Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,търся някой който може да ми изработи няколко клипа за website.

Сайта се занимава с футболни прогнози и ми трябват клипове за:1.Функционалността на сайта - кое как работи.

2.Описание на една от игрите към сайта как точно се прави в подробности..

3.Рекламен клип на сайта който цели да атрактира хора интересуващи се от това..

Това което търся като излъчване е клипчетата да имат повече анимации и неща който респектират - нещо добре и стилно направено..Това е линк към сайта http://davincinsystem.com/   в основата на идеята е Леонардо Давинчи и успеха му с познаването на футболни мачове..

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбира се,когато намеря човека с който ще го направим аз ще му обясня подробно със сценарий и описание как работи всичко за да може от него да остане само изработката на самия клип ..

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно сте се ориентирали те арабите и британците са най хазартно ориентирани !

Трябват ви хора с перфектен арабски и бритиш инглиш !

За да ги зарибите бая трябва да са повече от перфектни клиповете !

Скъпо ще ви излезе !

Британците стават все повече подозрителни и параноични !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо се плаща в паунди !

За арабите ясно !

Хазартни типове са и лесно манипулируеми !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.