Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Разглеждах  чрез търсачката по проблема за тази прословута грешка 403 и пак не мога да се справя. С уиндоус 10 съм. Активирах и програмата на www.b-trust.org за настройка на експлорера, но пак същото.  Трябва да подам декларация 1 и 6 в НАП чрез електронния подпис, налага ми се да ползвам електронния подпис и в други сайтове, а ми изписва следното:

Уеб сайтът отказва да покаже тази уеб страница

HTTP 403

Най-вероятни причини:

Този уеб сайт изисква от вас да влезете. 

Какво можете да опитате:

Назад към предишната страница.Назад към предишната страница.

Тази грешка (HTTP 403 Забранено) означава, че Internet Explorer е успял да се свърже с уеб сайта, но няма разрешение да покаже уеб страницата.

За повече информация относно грешките в HTTP вижте в помощта.

И сега вместо да работя, се ровя как се отстранява този проблем. Съжалявам, ако вече е пускана темата, сигурна съм, че не съм първата, но се надявам на разбиране и търпеливост от страна на хората, които могат да помогнат.... на една блондинка. :)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най- новата Java инсталира ли я? Като първо трябва да деинсталираш предишната, рестартираш и тогава новата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, НЯМАСВОБОДНИИМЕНА написа:

Здравейте! Разглеждах  чрез търсачката по проблема за тази прословута грешка 403 и пак не мога да се справя. С уиндоус 10 съм. Активирах и програмата на www.b-trust.org за настройка на експлорера, но пак същото.  Трябва да подам декларация 1 и 6 в НАП чрез електронния подпис, налага ми се да ползвам електронния подпис и в други сайтове, а ми изписва следното:

Уеб сайтът отказва да покаже тази уеб страница

HTTP 403

Най-вероятни причини:

Този уеб сайт изисква от вас да влезете. 

Какво можете да опитате:

Назад към предишната страница.Назад към предишната страница.

Тази грешка (HTTP 403 Забранено) означава, че Internet Explorer е успял да се свърже с уеб сайта, но няма разрешение да покаже уеб страницата.

За повече информация относно грешките в HTTP вижте в помощта.

И сега вместо да работя, се ровя как се отстранява този проблем. Съжалявам, ако вече е пускана темата, сигурна съм, че не съм първата, но се надявам на разбиране и търпеливост от страна на хората, които могат да помогнат.... на една блондинка. :)

Използвайте мозилла файър фокс !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, lupis написа:

Най- новата Java инсталира ли я? Като първо трябва да деинсталираш предишната, рестартираш и тогава новата.

И изтрий кеша и бисквитките на браузъра.
Чак тогава опитай да се впишеш в сайта на нап

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрила съм кеша, изтрила съм бисквитките, инсталирала съм последна версия на Java, задействала съм програмката на банксервиз за настройки на експлорера, пробвах и през мозила и чак тогава писах тук във форума. След като писах, се обадих в банксервиз, а те направиха още някаква настройка и.... вече ползвам сайта на НАП.  Сега не мога да  подам пък уведомление към Министерство на финансите, но това е друга тема и няма да ви занимавам. И пак е свързано с електронния подпис.  Все не ми достигат познанията и затова се обръщам тук към всички. Вярно е,  не съм длъжна да знам всички тези неща, но очевидно те възпрепятстват работата и се налага да ги знам. 
Много благодаря, че се отзовахте! Пожелавам ви прекрасен уикенд!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.