сваля за да ми тръгне нета ,защото има много файлове???

Кое да сваля моля ви кажете ми..:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мислите, че сте разбрали точния модел на дъното...

INTEL H61M S.1155

Това е описание тип "технополис" - H61 е чипсетът, S.1155 е просто техния начин да кажат, че дъното е LGA1155. Дъна с H61M в модела има много.

@edokredo Изпълняваш следната команда в cmd:

wmic baseboard get product, manufacturer, version

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, edokredo написа:

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

Жив и здрав бъди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, edokredo написа:

То бива да си неблагодарен и груб, ама да даваш грешна информация, да губиш на хората времето и после да им заявяваш, че нищо не знаят... Ти самият, ако имаше "поне малко познания", въобще нямаше да си тук да ни питаш за драйвъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от iconi95
      Здравейте!
      До този момент ползвам услугите на варненският интернет доставчик TCV, ако това има значение, но напоследък имам едни spike-ове, които не се забелязват по време на браузинг, а по-скоро по време на геймнинга. Тези падения се оправят временно при рестарт на рутера, а от скоро вече и от това не се оправя. Направих и ъпдейт на фърмуера на рутера, белким нещо се промени - нищо. Хммм.., а защо не свържа направо ЛАН кабела към компютъра, лишавайки се от функциите на рутера? Устройва ме, така и направих. Свързах кабела,  (забравих да вметна, че до сега съм използвал интернетът безжично) влязох в IPv4 настройките, за да въведа предоставените ми от доставчика данни, а именно IP адрес, net mask, gateway и DNS и .. нищо - изписва ми неидентифицирана мрежа. Моля, помагайте!
    • от Mastan Myumyunov
      Имам един проблем с компютъра ми ! Като е студено в стаята интернета почти не се заежда като запаля печката почва бързо да зарежда. Как се оправя това?          
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от dini99
      Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.
      История - да
      География -да
      Информационни технологии-не
      Математика-не
      Биология-не
      Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.
      изобразително изкуство- да
      Благодаря ви, предварително!
    • от mil4o_666
      Здравейте,бях искал вашето мнение относно лаптоп подходящ за работа с ''CAD'' програми,а именно с 'AutoCAD''.Бях отбелязал също,че ще се работи предимно в ''3D'' и добавих два линка към мои предложения,които имах за лаптоп.Но сега попаднах на друго предложение,за което ще искам вашето мнение.

https://www.electroworld.cz/asus-gl752v-wt4223t#podrobny-popis
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.