Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

20180207_192702.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy . Така ще може да кажеш марка и модел на дъното. Кажи също откъде сваляш драйверите?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Не мога да сваля нищо нямам нет и нямам втори комп.иначе ги свалих от един сайт в гуугъл

Е според теб как да помогнем в случая? А от телефон ли пишеш в момента? Това лаптоп ли е или десктоп машина?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, edokredo написа:

От телефона пиша..иначе компа е настолен ..имаше начин пт cmd да се разбере модела на дъното ама незнам как ставаше

INTEL H61M S.1155 това е дънната платка

Казваш компютъра е нов. Нямаш ли книжка с упутване и информация за самия компютър. Какво пише в гаранционната карта. Там трябва да има информация за дънната платка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, edokredo написа:

Компа ми е подарък ...и ти казах вече дънната платла..INTEL H61M S.1155

Предполагам, че това ти е модела на дъното. Вземаш една флашка и отиваш у приятел. Там ще свалиш драйвера за ЛАН картата и ще го инсталираш на тази машина. После вече ще може да си досвалиш другите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е видео картата и е на интел как така да сваля други драйвъри...и може ли да ми дадете линк за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Линка

Работи, аз го отварям. Ето го втори път 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха да и кое трябва да сваля за да ми тръгне нета ,защото има много файлове???

Кое да сваля моля ви кажете ми..:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мислите, че сте разбрали точния модел на дъното...

INTEL H61M S.1155

Това е описание тип "технополис" - H61 е чипсетът, S.1155 е просто техния начин да кажат, че дъното е LGA1155. Дъна с H61M в модела има много.

@edokredo Изпълняваш следната команда в cmd:

wmic baseboard get product, manufacturer, version

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, edokredo написа:

Пламене ти си нямаш поне малки познания по хардуер ,дъното ми е интел ти ми даваш драйвъри за Атерос ....Аз ги намерих драйвърите .Иначе дъното ми е H61-VG3

То бива да си неблагодарен и груб, ама да даваш грешна информация, да губиш на хората времето и после да им заявяваш, че нищо не знаят... Ти самият, ако имаше "поне малко познания", въобще нямаше да си тук да ни питаш за драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Elzza
      Здравейте! Накратко нищо не разбирам от компютри и за това ще попитам. Носих лаптопа си на ремонт, защото имам проблем със дънната платка и дано се оправи! Но ако не се оправи информацията т.е. снимки и документи са на хард диска ми, ако си взема нов лаптоп не съм на ясно как ще прехвърля информацията??? Отново ли трябва да го нося на ремонт или как да го направя сама? 
    • Гост
      от Гост
      Толкова търсих но нищо не ми излиза 
      не помня текста нито кой я пееше но помня че бяха две певици (чалга е) и пееха за мъж , клипа имаше мъж който работи във бар и беше барман до колкото си спомням , песента не нова а е от по старите.
      ако някой се сеща за коя песен говоря моля пишете
    • от temil
      Здравейте приятели,
      Имама проблем с отварянето на различни снимки във форими и други сайтове.
      На мен ми излизат като Broken image icon.Чудя се дали е от мен/драйвъри или от сайта.
      Моля помогнете как да отворя снимките 

• от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Тошко2001
      Здравейте! Имам следните питания - от две години бъхтя здраво по биология и по химия, най-вече по химия, защото тя ми е по-проблемна,  по химия си уча от учебниците на изд. "Абагар" , и се упражнявам от сборниците по химия на МУ Варна . По биология си уча от учебниците от училище, те са на изд. "Булвест" ние имахме биология 9,10,11 клас. По химия задачите с отворен отговор си ги правя по едни планове - решенията-решения, обясненията-обяснения и всичко е точно. Но по биология ми остават притесненията- говорих с един медик от бърза помощ, чиито деца са учили МУ- Варна, та той ми каза, че на писмената част  по биология всяка проява на оригиналност от моя страна е в мой ущърб, защото проверяващите, гледали не знам какви планове, ако ще всичко да съм написал, не е ли по плана- ме гъзят. Та следващата седмица имам път до Варна, и ви моля да ми препоръчате учебник, в който всичко е ред по ред, план по план, тъй че на проверяващите да им е угодно, от книжарницата на МУ ВАРНА имам и трите сборника с тестове, решавам сега за 10-и клас ама темата като не мога да си напиша като хората темата ...........язък за труда ми.  Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване