Премини към съдържанието
Anne

Кола в Космоса - възможно ли е?

Препоръчан отговор

Не намерих тема за събитието............

Наистина ли в Космоса са пратили кабрио с манекен? Възможно ли е това? На мен ми изглежда като снимано в студио, направо са нереални всички тези кадри от различните ъгли на колата...............Има ли нещо вярно в тази  история? :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен не е възможно! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ли усещаш, че това е монтаж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне, в началото ми изглеждаше реалистично.

Добре де, как тогава целия святсе хвана на тази въдица?

Не е ли забранено и опасно да се извеждат коли в космоса? Ами ако се насочи и падне на Земята?:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че е опасно - както си се шматкаш из космоса някоя кола може да те сгази и няма никакви катаджии наоколо да го санкционират после за това

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам, защото в тубата куцо и сакато виси по чатовете и обсъждат случая така, все едно е реален. Та рекох да попитам реален ли е? Без ирония, моля, че не я разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Питам, защото в тубата куцо и сакато виси по чатовете и обсъждат случая така, все едно е реален. Та рекох да попитам реален ли е? Без ирония, моля, че не я разбирам.

Ами вече не се учат предметите като едно време. Така, че вече всеки вярва без да помисли малко. Язък, че се гледат и толкоз филми. Не е проблем да се изведе кола в Космоса, просто е безмислено начинание. И няма как да падне на земята, защото ще изгори още в атмосферата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава какво е извела тази огромна ракета в Космоса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Anne написа:

Не е ли забранено и опасно да се извеждат коли в космоса? Ами ако се насочи и падне на Земята?:no-no:

знаеш ли колко големи отломки остават ракетите след себе си или като излезе от строя някой изкуствен спътник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

знаеш ли колко големи отломки остават ракетите след себе си или като излезе от строя някой изкуствен спътник

Знам. И знам, че дори да изгори в атмосф...................лелееееееееееееее, сетих се!:no-no: А какво стана с онзи китайски сателит, дето щеше да пада?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе усетих аз, че земята е кръгла защото и очите са ни кръгли, както и камерите са кръгли а то вярно земята е плоска. Баш си е пица. :)

9261258j.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега се усетих, че съм канарче. Мъската разправя как на Тесла- та щели да и трябват милиони години да стигне Марс.

С нормален космически короб  Марс не е ли на 3 месеца път?:shy11:

Пак да попитам, какво според вас е замъкнал огромния фалкон горе? Може би шпионски сателит? То горе се навъди със сателити..........:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://svezhanauka.com/za-kolko-vreme-se-stiga-mars/

тестовия полет на новата мегамощна ракета за многократна употреба Falcon Heavy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

Чак сега се усетих, че съм канарче. Мъската разправя как на Тесла- та щели да и трябват милиони години да стигне Марс.

С нормален космически короб  Марс не е ли на 3 месеца път?:shy11:

Пак да попитам, какво според вас е замъкнал огромния фалкон горе? Може би шпионски сателит? То горе се навъди със сателити..........:speak:

Не! Марс ще бъде на 3 месеца път, когато започне да се използва така наречения йонен двигател. Иначе пътя до Марс е от 6 до 8 месеца и то когато планетите Марс и Земя са най-близко една до друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже направихме едно кръгче около Луната и близките планети !

Ей тоз ИНТЕРСТЕЛЛАР побърка всички !:emoji_smiley-89:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

Естествено, че е опасно - както си се шматкаш из космоса някоя кола може да те сгази и няма никакви катаджии наоколо да го санкционират после за това

Само трябва някои радикални вегани, еколози да пратят няколко храста в космоса и вече българските катаджии ще те дебнат и там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във няколко кадъра се вижда UFO.

Не съм пипал нищо по снимката.

27848631_202893720453978_285275961_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фейк 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе! :giggle1: А МКС що не са я снимали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.