Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,моля за съвет за най-добрият телефон за парите си в този бюджет 350-400лева максимум.Знам,че ще става въпрос за бюджетен смартфон,но не ми трябва друг.

Искам екранът да е 5.5 инча,с колкото може по-висока резолюция.Не държа на добра камера.Място за съхранение -всичко над 16 гб ме устройва.Предпочитам стоков андроид,държа на бързина на работа с 2-3 приложения.Четох доста за Nokia 6,някой да сподели преки впечатления.От къде е най-изгодно да се купи,не ми пречи да изчакам и месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал  XIAOMI NOTE 4 64/4 DS  доста добро телефонче по отношения на цена и качество бюджета надхвърля максимума с около 30 лв

но за тия парички малък е избора за телефон с екран 5.5 инча също се отнася и за Huawei P10 Lite, Dual Sim, 32GB
да малко надхвърлят бюджета но за мен тези двата са най добри от страна към Производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, PopoFF написа:

Аз бих ти препоръчал  XIAOMI NOTE 4 64/4 DS  доста добро телефонче по отношения на цена и качество бюджета надхвърля максимума с около 30 лв

но за тия парички малък е избора за телефон с екран 5.5 инча също се отнася и за Huawei P10 Lite, Dual Sim, 32GB
да малко надхвърлят бюджета но за мен тези двата са най добри от страна към Производителност.

Ще разгледам Huawei P10 lite.Мерси,а някой впечатления за Нокиа 6?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, nesumrobot написа:

Ще разгледам Huawei P10 lite.Мерси,а някой впечатления за Нокиа 6?

В момента ползва Нокия 5, и съм доволен. Предполагам и 6-цата е така, тъй като чипсета е еднакъв, с малко разлики в характеристиките.

По темата - разгледай и Vernee X. Днес попаднах на ревюто му, и си е добро телефонче за парите (поне на хартия, а и от прочетеното в AndroidBG /там има тема вече за него/).. Plus версията е с 6 GB RAM, ама там и цената е друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techmaniac написа:

В момента ползва Нокия 5, и съм доволен. Предполагам и 6-цата е така, тъй като чипсета е еднакъв, с малко разлики в характеристиките.

По темата - разгледай и Vernee X. Днес попаднах на ревюто му, и си е добро телефонче за парите (поне на хартия, а и от прочетеното в AndroidBG /там има тема вече за него/).. Plus версията е с 6 GB RAM, ама там и цената е друга.

Ще почакам за впечатления за Нокиа 6.Този споменатия от вас на хартия изглежда страхотно,но ме притеснява марката.Все пак мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, nesumrobot написа:

Ще почакам за впечатления за Нокиа 6.Този споменатия от вас на хартия изглежда страхотно,но ме притеснява марката.Все пак мерси.

Пак ти казвам телефончето трябва да е добро, имайки предвид че е сток Андроид без bloatware. Пък ако ти се чете - в AndroidBG има тема за него, и са положителни мненията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, techmaniac написа:

Пак ти казвам телефончето трябва да е добро, имайки предвид че е сток Андроид без bloatware. Пък ако ти се чете - в AndroidBG има тема за него, и са положителни мненията. 

Добре,ще прочета.Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Нокиа не те притеснява? В момента се правят в Тайван и няма нищо общо със старите нокии. 

Ако имаш възможност/ желание поръчай си от Китай(сега не е подходящ момен празнуват нова година)

Хом том, Летв, Ксяоми имат страхотни модели за 100-150евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.